Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [quote name='madzia i medor']Nie musisz mówić nic:loveu::loveu::loveu: Tiaa:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no to nic nie mówie zara koncze prace zamelduje sie z kompka w domu... za jakąś chwilke[/B][/COLOR][/FONT] :roll::diabloti::eviltong:
  2. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a Gama nie jest w KATOWICACH tylko w RYBNIKU :eviltong::eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]
  3. [quote name='madzia i medor']Głodny głodnemu wypomni:loveu::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nic Ci nie wypomniałam... pomyślałam tylko o tym samym smakowitym kęsku co ty... bo my głodni musimy sie trzymac razem :roll::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  4. [quote name='madzia i medor']Przepiknaaaaa:loveu::loveu::loveu: Zauważyłam, ino zapomniałam napisać:p Boszzzz, ale ci posłodziłam... wazelina aż cieknie:shake::shake::shake::diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ah !!! dziękuje Madziu... dziękuję... a ja taka skromna i nie wiem co teraz powiedzieć :oops::oops::oops: wazella dobra rzecz.... :p[/B][/COLOR][/FONT]
  5. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie wiem czy tu juz dzisiaj byłam.. :hmmmm: potraciłam sie :oops: w razie czego witam zaś... najwyżej bedzie na jutro i żegnam bo zara koniec arbajta :placz:[/B][/COLOR][/FONT]
  6. [quote name='madzia i medor'] Myślałam, że jego prawa ręka... to zupełnie inna część ciała:siara::siara::siara::oops: [URL]http://img207.imageshack.us/img207/5022/dsc0129kz2.jpg[/URL][/quote] :roflt::roflt::roflt:[FONT=Arial][COLOR=Blue][B] głodnemu chleb na mysli :evil_lol::evil_lol::evil_lol: P.S. ja tez na pierwszy rzut łoka :oops::oops::oops: i zawiesiłam na TYM wzrok... i sie ocknęłam że to nie TO [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  7. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B][url]http://images21.fotosik.pl/402/6a233330f67c5c45.jpg[/url] piękna... piękna fryzurka:loveu::loveu::loveu: nikt nie zauważył :placz::placz::placz: [/B][/COLOR][/FONT] [RIGHT]:diabloti::diabloti::diabloti: [/RIGHT]
  8. [quote name='madzia i medor']Ty jedna zauważyłaś moje prawdziwe JA:loveu: [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no jakżesz... ja tez zawsze mówie że Madzie z Tych to fajne chłopaki :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  9. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:cool1:o masz ...co za ustalenia ... 1. mieszkanko trzymam :kciuki:co by nastepne lata jeszcze było ;) 2.też mówiłam że nie będzie 3.:loveu::loveu::loveu: 4.:evil_lol::evil_lol::evil_lol: o i se wy[/B][/I][B]punk[/B][I][B]towałam .......:eviltong: [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [quote name='madzia i medor']1. To już nic nie mówię... morda na kłódkę :evil_lol: 2. :diabloti: 3. :loveu::loveu::loveu: 4. Nie kłam... patrzyłaś... wiem, że patrzyłaś... prawda, że patrzyłaś na pańcia... patrzyłaś... wiem o tym:cool1::cool1: Fajne to:p:p[/quote][LIST=1] [*][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]umowa do lipca, potem bedziem sie martwić... ale tera remont trza zrobić... może se zapunktujemy u pani ;)[/B][/COLOR][/FONT] [*][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:hmmmm:[/B][/COLOR][/FONT] [*][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:loveu::loveu::loveu: :mdleje:[/B][/COLOR][/FONT] [*][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:diabloti::diabloti: NIE nie patrzałam :roll: serio serio... nie wiem jak wygląda... ale zajefajnie sie z nim gadało- jakbyśmy sie znalli od lat... i był zaskoczony i mnie pokochał bo stwierdził że jeszcze nikt tak nie zareagował na jego sucz... wszyscy ino by chcieli ją odstrzelić ;)[/B][/COLOR][/FONT][/LIST]wiem że fajne... toż ja nie kupuje bekle czego :p
  10. [quote name='evaxon']Kloczka to ty w to nie mieszaj:shake:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:shake::shake: nie było :shake::shake::shake:[/B][/COLOR][/FONT]
  11. [quote name='madzia i medor'] 1. Przeprowadzcie się, bo Wam psa zgorszą:shake: 2. :cool1: 3.:loveu: 4. Losie:mdleje: Trza było cyknąć ukradkiem:razz::razz::razz::diabloti: Mój też:loveu::loveu::loveu: A propo tych świeczników - ja stawiam na tego z rozdziawioną japą - po prawej bodajże był:niewiem::p[/quote] [LIST=1] [*][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie kracz... bo ja jestem najszczęśliwszym człowiekiem na swiecie ...że nam jeszcze przedłużyli o rok umowe na wynajem :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [*][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:roll:[/B][/COLOR][/FONT] [*][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [*][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bedzie okazja :razz: bedzie spotkanko.... bo dzis to ja patrzałam INO na kanalie... nic nie widziałam, nic nie słyszałam :cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/LIST] tak!!! ten co ja se zakupiłam.... tzn.. Pawcio :cool1:
  12. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] ZAJE2BISTE.........cóż innego rzec :roll::roll::roll: :multi::multi::multi::multi::multi::multi: [/B][/COLOR][I][B][COLOR=Red] [/COLOR][/B][/I][/FONT]
  13. [quote name='caroolcia']madzia mnie podpusciła i ja na szopingi pojechałam dzisiaj :cool1: a wczoraj po miesiacu wstretnej diety wrąbałam mc chickena i fisha i frytaski ale pychota mnia mniam :p jeszcze mi ślinka cieknie a dzisiaj jush warzywa z patelni bleh bleh[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]fuuuuujjjjj... w FAK donaldsie :shake::shake::shake: fuuuujjjjj smacznego :diabloti::diabloti: aaa... tu jestem ... u medorowej... bo przez moment sie zatraciłam :oops:[/B][/COLOR][/FONT]
  14. [quote name='evaxon']oj Alu Alu:shake: pamietaj na przyszlosc potrzeby fizjologiczne załatwiamy w kibelku:)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jej chałpa i niech se robi gdzie chce.... tak se myśle... że chyba nie mamy na to wpływu :roll::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  15. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]przybyłam wymiziac kociaczka :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  16. [quote name='madzia i medor'][LIST=1] [*]Lossie, od kogo on takie teksty podłapał:roll: [*]W życiu będziecie mieć:cool1: [*]Ale zajbista kanalia:mdleje: Pikna jest:loveu::loveu: [*]Poka zdjęcia Pana:diabloti:[/LIST][/quote][LIST=1] [*][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]od sąsiadów :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [*][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]NIE BEDZIE NASTĘPNEGO PSA :shake:[/B][/COLOR][/FONT] [*][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:loveu::loveu::loveu::loveu: :mdleje:[/B][/COLOR][/FONT] [*][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie mam :placz::placz::placz: [/B][/COLOR][/FONT][/LIST][quote name='madzia i medor']Zapomniałam o najważniejszym; [SIZE=6][COLOR=Blue]WIDZIAłAM ZDJęCIA CHLORKA[/COLOR][/SIZE] który jadł jogurcik kawowy... mniammm....[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:klacz: jego ulubiony :p[/B][/COLOR][/FONT]
  17. [quote name='evaxon'][URL]http://images13.fotosik.pl/70/3ba4681798d5bb12.jpg[/URL] buahahaha Alu co ty robisz:evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:roflt::roflt::roflt::roflt:[SIZE=4]qpe[/SIZE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: ale dałn.... mówiłam- daj te LEPSZE foty :mad::mad: [url]http://images30.fotosik.pl/75/717a8daa96e15bde.jpg[/url] a demony wychodza ... tuż przed północą :diabloti::diabloti::diabloti: kociambr tez fajny... ale jak to już dziś mówiłam- nie chce, nie lubie... za długo sie gotują :cool1: [/B][/COLOR][/FONT]
  18. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:loveu::loveu::loveu::loveu:cudna Kanalia ;) [URL]http://images24.fotosik.pl/75/178768d8d422edad.jpg[/URL] coś czuje w .....że kiedyś ;) [/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:hmmmm: że co????? nie wiem o czym gadasz ... w życiu nie bedziemy mieć kanalii.... w życiuuuu :cool1: w ŻYCIU!!!!!:shake: w ŻYCIU???? :razz:[/B][/COLOR][/FONT] [RIGHT]:hmmmm: [/RIGHT]
  19. [quote name='Hugo-Kochaś']cześć Klockowa - co takie szare fotki wstawiasz????mało masz szarości za oknem;) ps.Fajna ta nowa koleżanka Klocka[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jakie szare.... masz czarno-biały monitor :diabloti: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:mdleje:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]fajna.... PIENKNA :loveu::loveu: i taka jak Clockwork...liżąco-gupiejąca :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='evaxon']:loveu: slicznotka:cool3::cool3::cool3::cool3:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:mdleje: chyba sie zakochałam :loveu::loveu::loveu::loveu: i ona mieszka ulice dalej od naszego studia :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT] i pan tez fajny :cool3::cool3::cool3::razz:;):oops: [quote name='Anka12'][B][COLOR=darkorchid]Jaka pięknota a Ty Madzialeno jak zawsze przeginasz fajnie na fotach wyglądasz[/COLOR][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuuhahha... Aniu skąd wiesz... Tobie szkodniki sformatowały karte w aparacie gdzie na zdjęciach byłam ja ... albo wcale ich nie miałaś.... nie zapisały ci sie na karcie- bo tam byłam JA i sie zepsuło :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  20. [CENTER]:loveu::loveu::loveu::loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/75/d72ad6cb890d9193.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jestem BEZ TWARZY bo jak zwykle wyszłam jak DAŁN :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/75/b0503d022579a942.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/75/d88173dad3d36340.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/75/3a0decb5d427fc25.jpg[/IMG][/URL] :loveu: :loveu: :mdleje: :loveu: :loveu: [/CENTER]
  21. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :mdleje: właśnie był u Pawcia kient- potencjalny... kontem oka zobaczyłam że na zewnątrz budynku sie coś rusza........ AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!! dogo kanialia!!!!!!!!!!!! :mdleje: już wstępnie umówiliśmy sie na spaceros z nową koleżanką Klocka... o której istnieniu nawet nie ma pojęcia :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]oto i ONA!!! :hmmmm: Xenti??? :hmmmm: :niewiem: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/403/7379a523f7d7529b.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR][/FONT] [/CENTER] [FONT=Arial][COLOR=Blue][/COLOR][/FONT][CENTER]:loveu::loveu::loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/75/51b7e8e88d12297b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/75/178768d8d422edad.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/403/89ebf0eb21644e4c.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] [FONT=Arial][COLOR=Blue][/COLOR][/FONT][CENTER] [/CENTER]
  22. [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]nie ma to jak wymoczyc pośladki w czyściutkiej wodzie :loveu: [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/75/b451a0062c911b07.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]i posiedzieć w saunie :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/75/ac6267bc2eba0978.jpg[/IMG][/URL] i nawalić od razu do czyściutkiej :roll: wody :angryy::mad: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/75/6d83b7ded01fa489.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]
  23. [quote name='Alicjarydzewska'] [FONT=Arial][COLOR=Red][I][B]Widać ze dziecku smakuje :loveu::loveu: [URL]http://images21.fotosik.pl/402/59a327ad092bf010.jpg[/URL] :hmmmm: a to Yorczek czy MOPdog [URL]http://images21.fotosik.pl/402/70c894f45ff45b71.jpg[/URL] [/B][/I][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] MOPs :eviltong::eviltong: ależ my długą walke stoczyliśmy zanim dał se TO założyc i cyknąć fote :mdleje: chyba nie lubi jak sie z niego robi ... goopka :p[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='malawaszka']hahahaha a mnie się to: [URL]http://images21.fotosik.pl/402/c117170383de4a6d.jpg[/URL] podoba najbardziej - oto jak delikatny pieseczek wylizał kubezek :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]takie liche te kubeczki tera robią :shake::shake: nie to co kiedyś :cool1: evaxon... tak... GDZIEŚ TAM BYŁY FOTKI KLOKŁORKA :roll: a tera zielonego nieco w niedzielke miał generalne porządki w terrarium [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/70/7d7035d6d22ac38a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/70/2b5eeb6db1953c9d.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/70/8c3693f3c40154a0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/75/a506e68011c58c01.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  24. [quote name='evaxon'][URL]http://images21.fotosik.pl/402/70c894f45ff45b71.jpg[/URL] buahahahahah:lol: suuper:D:cool3::evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tak myślałam że wystarczyło TO wrzucic :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  25. [quote name='evaxon']gdzie nie wejde tam mowia ze zimno:roll: byscie pogadaly o czyms cieplym lepiej:evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]o ciepłych LODACH :razz::razz::razz: ????[/B][/COLOR][/FONT]
×
×
  • Create New...