-
Posts
16421 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halcia
-
Opalik - nie umarł na metrze kwadratowym posadzki...
halcia replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja tez,do niego ,do Antosia....do Renatki:loveu: -
Cudna Zorzunia długo czekała...ale wreszcie MA DOM!!!
halcia replied to majuska's topic in Już w nowym domu
POzdrowienia dla Rodziny ,Tosi i Tytusa....:lol: -
Azunia z Mielca w końcu u siebie :) Cudowna psina ma dom! :)
halcia replied to eloise's topic in Już w nowym domu
Amcia,najwyzszy czas miec czyjes serce tylko dla siebie....:lol:Trzymam kciuki mała. -
MIELEC-Baron mix border po 7 latach opuscil schronisko i jest szczesliwy
halcia replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Słoneczko kochane!AZ sie bałam wejsc,czy wszystko dobrze z racji wieku,a tu cudny szczęśliwy pies! -
Byc moze Pomponik dzis nic nie bedzie jadł.Aga nie denerwuj sie.Nic to juz nie zmiena czy Pomponik ma 15 czy 18lat.Psy dożywają i 20,a czasami umierajają młodo.Grunt ze jest bezpieczny pod Twoją opieką.Mój Filip ledwo łazi i jedna babka ,która mnie czasem mija często mówi z szerokim uśmiechem:Ooooo,on juz długo nie połazi....":shake:a ja mam ochote odszczeknąć"Oooooo,może dłużej niż pani,nigdy nic nie wiadomo..."ale jeszcze sie pilnuje,żeby nie walnąć z grubej rury:diabloti:
-
Martin - pies ideał - już w swoim domu w Krakowie! :)))
halcia replied to KasiaKia's topic in Już w nowym domu
Myśle ,że pycho uśmiechnięte do kotów tez,to taki psiak...życzliwy;):evil_lol: -
Ja bym dała,a najwyzej potem skoczyc sprawdzic jak sie psiak miewa....ale to mówie za siebie...
-
SMERFI - schroniskowa weteranka - znalazła wspaniały dom!
halcia replied to KasiaKia's topic in Już w nowym domu
Podrzuce cie malutka,choć to pewnie niewiele da.... -
Aga,może jest żarłoczna z natury,moja Nuta konczy jedzenie zanim dobrze postawie miske i leci pilnowac Filipa,czy czasem sie nie ods unie od swojej,wtedy ona kończy.Ona tez z Mielca,ale była w swietlicy 3-4 dni,wiec chytra bez powodu,po prostu żarłok.Ale co do czystosci i delikatnosci,to tez najbardziej serce boli przy takich psiakach.I jak cierpią te psiaki samotnosć....
-
NIEŚMIAŁY KUDŁACZEK JAREK - w najwspanialszym domku na świecie :-)
halcia replied to Murka's topic in Już w nowym domu
No jak,kto odpoczywa?TY nie wyglądasz na zmęczoną,a kudłaty ...tak:diabloti::eviltong: -
Drobna i pełna życia sunia o imieniu Krysia znalazła wspaniały domek!
halcia replied to terier's topic in Już w nowym domu
Super pakiecik,każdy powinien być zadowolony.- 160 replies
-
- bezdomne
- do adopcji
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
FRANIO pojechał do DS w Nowej Rudzie! Powodzenia rudasku!!!
halcia replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
Franiu,najwyższy czas wpaść komuś w oko! -
Martin - pies ideał - już w swoim domu w Krakowie! :)))
halcia replied to KasiaKia's topic in Już w nowym domu
ILe radości na tym pysiaku!!!!Cudny!ON ma nawet oczy wesołe! -
Azunia z Mielca w końcu u siebie :) Cudowna psina ma dom! :)
halcia replied to eloise's topic in Już w nowym domu
W koncu nie wiem o co chodzi,ale trzymam kciuki z całego serca za najpepszy domek i najlepszą Pancię!