Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [quote name='dealer']hej Kasiu z deszczowej krainy;) ............................................................................................... ............................................................................................... milcze z wami:diabloti: a co ja kupowalam i gdzie emotka hmmmmmmmmmmmmmm:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]HMMMM :hmmmm: prosze [URL="http://www.coolspacetricks.com/smiles/pinks/25880/"][IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/pinks/rev.gif[/IMG][/URL][/B][/COLOR][/FONT]
  2. [quote name='evaxon']:diabloti::evil_lol: masz zeza??[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ale co TY???? Jaa???? [URL="http://www.coolspacetricks.com/smiles/big_smiles/27619/"][IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/big_smiles/1.gif[/IMG][/URL][/B][/COLOR][/FONT]
  3. [quote name='caroolcia']buhaha ja juz sie do takich akcji przyzwyczaiłam hi hi hi, Panowie fachowcy zawsze potrafią zadziwić swoją kreatywnościa :eviltong:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]chyba u nas nie można tak nic załatwić kupić... żeby bez emocji to przejść... kochani fachffcy :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  4. [quote name='evaxon']bo cie łapka rozboli :eviltong:[/quote][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]teraz prawą [/B][/COLOR][/FONT] [URL="http://www.coolspacetricks.com/smiles/pinks/25939/"][IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/pinks/hi.gif[/IMG][/URL][URL="http://www.coolspacetricks.com/smiles/pinks/25939/"][IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/pinks/hi.gif[/IMG][/URL][URL="http://www.coolspacetricks.com/smiles/pinks/25939/"][IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/pinks/hi.gif[/IMG][/URL]
  5. [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]Madzik,[/B] [B]nie przejmuj sie tymi osłami z liroya i castoramy.....[/B] [B]zupelnie to pomin - prosze...szkoda nerwów.....[/B] [B]i nic to ie da ze sie z tymi normalnymi inaczej pokłócisz....szkoda zdrowia , bo oni sa tak pojetni ze niestety nie trafi to do nich.......[/B] [B]głowa do gory...:loveu:[/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ależ Aguś .... ja sie aż tak nie przejmuje... jestem przyzwyczajona bo odkąd pamiętam to mnie dyskryminują... Po prostu zaczynam z tym walczyć i stawiać na swoim :p może ich nie przekonam że jestem NORMALNA, ale nie dam sobą pomiatać ;) O! i BEDE chodzić z plecakiem... bo nie wyobrażam sie z torebką :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='evaxon']czesc turkusiku:loveu::loveu::loveu::evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cześć tańcząca na stołach :hand:[/B][/COLOR][/FONT]
  6. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]matko!!! :crazyeye::crazyeye::crazyeye: kot w pralce :crazyeye::crazyeye::crazyeye: dobrze że siostra szybko zareagowała.. bo by wam sie filtry pozatykały od tej sierści :shake::shake::diabloti: :hand::hand::hand: [/B][/COLOR][/FONT]
  7. [quote name='madzia i medor']Boschhhh:mdleje:To cuda:mdleje::loveu: [URL]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/08090769.jpg[/URL] Macie może jakieś boxerki:razz:[/quote] [quote name='paula_z']No właśnie nie ma boksiów :shake: Były wcześnie, sis nie zdążyła :roll:[/quote] [CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][SIZE=4]a masz/cie może jakieś BANDOGI :diabloti: :eviltong::eviltong:[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT] [/CENTER] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] [URL]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/08090712.jpg[/URL] [URL]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/08090726.jpg[/URL] [URL]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/08090727.jpg[/URL] [URL]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/08090740.jpg[/URL] no i nie wiem tera które z cytowanych zdjęć jest które :motz::motz::motz: wiem że były 2 szarpeje... które mi sie kjurewnie podobują :loveu: ta morda jak rękawica boxerska :loveu::loveu::loveu: wiem że widziałam maleńkiego DOZIA... zupełnie jak INTI :cool1: a czwarte zdjęcie nie mam pojęcia... dowiem sie po zatwierzdzeniu odpowiedzi :cool1: ale nie bede edytować ;) [/B][/COLOR][/FONT]
  8. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jestem :diabloti: dawa ta picce :eviltong: boś NAM smaka narobiła.... aaaa mam u siebie ALICJE R. :razz::razz: [/B][/COLOR][/FONT]
  9. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]matkobosko.... czerwone włosy:mdleje:... tyś jaka NIENORMALNA jest :diabloti: i jeszcze te kolczyki :mdleje: nic dziwnego że ochraniarze Cie szpiegują :diabloti::diabloti::diabloti: ja bym Cie odstrzeliła :snipersm:[/B][/COLOR][/FONT] :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong:
  10. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]o prosze... jakie piekne fotki... i jaki PIĘKNY pies.... :loveu: mi on wygląda na mieszanke sznaucer+briard :roll::roll:[/B][/COLOR][/FONT]
  11. [quote name='emdziolek'][COLOR=darkorange][B]Dziendoberek a ja witam cię serdecznie ze szkoły:loveu:[/B][/COLOR] [COLOR=darkorange][B]ma informatyke:razz:[/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no ja nie wiem.... uzależniona czy co?? :cool3::cool3: nawet w szkole na dogo zaglądac :shake::shake::shake:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Hugo-Kochaś']cześć - pochwalcie się coście wynalazły tym razom na tych szmatach;)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nic... zupełnie nic ciekawego nie było :shake::shake::shake::placz: doopa... dalej nam Ala bedzie marznąć w skórce z pomidorka :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
  12. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cześć Ala :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: cześć Ozzy :roll: mam gościa... wiesz?? :razz::razz: na razie znikam z kompka... :eviltong::eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]
  13. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]fafluchy moje kochane :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][URL]http://images28.fotosik.pl/77/3d66d633bac9c0e8.jpg[/URL] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:loveu::loveu::loveu: aaaaaaaaaaaaaaaaa.... masz... ucz sie jeździć :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [URL]http://www.chilloutzone.de/files/07070403.html[/URL]
  14. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]poka miski :razz::razz: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: widziałam Cie na monitoringu sklepu jak kupowałaś... big brader :diabloti: no i MY cie pozdrawiamy :loveu::loveu: MY czyli JA i ONA :eviltong::eviltong: pijemy kaf i milczymy :roll:[/B][/COLOR][/FONT]
  15. [url]http://www.chilloutzone.de/files/07070403.html[/url] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]medorowa... widziałam Cie na prawku... nawet przechwyciłam filmik :p:evil_lol::evil_lol: pozatym jak wiesz... popuściłam już wszystko ... i cieszkam że z Medorkiem nic poważnego, ale przecież Ty już wiesz :cool1: [/B][/COLOR][/FONT]
  16. [quote name='jonQuilla']znajdzie dobry domek :) kciukam :eviltong:[/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]no też tak myślę ....nie ma innej opcji;)[/B][/I][/FONT][/COLOR] [quote name='basia2202'][COLOR=Purple][B]Witanko Alusiu i Ozzulcu:multi: ło matuuuluuu... jaki kociambr z tego kociambra :evil_lol: :loveu: [URL]http://images13.fotosik.pl/78/fa7c218ab03e51a9.jpg[/URL] [/B][/COLOR] [B][COLOR=Purple]taaak taaak.. zawieź kocurka do Effci :p będzie okazja, co by się spotkać i Zuzkę z Ozzulcem poznać :evil_lol: a Ewcia ma czas i tyyyyle miło.ści w sobie... pokocha kocurka :loveu: [/COLOR][/B] [B][COLOR=Purple] a to gdzie Ty byłaś Bombrowa, jak CIę nie było? :roll: :cool3: [/COLOR][/B][/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]witanko Basiu ... też tak myślałam ze taka osóbka jak Ewunia...emanująca miłością ...pokoffa kocinkę ;) ha ha Bombrowa byla nad morzem [/B][/I][/FONT][/COLOR] [quote name='LAZY']Ależ czaderski ten kote! Jesteś pewna, że go nie chcesz???:evil_lol: U nas dziś też paskudnie...Alu...nie tylko Tobie zamarza nosek i paluszki...:shake:[/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]Paulinko ...to ja może małą zawiozę do Szczecina ;) Oj marzną mi marzną właśnie teraz zagrzewam się u Magdy kawusią:p [/B][/I][/FONT][/COLOR] [quote name='Kate I Luka']Witaj urlopujaca sie Alu z Ozulkiem i kicia na wydaniu ;););)[/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]witaj Kasiu :multi::multi::multi: [SIZE=3]A ja sobie dzisiaj siedzę w Jebiu ...odpoczywam , piję kaff i spędzam czas w miłym towarzystwie...[/SIZE] [/B][/I][/FONT][/COLOR]
  17. [quote name='Alfa i Zuzia']A nie chcesz kota? :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]NIE CHCE KOTKA....:eviltong::eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Kati']Sliczny kotek :loveu: Szkoda że ja teraz nie mogę mieć drugiego kota, bo ta kicia wygląda jak skrzyżowanie mojego Rudka z kotką sąsiadów :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a ja to bym przemyslała... Będzin jest rzut beretem... co za różnica?? 1 czy 2 kotecki :razz::razz: z dostawą do domu :cool3::cool3:[/B][/COLOR][/FONT]
  18. [quote name='emdziolek'][B][COLOR=DarkOrange]Bry Madzialenko:razz::loveu:[/COLOR][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no zimno... brrrryyy.... [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska']:diabloti::diabloti::diabloti:[COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]...o 20 za dużo ....:cool1:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]hej... jestem jusz.. ale Ty nie wiesz bo siedzisz we awtobusiku do mła :multi:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='jonQuilla']Hejka Krejzole ;);) :evil_lol::evil_lol: :multi: jakoś tak tutaj cicho :) dlatego pokrzyczę...AAAaaa !!! :) :diabloti::evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]BEEEEEEEEEEEEEE!!!! cicho... bo jak mnie nie ma to nie ma kto rozkrecać dogo :diabloti::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='madzia i medor']Ahhh, taki szatan to dar z niebios:diabloti::diabloti::loveu: Troskliwy i na dodatek jeszcze dobrze robi:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]BARDZO DOBRZE!!!! :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]Madziu i Klocku... wstawajta! :evil_lol: :diabloti: czas na śniadanie:p [/COLOR][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]śniadanko tradycyjnie- koło 15tej ;) DOBEREK!!! jestem na momencik, bo jade odebrać Alicje R.... i spadamy na szmaty :roll:[/B][/COLOR][/FONT]
  19. [quote name='madzia i medor']Buhahahhaaa:evil_lol::evil_lol: Klocusiowa, choo do arbajta:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wróciłam!!!! :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I];)Moja Madzialena se dzis od Nas odpoczywa :eviltong::eviltong:i całe 44 gadziny ma luzu .....uffffff ale jej dobrze:diabloti::diabloti:ale to się skończy :angryy:...a do arbajta w poniedziałek ;)[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]lux... normalnie LUXUS... 44 godziny luzu.:roll:.. bez klikania.:placz:.. bez was.... :placz:[/B][/COLOR][/FONT] [CENTER]:diabloti::diabloti: [/CENTER] [quote name='paula_z']Magda, współczuje Ci nadrabiania w poniedziałek :roll: Ty wiesz, ile one nagadały tylko dzisiaj :placz: 666 milionów postów :mdleje:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nadrobie nadrobie... nie wiem kiedy ale obowiązek to obowiązek ;)[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='malawaszka']no to jeszcze tylko 20 :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ZERO!!! [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='evaxon']siemano brokaciku:loveu::loveu::loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:placz::placz: TURKUS+ BROKAT!!!:mdleje: ale ja jestem gupia!!!! [/B][/COLOR][/FONT]
  20. [quote name='Wyjątek'] CLOCKWORK czy to co piszesdz o nauce siusiania wystarczyło żeby klocek (:evil_lol:) po 2 tyg zaczął wołać o siusiu??[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:hmmmm: tak.... Clockwork to pojętna bestia... i szybciutko nauczył sie wołać o siq.... ale od początku za kazde "zawołanie" o spacer i wysiusianie dostawał psie ciasteczko... zresztą do dziś TE ciasteczka- jego przysmak, dostaje TYLKO i wyłącznie w formie nagrody... robi wszystko na zawołanie..... :multi::multi::multi: tylko sam w domu nie zostaje :oops::oops: ale to wina obópólna, nasza, jego, braku własnego mieszkania i groźba exmisji w razie uciążliwego psa :razz:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='basia2202'] [B][COLOR=Purple]Madzialeno droga mła...:loveu:ja wieeem, że to nie może być jako kara... dlatego jak się uda, to już jutro kupimy klateczkę... i zaczniemy ją przyzwyczajać... parę dni pewnie jeszcze będzie demolka, zanim zacznę ją zamykać, no ale trudno :roll:[/COLOR][/B] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]zaznaczyłam to że nie jako kara... bo my np.... a co ... przyznam sie.... :roll: stosowaliśmy na początku kaganiec tylko w sytuacjach podbramkowych... gryzienie, stawianie sie.... itp... potem długo pracowaliśmy nad tym żeby mu pokazać że to nie kara.... oczywiście ciasteczkami .... i teraz nie ma problemu zz zakładaniem... oczywiście - jestem PRZECIW kagańcowi, ale jak trza to trza.... więc daje sobie ubrać,choć jest strasznie obrażony, ale w zamian za co dostaje ciasteczko :loveu:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [B][COLOR=Purple]ZUZKA MA około 5,7 m-ca... jak ją wzięlismy to lekarz mówił, że może mieć około 8 tyg., ale potem jak zobaczyłam datę urodzenia, jaką jej wpisali, to wyszło na to, że policzyli około 9 tyg. - no i ja też tak sobie przyjęłam... teoretycznie, w dużym przybliżeniu, urodziła się 16.03.2007 - prawdziwej daty nie znam, bo to przygarnięte... a co do sikania... MADZIU... to źle troszkę zrozumiałaś... ja ją w zasadzie nie przyłapuję na sikaniu... ona już ładnie prosi, kupali w domu nie robi, wystarczy to, co zrobi na dworzu... noc baaaardzo ładnie przesypia i to dość długo nawet - 10 godzin wytrzymuje spokojnie, czasem dłużej - jak chce wyjść i już nie może, to mnie budzi i łapą zaczepia... kiedyś było tak, że w nocy wstawała raz czy dwa i nie wołała... więc jak rano wstawałam to były kałuże w przedpokoju... ale tak.. to naprawdę... nie ma żadnego problemu z tym sikaniem, jak się z nią jest jak byliśmy na wakacjach, to ani razu nie narobiła w pokoju, zawsze prosiła... załatwiała się na spacerach... PROBLEM JEST tylko, jak ona jest sama... podczas mojego pobytu w pracy - musi wytrzymać około 10 godz., czasem ciut dłużej, ale generalnie staram się wrócić jak najwcześniej... to dla niej za długo, nie daje rady tyle czasu... jak z nią wychodzę rano koło 6, to potem po jakichś 3-4 godz. powinna wyjść jeszcze raz, no ale nie ma takiej możliwości - karcić jej nie karcę, bo to się nie dzieje przy mnie, potem jak wracam to jest po fakcie... może jakby spała podczas mojej nieobecności, to by wytrzymała dłużej... no ale jak ona sobie znajduje inne zajęcia... no to wiadomo.. po zabawie - sikanie... nie wiem, jak ją odzwyczaić... z czasem będzie i w dzień wytrzymywać dłużej... ale teraz jeszcze jej się nie udaje... jak wracam do domu, to wychodzę z nią jeszcze 2-3 razy, w tym oczywiście 1-2 dłuuuugie spacery coś doradzisz, jak małą oduczyć? co zrobić, żeby sama wytrzymywała jak mnie nie ma? czy to musi samo przyjść z wiekiem? [/COLOR][FONT=Arial][COLOR=Blue]hmmmmm.... czyli za długi czas, choć może i demonstracyjnie..:roll:... bo przecież nie jeden pies zostaje na tyle godzin... rozumiem że nie macie balkonu.... lipa... bo wtedy możnaby nauczyć załatwiac swe potrzeby TAM... może przejdzie jej to z wiekiem- toż to jeszcze podrostek:roll: mimo wszystko zwracałabym uwage... "co tu zrobiłas?? nie wolno!!!" pies nie jest głupi... stanowczy głos, bez przemocy ;)[/COLOR][/FONT][COLOR=Blue] ale niech wie że COŚ ZŁEGO ZROBIŁA [/COLOR][/B][B][FONT=Arial][COLOR=Blue]:cool1:[/COLOR][/FONT][/B] [B][COLOR=Purple]ktoś mi kiedyś doradził, że pieprz... wypróbowałam raz, jak notorycznie wyciągała mi z podłogi kabel tel.... na początku Zuzka się zdziwiła, ale potem jej to nie przeszkadzało, że kabel czymś posypany i ryła dalej, aż mi w końcu odłączyła sygnał :roll: [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue]PIERPRZENIU STANOWCZE NIE!!!!! :eviltong: pieprz jest ostry i szkodzi piesowi [/COLOR][/SIZE][/FONT] co do Citroseptu... gdzie mam się dowiedzieć, ile to u nas kosztuje? w aptece? czy jakimś innym sklepie? doradź, to jak znajdę, to Ci powiem... tylko... muszę jeszcze pomyśleć, czy nam się to przyda... bo skoro Zuzka ma mieszkać w klatce, to już nie będzie niszczyć w czasie naszej nieobecności... a jak jesteśmy w domu, to już nie majstruje zrezygnowała z kradzenia kapci, nie liże już ścian, nie gryzie kabli, nie zrywa pcv i nie zjada drewna w przedpokoju w naszej obecności.. także, jak się z nia jest, to luz więc.. nie wiem... klatka czy Citrosept? nie wiem... czy na wszelki wypadek lepiej mieć jedno i drugie? oczywiście z Twojej pomocy chętnie skorzystam, jeśli zdecydujemy się na zakup tegoż środka i w ogóle już z góry dzięki :calus: [/COLOR][/B] [B][COLOR=Purple]:)[/COLOR][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]spróbowałabym z CITROSEPTEM... najpierw... klatka to w razie czego... jak Ala napisała kupuje sie to w aptece lub sklepach zielarskich... to jest 100% naturalny wyciąg z grejt-fiuta :eviltong: więc nieszkodliwy....ale gorzki jak job twoju mać :diabloti: i zajebiaszczy na wiele chorób.... ja przelewałam do buteleczki ze spryskiwaczem i psik psik... Klocek raz czy dwa spróbował czegoś nadgryżć i... jak sie spienił,zaślinił i nie mógł tego smaku zapić ani przegryść niczym.... zrezygnował... automatycznie odpuścił gryzienie [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:angryy:no nieciekawa przygoda z karmą ..... ja miałam podobnie i to z winy pana z firmy Siódemka pan miał podany nr tel. kontaktowego ....nie działał domofon ale w końcu pan zadzwonił na fona...i z twarzą na mnie że kto mu będzie płacił za telefon bo ja sobie domofonu nie odbieram ....ale mu się dostało :angryy:jak się wczłapał na moje 4 piętro ...nawet powiedziałam do Ozzulka ...popatrz pan z tych nerwów to kondychę stracił i się zasapał ...nam sie to nie zdarza....och jakie iskry leciały z jego oczu :evil_lol: [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] :evil_lol:[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:evil_lol: co do firm kurierskich to MASAKRA... znam to... ale Ala zabiłaś mnie :evil_lol::evil_lol: i jak cie nie kochac :roll:[/B][/COLOR][/FONT]
  21. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]kici kici... :kociak: chooo na spacerek ;)[/B][/COLOR][/FONT]
  22. [quote name='Alicjarydzewska']:shake::shake::shake:[COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]u nas też cisza.....na MIAU zero zainteresowania i pomocy .....wśród znajomych [U][SIZE=4]kicha....:diabloti:[/SIZE][/U] jedyna nadzieja że mama Wilejkaros coś pomoże...:razz: [/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]może ma uczulenie na Twoich znajomych jak kicha :cool1::cool1::eviltong: no i jak ja Wam moge pomóc... nie dobrze, bardzo niedobrze mieć dobre serce... 666razy sie już o tym przekonałam "miękkie serce twarda dupa" potem zostajemy zdani sami na siebie :shake: [/B][/COLOR][/FONT]
  23. [quote name='Alicjarydzewska']:razz:[COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]...ewentualnie ....z bitą śmietanką ;)[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie wolno bić śmietanki, boli ją to :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  24. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B][SIZE=6]13:00 :placz::placz::placz::placz: [/SIZE] ale trauma :diabloti::diabloti::diabloti: odpoczne se od was troche.... jakież mnie szczęście spotkało :loveu::loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:placz::placz::placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT] [/CENTER]
×
×
  • Create New...