Jump to content
Dogomania

halcia

Members
  • Posts

    16421
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halcia

  1. Popieram,szkoda leczyc w ciemnio bez diagnozy...
  2. Oj...piekne i zdrowe siedzą,malutkie,szczeniaczki tez dorastają i starzeją sie w schronisku....loteria
  3. Tyczyn ze 3 km ode mnie...,a co postanowione na czas wyjazdu?Foczka-Kielnarowa,troche dalej...
  4. Omskła sie Jej reka w tym miejscu...:evil_lol::eviltong:
  5. To go nie "wzdymaj"bo tłusty jamniorek niekoniecznie jest ładny,a jakie z nich łasuchy to ja wiem....wiecznie głodne!
  6. Tylko juz wędzone nie są,bo palenie rzuciłam.Sabka pewnie,ze wypijemy.Kiedy planujesz?
  7. Super,mysle,ze nie bedzie potrzebna...A to jednak ta Pani z Tyczyna,czy inna?Ja wyjeżdzam !4 .07 do 6.08,tak,ze przy Margolce tez nie bede....
  8. No to cos niejasne....chce wiele propozycji rozważyc,czy kolejna "niepewna"poszukiwaczka?
  9. To jest dla mnie obecnie najpiękniejszy wątek.:lol::lol:Moze dlatego,ze to sie tak niewiarygodnie zdarzyło i do dziś w jej i nasze szczęście /z tego powodu/uwierzyć nie moge.Duży mizasty Zorzulek trafił na cudowny dom.Mądry dom.Nawet pewnie nie wiecie jak mało teraz takich domów sie trafia....ile zwrotów psiaków...A za kazdym razem aż serce staje....a co dopiero psiakowi,któremu dano nadzieje i znów porzucono?Skąd taka bezwzględność dla psiaków...??Tak czy inaczej ja nieustannie WAM za Zorzulke DZIĘKUJE!!!:loveu:
  10. Ja je w wódce utopie jak wyjdzie wszystko po naszej myśli...:diabloti:/potem to skasuje:evil_lol:/ o matko znowu zwrot jakiejs suni....straszne to
  11. Pogoda wredna i nieprzewidywalna...ale czy to to przyczyną,ze mały domku nie ma....
  12. Nawet spojrzenie takie"z byka":evil_lol:nie takie obojętne półprzytomne..
  13. Zaglądamy,ale mysli gdzie indziej,to sie tylko looka czy w porządku.Pozdrawiamy.
  14. Reno,bierz Tomcia pod skrzydła!Potem kolejne!Bo...."Twoje" idą do domków:lol:
  15. ja nawet nie chce myslec ile moge miec robali...wiekszosc mnie w koncu lizała,wszystkie prawie tuliłam całowałam....hmmm może pare kilo mozna odliczyć na te stworki?:diabloti::shake:
  16. Super,ze z malutka tak dobrze jak to mozliwe i biegunki przestały męczyć.
  17. Mała Daisy jest twardzielem,wierzę,że jeszcze długo bedzie mogła być radosna.
  18. Mały,czekamy na twoje szczęście!
×
×
  • Create New...