On faktycznie większy od Margo,albo przez sierść robi takie wrażenie?To podobnie jak u mnie...zapraszałam sąsiadki podrostka,żeby sie bawił z Filipem.Ja go wpuszczałam do domu,sąsiedzi nie wpuszczają.Teraz pcha sie tylko do mnie do domu,ma w nosie Filipa.Wie juz wszystko,gdzie ciasteczka,gdzie karma i albo siedzi w domu,albo wisi pod oknem i stuka łapą...