-
Posts
16421 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halcia
-
Cudna Zorzunia długo czekała...ale wreszcie MA DOM!!!
halcia replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Tak patrze na te jej łapiny i zastanawiam sie jak dała rady odbić sie od ziemi na taką wysokość!Gówienek jest troche na fotkach....teraz pewnie wiecej. -
FRANIO pojechał do DS w Nowej Rudzie! Powodzenia rudasku!!!
halcia replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
Szczególnie szleństwa w zimie,kiedy człowiek by chętnie juz wrócił do domu.Moje tropią cos w śniegu zamiast sikać -
Azunia z Mielca w końcu u siebie :) Cudowna psina ma dom! :)
halcia replied to eloise's topic in Już w nowym domu
Niepozorna kruszynka a jak wypiękniała w kochajacym domku! -
Olbrzym Lori - co może zdziałać morze miłości i ogrom cierpliwości...
halcia replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Luz,a nawet "rozkoszne"wylegiwanie sie to pewne,aż" wali po oczach":evil_lol: i bardzo cieszy i śmieszy.:evil_lol:Tym bardziej,ze takie polegiwanie odbywa sie na śniegu!:eviltong: -
Też trzymam mocno kciuki.
-
A czy jej nie zestresuje sam wyjazd?Inne warunki inne zachowanie....tak mi sie wydaje.No własnie MagdaNS,czy to bezseność,czy wreszcie odespałaś?
-
POMOCY - chora miłośc i 30 psów oczekujących na cud!
halcia replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Otóz to...żeby to weterynarze raz na rok zrobili jakąs akcje i niechby kazdy jedną, dwie sterylki za darmo zrobił.....u ludzi którzy pomagają,przygarniają,ale to tylko pomarzyc mozna o ich świadomosci,chęci pomocy....Gdyby urzędnicy w PIW cos mądrego wymyślili,oprócz papierów.....ale u nas zawsze mniej dobrego działania,a dużo papierów i słów. -
Olbrzym Lori - co może zdziałać morze miłości i ogrom cierpliwości...
halcia replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Chłopak poprzednie zimy tak spędzał,w schronisku,w dołku na zewnątrz,nie wiem jak on to znosił,bo w mrozy spac o niego nie mogłam,a były mrozy ponizej -20....Nie dość,ze twardziel,to uparciuch jakich mało.Mam nadziej,ze juz na zawsze przekonał sie do dobrodziejstwa budy i juz dawnych "buntów" nie uskutecznia.Tam futro i sadełko robią swoje,ale gość przeciez coraz starszy... -
Olbrzym Lori - co może zdziałać morze miłości i ogrom cierpliwości...
halcia replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Teraz po opalaniu nastąpi krioterapia....czy jak to zwą,hartowanie zimnem,bo mrozy zapowiedzieli,u nas -12,to i u Was podobnie.... -
Aguś wrócił do domu! Piesku, tylko szczęścia!!!
halcia replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Ładna mordeczka,widze,że nie ma lęków przed aparatem. -
POMOCY - chora miłośc i 30 psów oczekujących na cud!
halcia replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Reno,dobrze wiesz ,że Twój szczenior potrafił zawaliscie pozowac do zdjęć.Ja byłam zakochana w nim!Tu warunki są jakie sa,dziewczyny za kominiarzy robiły.... -
Sparaliżowana Frotka zostaje na zawsze u JoSi :)
halcia replied to pani_stanislawa's topic in Już w nowym domu
A reszta gromadki ma sie dobrze?Ja tez przetarłam oczy ze zdumienia.....byłam u weta robił" przegląd" kotki 23 letniej jak z dumą zawiadomiła jej Pani. -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
halcia replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Natura dba o równowage w przyrodzie i w domu.U Florentynki tez pewnie chłopak,coby TZ i Glajpon nie byli dominowani przez baby.:eviltong: Karolcia!100 punktów,za słuszne spostrzeżenie:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
FRANIO pojechał do DS w Nowej Rudzie! Powodzenia rudasku!!!
halcia replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
No to tylko czekac na 4II i wiesci z domku.Mam nadzieje,ze radosny psiak szybko przyzwyczai sie do kolejnej zmiany,pokocha i będzie kochany!A domek sie odezwie raz na jakiś czas. -
MAGIK - cudowny owczarek z Mielca już w swoim domu! :)
halcia replied to KasiaKia's topic in Już w nowym domu
Ja mam przeczucie....dobre.Musi sie udac.Moje tez nie akceptowały kolegi szczyla zza płotu,a że bawił sie sam na ulicy/dalej nie mają ogrodzenia i nie wychodzą z nim na smyczy,tylko wypuszczają z boksu/uporczywie wpuszczałam go na ogród/sasiadom zapowiedziałam,ze szukac go u mnie,bo zawału dostaje jak auto jedzie/.On sie uodpornił na warczenie moich,moje za warczenie dostawały repremende i juz jest zgoda.Czasem śmieszy mnie Nuta jak wykręca łeb,by go "nie widziec"ale wie ze nie wolno go pogonic,czy kłapnąc.Oczywiście na początku stałam nad nimi,teraz juz nie. -
Olbrzym Lori - co może zdziałać morze miłości i ogrom cierpliwości...
halcia replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Jakbyś miała takie futro,tez bys tak leżała:evil_lol::evil_lol:i tylko z boku na bok....:eviltong: -
FRANIO pojechał do DS w Nowej Rudzie! Powodzenia rudasku!!!
halcia replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
Karmelcia dalej chyba nie wybrnęła z netem? -
Olbrzym Lori - co może zdziałać morze miłości i ogrom cierpliwości...
halcia replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Śliczny niedzwiadek,okularów słonecznych,albo narciarskich mu brakuje. -
Byle jej Pani potem nie zaprzepasciła,bo jak za jakis czas popusci?Ale mam nadzieje,ze bedzie konsekwentna w postępowaniu.
-
MAGIK - cudowny owczarek z Mielca już w swoim domu! :)
halcia replied to KasiaKia's topic in Już w nowym domu
Namawiaj,a nóz sie uda.Zawsze adopcja jest zagadką,jesli ludzie mają fajne podejscie może sie udac.Byle zapanowali nad psią znajomością nie wyróżniając żadnego... -
MAGIK - cudowny owczarek z Mielca już w swoim domu! :)
halcia replied to KasiaKia's topic in Już w nowym domu
Opinia była ze uciekał z domu który go adoptował.Na to trzeba uczulić ludzi.A czy to prawda?Ludzie różne powody podają...Moze małe psy toleruje,a dużych nie...nie dowiemy sie pewnie...Ale pokochali by go na pewno -
Margo – przykład jak miłość człowieka potrafi czynić cuda
halcia replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
Jesli dzisiaj,to moze jeszcze bedzie cd....może praca,może chwilowy brak dostępu do neta... -
Shelty z Orzechowiec po latach cierpienia w schronisku MA DOM !
halcia replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Super sunia wygląda.A na rybki też bym uważała,przedsiębiorcze koty potrafią wyłowić. -
Jestem wesoły Romek wymarzył mi się domek ;) HAPPY END!
halcia replied to eloise's topic in Już w nowym domu
Pewnie jeszcze nie,ale jakoś wierzę,ze tam jest dobrze.....natomiast troche mnie niepokoi Balbinka i kompletny brak odzewu....