-
Posts
16421 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halcia
-
Cudna Zorzunia długo czekała...ale wreszcie MA DOM!!!
halcia replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Tosia poczuła,ze nie tylko ma dom,ale jest w nim kochana... dlatego taka radosna!A to ze Pani Tosi jest dogomanką i potrafi nas ucieszyć filmikiem,awatarkiem to już dla nas komplet do spełnienia marzeń.Bo jeśli przywiązujemy sie do psiaka,to strasznie za nim tęsknimy i za wieściami o nim.Tu akuratnie udało sie,ze i Tośka i my jesteśmy zadowoleni.Wy też. -
Cudna Zorzunia długo czekała...ale wreszcie MA DOM!!!
halcia replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Niewiarygodne,ze Tosia tak sie rozpędza i całkiem zgrabnie sobie radzi.Kumel Tytus tez "kawałek" psiaka.Tylko zachwyt mozna wyrazić.....i podziekowania. -
Cudna Zorzunia długo czekała...ale wreszcie MA DOM!!!
halcia replied to majuska's topic in Już w nowym domu
To fajnie,że mało je.Zorzulek jest po sterylce,czasem suczki po sterylce tyją,szczególnie jak mają mało ruchu....a przy Zorzy-Tosi kościach,krzywych i pewnie słabszych,nadwaga nie jest wskazana.Ciekawi jesteśmy Tytusa-chytrusa.Super,ze razem się bawią i razem odpoczywają.Wiem ,ze dom po takich zabawach wygląda róznie,ale ile radochy z obserwacji takich zabaw! -
Mielec-Sabinka za TM [*], KASIA W DOMKU!!! Kasia za TM [']
halcia replied to Sabina02's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Cudne te fotki i ten uchachany pycholek na śniegu:lol:Wystrój kanapy też niczego sobie....pare małych maskotek poustawiałas;) -
Rufik odszedł za Tęczowy Most. Żegnaj pieseczku!
halcia replied to iwop's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Biedak,sypie sie wszystko... Ruficzku,trzymam kciuki za poprawe zdrowia. -
Cudna Zorzunia długo czekała...ale wreszcie MA DOM!!!
halcia replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Halcia,albo Halina;)nie pani Halcia,:lol:dziękuje za informacje.Ogromnie sie ciesze i nieustannie wzruszam,ze Zorza-Tosia trafiła na cudownych ludzi....bo przyznam,że nie bardzo wierzyłam w to ,ze trafi się jej adopcja.:lol:Super,ze sunia sobie radzi.U mojego psiaka to olbrzymie lęki w psychice/wzięty z interwencji,zagłodzony" na szkielecik", na łańcuchu,.....do dzis lepiej i pewniej czuje sie na zewnątrz,choć duzo przebywa w domu i w domu śpi/Ma olbrzymi reumatyzm i łapki ma pewniejsze na naturalnym podłozu,które nie jest śliskie.Serdecznie pozdrawiam,czekamy na obiecane zdjęcia czy filmiki,ale czekamy cierpliwie:lol:My tu na dogo wszyscy na Ty,a na tym wątku na pewno! -
Zalękniona Maja z Mielca - KONIEC TUŁACZKI! ZOSTAJE Z NAMI.
halcia replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Dobrze,ze zostało przyuważone,kto jest winowajcą..... -
Cudny SZORSTKOWŁOSY FART - oczko wyleczone, a Fart JUŻ W NOWYM DOMU
halcia replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
To ta wybiórcza głuchota,którą wiekszość z nas zna,na przykładzie swoich pupili.... -
Cudna Zorzunia długo czekała...ale wreszcie MA DOM!!!
halcia replied to majuska's topic in Już w nowym domu
To pewnie zamiast przytulania.....ma ten Wasz ukochany zapach przy sobie.A jak Tosia radzi sobie na śliskim parkiecie?PYtam z ciekawosci,bo mój psiak ma problem z chodzeniem po parkiecie.Boi sie,bo ma problem z nogami/pies po przejsciach/boi sie poslizgu i wywrotki.ZOrza-Tosia dawno nie widziała duzej przestrzeni.W schronisku była tulona,ale nie było możliwości wyprowadzania na spacer....Ogromnie sie cieszę z jej radosci i z tego,ze WY dzielicie sie tym nami. -
Cudny SZORSTKOWŁOSY FART - oczko wyleczone, a Fart JUŻ W NOWYM DOMU
halcia replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
No to super,wymiziaj malucha od ciotek:lol:,dobrze ze nawrót zimy nie zastał go w schronisku."O" ciałka "O"grzania,a tak sie mały wygrzewa a nie marznie. -
Cudny SZORSTKOWŁOSY FART - oczko wyleczone, a Fart JUŻ W NOWYM DOMU
halcia replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Jak oczko i jak cały mały,bo tego"całego" niewiele więcej......takie to "wyrośniete"psisko:lol: -
Cudna Zorzunia długo czekała...ale wreszcie MA DOM!!!
halcia replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Czyli spełniają się marzenia!!!!Bardzo dziekuję za zalogowanie sie na dogo i relacje z pierwszej ręki.Ogromnie sie cieszę,ze pokochaliście Tosię,ale pare zakazów jej dajcie,bo to duża mądrala i trzeba uważac by nie miała chęci dominacji jak sie juz dobrze zadomowi.A jak bardzo mozna ją kochac,to wiem......bo to rozczochrane co ją ciagle obejmuje to ja;)Serdecznie pozdrawiam i ogromnie się cieszę,ze trafiła na mądrych,wrazliwych i kochających ludzi.:lol::lol: -
Cudna Zorzunia długo czekała...ale wreszcie MA DOM!!!
halcia replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Rycze!!!I musze wierzyć,ze pokochali psiaka.Jednak jesli ludziom sie chce pofatygować kawałek drogi....to jest nadzieja,ze poważnie podeszli do wyboru tego właśnie psiaka.Zorzulku,bądz kochana i kochaj.Wierzę,ze sie uda.A marze o bezpośredniej relcji państwa na dogo.....marzenia podobno warto mieć....Zorzuś,trzymaj sie "mała"!:lol:Czasem cuda się zdarzają..... -
Rufik odszedł za Tęczowy Most. Żegnaj pieseczku!
halcia replied to iwop's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Może jak mało pije,dodawac mokrego do karmy? -
Cudna Zorzunia długo czekała...ale wreszcie MA DOM!!!
halcia replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Kciuki trzymane w każdej ilości.Mam nadzieje ,że P.Iza opowie pierwsze wrażenia o osobie i osoby po ujrzeniu Zorzy.....a my czekamy..... -
Cudny SZORSTKOWŁOSY FART - oczko wyleczone, a Fart JUŻ W NOWYM DOMU
halcia replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
A ja trzymam kciuki za maskotke! -
Cudna Zorzunia długo czekała...ale wreszcie MA DOM!!!
halcia replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Bo na zdjeciach pięknie i dostojnie wygląda......ale te biedne nóżki.....opis nie oddaje tego co się widzi.... -
Cudny SZORSTKOWŁOSY FART - oczko wyleczone, a Fart JUŻ W NOWYM DOMU
halcia replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Czy Ty podkładałaś głos do filmiku????:diabloti::eviltong:dzwięki niesamowite..... -
Margo – przykład jak miłość człowieka potrafi czynić cuda
halcia replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
A,pytalam doktora.....sprzęt do cięcia uszu Margolki jest juz sprawny. -
Cudny SZORSTKOWŁOSY FART - oczko wyleczone, a Fart JUŻ W NOWYM DOMU
halcia replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Jak nasze cudo spędza tą pochmurną niedziele? -
Dixie ['] przepraszam że zawiedliśmy suniu...
halcia replied to Ra_dunia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Osiołek,tu nie są realia szweckie,tylko podkarpackie!Jakie kliniki?Tu o dobre gab.wet.trudno....:-(Rzeszów oddalony ponad 60 km,droga przez las,sporymi kawałkmi bez zabudowań....a na drogach czasem wiele zabitych psiaków,które usiłowały wędrować.:shake:Tu mało kto zwalnia,a pomocy potrąconym tez prawie nikt nie udziela..../bo nie ma gdzie, pewnie w Mielcu,albo dopiero w Rz-wie,bo trzeba za to płacic,bo trzeba z takim psiakiem coś zrobic.Przykro to pisac,ale tak to wygląda.,:oops: