Jump to content
Dogomania

halcia

Members
  • Posts

    16421
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halcia

  1. Teraz tak jeszcze raz oglądałam zdjęcia....to Tytus taki rozmarzony...zakochany może?Jak tam Tosieńka nasza,z tego co pamietam boi sie burzy,to zły czas dla niej...te burze,te upały?Co tam u Was Rosi?
  2. Reno,tak czy inaczej pamiętaj,ze to Twoja podopieczna i "odgórnie":diabloti: ma miec domek jak Foczka:evil_lol::evil_lol:
  3. Nie do konca...ma duzo do gadania/patrz....szczekania/;)
  4. To niewyrazne jest niesamowite!To jak skok przez kozła w podstawówce.ZAwaliste.Prosimy o wiecej takich fotek.....,tak mało ostatnio okazji do śmiechu!!!
  5. Martinku,cholera,nie bedziesz przeciez z Asią jechał przez pół Polski.A szukanie Martina....ja tez tak szukałam Iliana,szkoda gadac ile wtedy nerwów mnie to kosztowało.:diabloti:Chłopy mówiły ze "dziewczyny go sprzedały"dziewczyny kazały pytac chłopów,P.Ola panmietała,ze go wydała do domu....a w koncu sie okazało ze wrócił do boksu z którego uprosiłam Kiero by go zabrali....Jeszcze jak kpiono ze mnie.To jeszcze w czasach gdy z 600psów było,przed remontem.A ja nawet wczesniej nie miałam okazji go głaskac,bo zawsze miał jako spokojny wredną suke do towarzystwa...w ciemnym malutkim boksie.Zawsze stał na budzie pod samym dachem boksu,pewnie by suce zejsc z drogi...Taki czarny ONek ciejba,uszy poobgryzane..:shake:
  6. Ja powtarzam to co mi kiedys dr Komorowski mówił,ze to sie przypala, bo inaczej odrasta.A juz nie dzwonie ,bo kilka razy usłyszałam,ze jak bedzie miał,to da znac.I ze zamówił.
  7. Wyciac kazdy sie moze podjac,ale tu wazne tzw przypalanie i o to trzeba pytac ,Po wycieciu bez przypalania to odrasta z tego co zrozumiałam
  8. Super ze Dziadziu ma kondycje,czułam,ze odżyje.Dzieki Yoko,dzieki Basiu i Rodzinie Alfika podziekuj od nas.
  9. DZiękuje WAm za dom tak jak potrafi....kochamna sunia!
  10. Serce boli,jak sie widzi takiego psiaka na łancuchu!Kazdego w zasadzie,a niektórych szczegółnie.
  11. Mam dokładnie to samo.Przerosły mnie ostatnio widoki w schronisku,znanym mi w koncu tyle lat....Psy dzikie,przestraszone,albo agresywne.Tak nigdy nie było.Widocznie nie ma pracowników z sercem.Jesli przy Kasi psina sie nie rusza,a odskakuje jak wchodzi pracownik,to świadczy tylko o jednym!Że się go boi!!!!Jesli pracownicy są tacy,to trudno,zeby zachowanie psów było inne.A co do Daisy.....tez bym wybrała jajecznice,wcale mnie to nie dziwi.....
  12. Wyglada na to,ze nie szukaja juz psów/po zainteresowaniu/Masakra.Tylko porzucenia bedą???
  13. Takie 6 kilo cukru+opakowanie.....Super,jesli dobry lekarz bedzie pod reką.Bo i psy w razie czego bedzie znał jakby coś no i bliżej i taniej wyjazdy.....
  14. W RZ-wie jak byłam u weta,to był york znaleziony w lesie pod Janowem Lubelskim...jak rozmnózek nie"schodzi"to dzieli los niechcianych kundelków....Straszne to.Jedne domy zapsione,a reszta nie mysli o przygarnianiu.
  15. DZiena sunieczka!!!Nie wiadomo jaka moze byc przyczyna?
  16. POtwierdzam,ze idealny wątek na początek dnia.Micha od razu sie śmieje...:evil_lol:
  17. Niby razem na ławce.....a tyłem:evil_lol:Ale ładnie wyglada.....
  18. W Mielcu wszystkie mają biegunke w te upały podobno.....moze to kwestia upałów?
  19. Na razie mam fragmenty zdjęc,ale podrzuce chłopakaOooooo, już całe ,z tym zawadiackim uszkiem...
  20. Dzwoniłam,dowiedziałam sie,ze ten sprzet/określony model/jest zamówiony,ale kiedy zrealizują zamówienie nie wiadomo.Wiem tylko,ze kilka psów czeka na taki zabieg.
×
×
  • Create New...