Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. [quote name='stokrotka.af']noooooooooooo super wieści o Ptysiaku :) oj tam oj tam jak był kruszynka tak kruszynka pozostał, tylko ciut większą ;)[/QUOTE] Taka kruszynka inaczej :evil_lol:
  2. [quote name='Asiaczek']Ja myslałam, że może w niedzielę będzie ciut słońca, to bym zafundowała Panienkom jakis pierwszy spacerek. Ale, niestety, nic z tego... pzdr.[/QUOTE] Ja też myślałam....ta pogoda mnie dobija:shake:
  3. [quote name='stokrotka.af']doberek wilczaste :) pojechałam dziś kupić kamerkę,ale wszystkie jak na złość były czarne a mnie się marzy czerwona lub niebieska ;) za to widziałam cudny różowy telefon i może TZ na mówię na taki prezent walentynkowy ;)[/QUOTE] Hello:) Na masz wymagania moja droga;) Zamawiaj, zamawiaj!
  4. No i się wzruszyłam.... Chętnie dołączę, ale to w weekendy, bo ja już od jakiegoś czasu na Grochowie nie mieszkam.
  5. To oczywiste, że jest lepiej. Praktyka czyni mistrza;)
  6. Ładnie, ładnie :)
  7. M&S

    Moje Chow Chowy

    Dobry wieczór :)
  8. [quote name='M&S']Zaglądam w niedzielę z rana.[/QUOTE] Są wieści od Kofi?
  9. [quote name='M&S']I wczesnym popołudniem zaglądam.[/QUOTE] I wieczorkiem...
  10. Zaglądam nieśmiało...
  11. [quote name='bela51']Ja tez co chwile zagladam, licząc na cud...[/QUOTE] Cuda się zdarzają.....
  12. Zaglądam do kurdupelków.
  13. Zaglądam do Miłki.
  14. [quote name='monika55']Uprzejmie donoszę że nadgryzła ucho koleżance. Bo miska tylko jej. Zje swoje i z drugiej miski też jej.[/QUOTE] Oooo, to malutka radzi sobie;)
  15. [quote name='togaa'][B]Nikaragua[/B] już umówiła sie na wizytę pa. Dziękujemy !!!![/QUOTE] Super, oby przebiegła pomyślnie.
  16. [quote name='ajw']I w górę Rudasku!!![/QUOTE] Pokazuj się chłopaku.
  17. [quote name='monika55']Wkurza mnie to. Dają ludzie nadzieję, a potem psa w nosie mają. Malutka do adopcji.[/QUOTE] Kurcze.....a może to i lepiej, że nie poszła w nieodpowiedzialne ręce/
  18. To juz zaciskam mooocno kciuki!!!
  19. Ładnie wygląda chłopak :)
×
×
  • Create New...