SUper,ze wszystko sie normalizuje.:loveu:NIe róbcie z małej grubaski,takie baleroniki potem ledwo dychają:cool3:Mam nadzieje,ze Pan nie bał sie małej:evil_lol:Czekamy na fotki,pozdrawiam WAS,szczególnie Pana straszonego niepotrzebie:diabloti:,ale panowie w schronisku nie byli szczególnie mili dla psiaków,niestety....:shake: