Jump to content
Dogomania

halcia

Members
  • Posts

    16421
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halcia

  1. Tak,ja mam nowy tytuł,a na bardzo starych watkach mam stare mimo,ze zmienione
  2. No to już masz "z górki".Jarus z czasem tez w końcu miejsce znajdzie.....
  3. W Mielcu gdy Kierownik żył,a ktos wyrażał takie życzenie,to kąpano.Teraz psów mniej,kierownictwo inne i checi brak....Poza tym trzeba byc sprytnym i postawic taki warunek,a mało kto na to wpadnie,ze można sobie życzyc kąpieli.I nie dam głowy czy by wykąpano ,czy odmówiono pod byle pretekstem. I tak mi sie wydaje,ze jak zaczniesz odnosic większe sukcesy z Viką,to bedzie ogromna radość,wieksza niz z psiaka niekłopotliwego od początku.... Fajnie,ze masz Szpilke na wątku,dużo doradzi
  4. Talent ma i postawe dumnej z siebie pisarki/pierwsza fotka/
  5. Pewnie majdał na wietrze i ją sprowokował:cool3:
  6. Może dodawaj wkładki raz miesne,raz ser,cos musi jeśc z apetytem.Ja do suchej karmy dodaje troche karmy z "batona"od Dudy/to taki biały baton i apetycznie wygląda/.Śliczna sunieczka.Moze miec tez mało wylewny charakter.Dobrze,ze jest u Ciebie,że pracujesz z nią.
  7. O matko!Jak to przejdzie bez echa.....
  8. Kazdy lubi być adorowany,nawet psiak!:evil_lol:
  9. Ja mam TTV,nie wiesz kiedy mniej wiecej?Ja z kolei nie mam parcia ani na NK ani na FB...To jak cos to moze tu ktos przerzuci filmik.
  10. A gdzie ten program będzie do oglądania?
  11. Mimo wszystko,ważne jest to ,że uciekła do siebie,a nie przed siebie....mądra Konisia!
  12. Ja sie nie bawie:mad:,tam dla zmylenia w liczeniu sa podokładane maskotki:evil_lol::diabloti:I co im zrobiłas ze na komende śpią?:eviltong:Ja biore jednego podrostka,bo cały czas siedzi samotnie w boksie u sąsiadów i po 2-3 godz wymiękam przy jego temperamencie.Są niereformowalni....ostatnio powiedziałam im,ze pies ma tak samo jak w schronisku....życie zza krat.On w ogóle nie chce ode mnie wracać do nich:shake:
  13. Jak zawsze dziękujemy za wieści,jest nam bardzo miło je czytać.Nie dość ,ze Tosia trafiła do wspaniałej rodziny ,to jeszcze ma świetnego towarzysza.Pozdrowienia dla Was i całuski dla psich pyszczków!
  14. Pajcia Pajcią,a Lorek mnie rozwalił jak ładnie podszedł....Zresztą oboje posłuszni.
  15. Fajne takie psie zapasy i dobrze służą wyrabianiu mięśni...
  16. Tylko ze względu na Lorka można sie z tego cieszyc.Ona tez odzyska równowage,Żal mi małej dziewczynki,widać,że była do niej przywiązana.....
  17. Aganela jak postępy Wikusi?Dalej trudna w kontakcie,czy jest juz lepiej?
  18. Bardzo nas cieszą wszystkie wiesci,a najbardziej to,ze jest kochana i fajnie,mądrze wychowywana. Czyli mała ma swoje zdanie i potrafi o nie powalczyc.Mała dzielna sunia.No i mądre wychowanie!
  19. U mnie dalej stary nagłówek"juz gorzej byc nie moze"...
  20. Tfu,tfu,tfu,on tego kota znajdzie koncu....tylko czy mu wybaczą.Mysle ,ze jak nawieje to wróci.Ale miejsca felerne trzba jakos umocnić.Kochany Magik.I cudownie ,że są wieści o nim.O oknie życia słyszałam,przerosło ich i tak własnie sie obawiałam.....nie wiem ludziom pewnie sie to wydaje humanitarne,bo "nie porzucili,nie oddali do schroniska"taka totalna bezmyślnosc,że ręce opadają!
  21. Ja też!Największym szczęściem by był wpis na watku,ale to już sama mam świadomość,ze ze za dużo mi roi....Dzięki za wiadomość!!!!:loveu:
×
×
  • Create New...