[quote name='leónowa']To teraz juz nie wolno wystawiać choćby w Polsce psów ciętych za granicą, czy jak to jest?[/QUOTE]
Nie, nie wolno. Nie pamiętam tylko, w którym roku weszły te przepisy.
Można na stronie związku sprawdzić.
Chyba, że masz psa urodzonego przed tą datą, ale chyba dorosłego psa nie sprowadzisz?