Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. [quote name='Ladymonia0610']Dziękuję.Coś ze zdrowiem u mnie kiepsko ostatnio.;([/QUOTE] Może coś na poprawę odporności powinnaś zażywać?
  2. Wszystkiego najlepszego dla Roczniaka:):):)
  3. M&S

    Moje Chow Chowy

    [quote name='Błyskotka']Miło mi poinformować że w czwartek 21 lutego Louis został tatą :multi:. Urodziły się 2 pieski i 5 suczek :loveu:. Mama i maluchy czują się świetnie :)[/QUOTE] Super, gratki dla tatusia:) Fajne maleńtasy.
  4. Fajne fotki :) A co to za małe rude?
  5. Zaglądam do dziewczynki.
  6. [quote name='AMIGA']Ładny mi maluch jak moja Amiga spokojnie na wyprostowanych nogach pod nim przechodzi :evil_lol:[/QUOTE] Taki troszkę wyrosnięty maluch;)
  7. M&S

    Sfora Hektora

    My też jedziemy na chwilkę do Austrii ;) Hej wieczorkiem.
  8. [quote name='ania z poznania']Nowa pani dzwoniła, że w drodze troszkę wymiotował, ale w domu pełna radość, szaleje cały dzień z psami, a później pada, nic nie niszczy. Jest zachwycony, u KateBono szalał z Sol, ale u Ilony jej sunia nie chciała się z nim bawić. Teraz ma dwa do szaleństw :)[/QUOTE] Dobrze trafił :)
  9. Zaglądam wieczorkiem.
  10. Witamy się wieczorową porą :)
  11. Hello Sajduchy:)
  12. Cześć Buszki :)
  13. Zaglądam wieczorkiem.
  14. Witanko wieczorowe:)
  15. Piękna sarenka. Ale śpioszek :) [url]http://img202.imageshack.us/edit_preview.php?l=img202/6311/dscf5921.jpg&action=rotate[/url] cudo!!!
  16. Cześć wieczorkiem :)
  17. Gratulacje dla Ofika!!!!!
  18. [quote name='shanti']Migotka będzie bydgoszczanką. Pojechała do domku :lol:[/QUOTE] Super, bardzo się cieszę:)
  19. [quote name='Ladymonia0610']Lecze się cały czas:);) Będzie lepiej na dniach;)[/QUOTE] Zdrowia, zdrowia!!!
×
×
  • Create New...