To czekamy niecierpliwie....Jak pojedzie,ostrożność,ostrozność i jeszcze raz ostrożność.... i adresówka,bo to moze być pomysłowy pies,a ludziom nieraz sie wydaje ze jak wzięli psa to szczęśliwy będzie sie trzymał domu i ludzi.....a psiakom zwolnionym wreszcie z łancucha przychodzi do głowy zwiedzanie świata...Uczulcie na wszystko,kojec ,smycz a wolnosc na ogrodzie dopiero grubo potem,tak mi sie wydaje.Sprawdzcie czy czytelny jest czip jesli bedzie taka mozliwośc,bo bywało tu i ówdzie ,że nie był czytelny..../zle wszczepony,przesuniety../