-
Posts
16421 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halcia
-
Drobna i pełna życia sunia o imieniu Krysia znalazła wspaniały domek!
halcia replied to terier's topic in Już w nowym domu
Tak,ja mam nowy tytuł,a na bardzo starych watkach mam stare mimo,ze zmienione- 160 replies
-
- bezdomne
- do adopcji
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
NIEŚMIAŁY KUDŁACZEK JAREK - w najwspanialszym domku na świecie :-)
halcia replied to Murka's topic in Już w nowym domu
No to już masz "z górki".Jarus z czasem tez w końcu miejsce znajdzie..... -
W Mielcu gdy Kierownik żył,a ktos wyrażał takie życzenie,to kąpano.Teraz psów mniej,kierownictwo inne i checi brak....Poza tym trzeba byc sprytnym i postawic taki warunek,a mało kto na to wpadnie,ze można sobie życzyc kąpieli.I nie dam głowy czy by wykąpano ,czy odmówiono pod byle pretekstem. I tak mi sie wydaje,ze jak zaczniesz odnosic większe sukcesy z Viką,to bedzie ogromna radość,wieksza niz z psiaka niekłopotliwego od początku.... Fajnie,ze masz Szpilke na wątku,dużo doradzi
-
Talent ma i postawe dumnej z siebie pisarki/pierwsza fotka/
-
Pewnie majdał na wietrze i ją sprowokował:cool3:
-
Może dodawaj wkładki raz miesne,raz ser,cos musi jeśc z apetytem.Ja do suchej karmy dodaje troche karmy z "batona"od Dudy/to taki biały baton i apetycznie wygląda/.Śliczna sunieczka.Moze miec tez mało wylewny charakter.Dobrze,ze jest u Ciebie,że pracujesz z nią.
-
Olbrzym Lori - co może zdziałać morze miłości i ogrom cierpliwości...
halcia replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Straciła Pajcia,zyskał Lorek! -
FRANIO pojechał do DS w Nowej Rudzie! Powodzenia rudasku!!!
halcia replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
O matko!Jak to przejdzie bez echa..... -
Zalękniona Maja z Mielca - KONIEC TUŁACZKI! ZOSTAJE Z NAMI.
halcia replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Kazdy lubi być adorowany,nawet psiak!:evil_lol: -
Olbrzym Lori - co może zdziałać morze miłości i ogrom cierpliwości...
halcia replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Ja mam TTV,nie wiesz kiedy mniej wiecej?Ja z kolei nie mam parcia ani na NK ani na FB...To jak cos to moze tu ktos przerzuci filmik. -
Olbrzym Lori - co może zdziałać morze miłości i ogrom cierpliwości...
halcia replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
A gdzie ten program będzie do oglądania? -
Mimo wszystko,ważne jest to ,że uciekła do siebie,a nie przed siebie....mądra Konisia!
-
Ja sie nie bawie:mad:,tam dla zmylenia w liczeniu sa podokładane maskotki:evil_lol::diabloti:I co im zrobiłas ze na komende śpią?:eviltong:Ja biore jednego podrostka,bo cały czas siedzi samotnie w boksie u sąsiadów i po 2-3 godz wymiękam przy jego temperamencie.Są niereformowalni....ostatnio powiedziałam im,ze pies ma tak samo jak w schronisku....życie zza krat.On w ogóle nie chce ode mnie wracać do nich:shake:
-
Cudna Zorzunia długo czekała...ale wreszcie MA DOM!!!
halcia replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Jak zawsze dziękujemy za wieści,jest nam bardzo miło je czytać.Nie dość ,ze Tosia trafiła do wspaniałej rodziny ,to jeszcze ma świetnego towarzysza.Pozdrowienia dla Was i całuski dla psich pyszczków! -
Pajcia Pajcią,a Lorek mnie rozwalił jak ładnie podszedł....Zresztą oboje posłuszni.
-
Margo – przykład jak miłość człowieka potrafi czynić cuda
halcia replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
Fajne takie psie zapasy i dobrze służą wyrabianiu mięśni... -
NIEŚMIAŁY KUDŁACZEK JAREK - w najwspanialszym domku na świecie :-)
halcia replied to Murka's topic in Już w nowym domu
I jak tam?Żyjecie? -
Tylko ze względu na Lorka można sie z tego cieszyc.Ona tez odzyska równowage,Żal mi małej dziewczynki,widać,że była do niej przywiązana.....
-
Aganela jak postępy Wikusi?Dalej trudna w kontakcie,czy jest juz lepiej?
-
Azunia z Mielca w końcu u siebie :) Cudowna psina ma dom! :)
halcia replied to eloise's topic in Już w nowym domu
Bardzo nas cieszą wszystkie wiesci,a najbardziej to,ze jest kochana i fajnie,mądrze wychowywana. Czyli mała ma swoje zdanie i potrafi o nie powalczyc.Mała dzielna sunia.No i mądre wychowanie! -
Nela z Orzechowców - już gorzej byc nie może . MA DOM!!!
halcia replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
U mnie dalej stary nagłówek"juz gorzej byc nie moze"... -
MAGIK - cudowny owczarek z Mielca już w swoim domu! :)
halcia replied to KasiaKia's topic in Już w nowym domu
Tfu,tfu,tfu,on tego kota znajdzie koncu....tylko czy mu wybaczą.Mysle ,ze jak nawieje to wróci.Ale miejsca felerne trzba jakos umocnić.Kochany Magik.I cudownie ,że są wieści o nim.O oknie życia słyszałam,przerosło ich i tak własnie sie obawiałam.....nie wiem ludziom pewnie sie to wydaje humanitarne,bo "nie porzucili,nie oddali do schroniska"taka totalna bezmyślnosc,że ręce opadają! -
Nela z Orzechowców - już gorzej byc nie może . MA DOM!!!
halcia replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Ja też!Największym szczęściem by był wpis na watku,ale to już sama mam świadomość,ze ze za dużo mi roi....Dzięki za wiadomość!!!!:loveu: