-
Posts
16421 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halcia
-
Ten teren za miastem aktualny,czeka,bo tak nas zapewniał Prezydent Chodorowski z którym osobiscie rozmawialismy.To MTOZ/ czyli pracownicy,bo oni stanowią większosc stowarzyszenia/ tego terenu nie chcieli/pewnie daleko dojezdzać/ i ktos tam jeszcze protestował, bo to niedaleko lotniska/ze ogłuszy psy./Na razie lotnisko nie uzywane,ale nie wiadomo czy to sie nie zmieni.Dzis M.dzwonił do Weta Powiatowego i dowiedzielismy sie,ze miasto jeszcze nic nie postanowiło,czy nowy teren na schronisko/podobno Prezydent kazał zrobic kosztorys/czy modernizacja starego...ale modernizacja juz wiadomo,ze niedbała np.wylewki,.....bo bez nadzoru.Rozmowy trwaja,ale nie ma decyzji.KOntrole są i będa,ale czy patrza na porządek?Na chore psiaki?W papierach pewnie gra...szczepienie,odrobaczenie i wszystko co papier przyjmie.O zmianach kadry nic nie wiadomo.
-
SMERFI - schroniskowa weteranka - znalazła wspaniały dom!
halcia replied to KasiaKia's topic in Już w nowym domu
Zagęszczenie było i wcześniej,nawet większe,ale Kiero osobiscie często asystował przy doborze psów....wszystko miało jakis nadzór,było przepełnienie okrutne,ale i starania było widac,a teraz jedynie marazm i wygoda pracowników.Suki cięzarne pod oknem,zaciązone w schr.onisku....TAm tylko najdrobniejszy z pracowników wykazuje chęci do pracy i jakieś starania. -
SMERFI - schroniskowa weteranka - znalazła wspaniały dom!
halcia replied to KasiaKia's topic in Już w nowym domu
Taki wzruszający banerek....czyżby znowu łapał za serce tylko nas??? -
Mysle,ze bedzie dobrze,Tomasz,szykuj sie do drogi.
-
Nie wiem jak Cie pocieszyc....Daisy jest jednak z Tobą,pod czuła opieką,jest jej dobrze .Zachowuje sie jak mały radosny ,kochany psiak,wiec oby nie było gorzej.Niech ma czas nacieszyc się Tobą,a Ty nią.Co bedzie to będzie,póki co jest szczęsliwa a wielu psiakom nie jest to dane.
-
Azunia z Mielca w końcu u siebie :) Cudowna psina ma dom! :)
halcia replied to eloise's topic in Już w nowym domu
Ludzie nie potrafią wykonac nawet tel."....Jednak nie...prosze nie czekac" -
SMERFI - schroniskowa weteranka - znalazła wspaniały dom!
halcia replied to KasiaKia's topic in Już w nowym domu
Podrzuce cie mała,ludzie wracają z urlopów,a nóż ktoś dojrzy... -
Azunia z Mielca w końcu u siebie :) Cudowna psina ma dom! :)
halcia replied to eloise's topic in Już w nowym domu
Przekochana sunieczka,z wielkim sercem. -
Ja tez...moze juz cos wiadomo?
-
Ale w nim mógł byc piach,bo moje psy tzn Nutka włazi prosto z ogrodu.Tyle ze do legowiska rzadko,bo ona sypia w łózku,w dzin tez tam sie wyleguje.Ale fajnie,ze sie przyda.Bede myslec o Twojej gromadce jak cos zdobęde.
-
SMERFI - schroniskowa weteranka - znalazła wspaniały dom!
halcia replied to KasiaKia's topic in Już w nowym domu
Oby więcej takich nienormalnych....wtedy kazdy pies miałby chyba dom...;) -
Martin - pies ideał - już w swoim domu w Krakowie! :)))
halcia replied to KasiaKia's topic in Już w nowym domu
Dokoła głupota ludzka....Obok mnie sprawiono dzieciom na wakacje szczeniaka.Mówiłam dzieciom,:pilnujcie ,to malutkie głuputkie...wpadnie pod auto!Słyszałam twarde "nie,on sie boi aut.."żył u nich 2,5 dnia,a głupi ojciec miał pewnie satysfakcje"chciały,to im załatwiłem,nie umiały pilnowac".Drugi ,u innych,mały psiaczek siedzi w kojcu i pomimo,ze tłumacze,że przeciez to dziecko,tyle że psie.,nie powinien byc ciągle sam..Słysze ,mam małe dzieci,nie bede sprzątała jeszcze po psie.Ogrodzenia jeszcze nie mają,czasu,też.Dzieci jeszcze małe,chyba sie boja ruchliwego szczeniaczka.... -
Ogromnie miła i grzeczna ta gromadka Agi:loveu:Ja dotychczas znałam takie psy jak moje i KasiKia/z opisu...:eviltong:/.Daisy najbardziej była zainteresowana tym, co kto ma w rękach i czy czasem to nie jest jedzonko....wtedy podskakuje,by dokładniej widzieć i dostać.Pontonik dla mnie wzruszająca kruszynka jak kiedyś Barbi orzechowska,tez obecnie mieszkanka Krakowa.Zahir,Kropka niesamowicie grzeczne,prawie niewidoczne,pomimo,ze sa tuz przy człowieku.Aga dzięki,za przetrzymanie nas w upał,za poświęcony czas,rozmow.Bardzo się cieszę ,ze Cie poznalismy:lol:.Jest mi tylko głupio,ze nie wyprałam legowiska,ale ja w upały tez nie mysle.:roll:
-
Jak na jego przejscia i wiek,to naprawde nie jest zle.Moja Nutka miała bardzo złe wyniki wątrobowe i trzustkowe,ale była młodym psiakiem i wyszła z tego.Tylko całe jej życie przestrzegam diety.....choć czasem coś ukradnie albo "załatwi"na spacerze...Pompon pewnie jest twardzielem w malutkim ciałku.W tym wieku przewaznie cos sie sypie .... A co do pontonika...to co,ze dla kota,Pomponik jest wielkości kota,wagowo nawet drobniejrzy od okazów kocich...
-
Margo – przykład jak miłość człowieka potrafi czynić cuda
halcia replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
Doktor Komorowski dzis mówił,ze ma nóz naprawiony.Ja powiedziałam,ze Margo była cieta normalnie,bez przypalania.On na to:to odrosnie.Ja sie juz wkurzyłam,powiedziałam,ze dłuzej nie mozna było czekać. -
Olbrzym Lori - co może zdziałać morze miłości i ogrom cierpliwości...
halcia replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Wreszcie te jego oczy,piękne,normalne,spokojne.Chocby to jest bezcenne. -
Martin - pies ideał - już w swoim domu w Krakowie! :)))
halcia replied to KasiaKia's topic in Już w nowym domu
POdrzuce chłopaka wieczorkiem! -
SMERFI - schroniskowa weteranka - znalazła wspaniały dom!
halcia replied to KasiaKia's topic in Już w nowym domu
Śliczne banerki,Smerfi taka wzruszająca...,Pomponik zresztą tez...