Jump to content
Dogomania

halcia

Members
  • Posts

    16421
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halcia

  1. Serdecznie witamy na dogo i na Tomusiowym watku.Dziękujemy za okazanie mu serca i za wiadomosci z pierwszej ręki:lol:
  2. Tu chyba nie ma wątpliwosci ,ze taka malizne o tak wielkim serduszku tylko kochac mozna!Szczęscia maleńka!
  3. To super wiesci!Bardzo nas ucieszy obecnosc P.Alicji na wątku,nie mówiąc o fotkach które uwielbiamy.
  4. Śliczny mały,taki zagubiony/z minki/przekorne imię....:evil_lol:
  5. Ten na pewno,tylko na jaki?Znalazł szczęcie jest kochany?Nie ma żadnych wiesci?Coś niepokojąCoś niepokojąca ta cisza.no ale to ja moze panikara.Ale meldunek ze dotarł?Tez nie ma?
  6. GDyby te cholery wiedziały ze takie próby kończą sie pobytem w schronisku.......:-(chodzi mi o ucieczki oczywiście.
  7. I takiego psa nikt nie wybrał dla siebie.A to sama radośc kudłata.
  8. TE jasne rzęsy na kazdym zdjęciu przykuwają uwagę.
  9. Biedny Tomaszek..na pewno zmiana ludzi,podróż,byle teraz juz super było!:lol:
  10. No to szerokiej drogi,Tomek pilotuj spokojnie!
  11. Jeszcze nic nie wiadomo?
  12. U Tomcia przez pomyłke wpisałam,ze wierze,ze ci sie uda,malutka.
  13. Chyba tak,ale na tym watku też wierzę i w Amcie i w Tomusia.:evil_lol::eviltong:
  14. Noooo,dokładna dziewczyna i ładne a ku ku...
  15. Strasznie duzo uroku ma!Niby niepozorny,a ma coś w sobie.
  16. Zmieniaj czapki,niech psisko kombinuje...on lubi myślec.....dłuuuuugo.Ale to właśnie najwazniejsze,ze macha z powodu pojawienia sie człowieka!Długo mu sie to przestawiało w tym wielkim łepku,ale długo tez ten wielki łepek nie miał powodu dobrze myślec o człowieku.
  17. Wierze,że Amci sie uda.Toż to samo złote serduszko.
  18. Cholera,to zmniejsza jej szanse na dom....ludzie teraz chcą psiaków które wszystko potrafią i nie stwarzają problemów.....a i takie zwracają.Mam nadzieję,ze sie mylę.
  19. Florentynka jest cierpliwa i do tego to lubi!:diabloti::evil_lol:Nikt zły na swoją gromadke nie opisywał by tego tak wesoło:eviltong:No dobra....może nam tylko wesoło jak to czytamy!
  20. Też wsominam wielkie serce Reni i naszego mieleckiego malucha....
  21. Kasia jestes niesamowita.Moze wreszcie te jasne rzęsy zapadną komus w pamięc!
  22. Miłośc z wzajemnościa ma to do siebie.....trudno sie rozstać.:loveu:Pompon gratuluje! To jak wygrana w totka.Dla Agi i Jej TZ wyrazy uznania.:lol:
  23. Gdyby był jedynym psem i jemu była poświęcona cała uwaga to juz by dawno wylazł na kolana....przeciez to madry psiak,tylko ciut wielki
×
×
  • Create New...