Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [COLOR=Blue][B][FONT=Arial]qrde... i co?? nie chwali sie nic a nic tym MUNDURKIEM, a podobno takie piękne :loveu::loveu::loveu: dawa fote... popaszczamy ;)[/FONT][/B][/COLOR]
  2. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie ma fotek :placz::placz: nie ma :placz::placz::placz: trudno.... i tak tu zaglądam :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  3. [quote name='Hugo-Kochaś']:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: cześć Klockowa - a na kiego czorta Ci gładzie potrzebne????nie lepsze zacierki i nierówny tynczek??(nie wiem jak się to fachowa nazywa,ale na pewno nie ma przy tym takiego syfu jak przy gładziach!!!)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ooooo... o coś takiego mie właśnie chodzi... ino co??? to chyba robi ktoś kto kładzie gładzie?? bo jo tysz ni wia jak to sie nazywie... :oops::oops::oops: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Hugo-Kochaś']uffff..aż mnie ulżyło,bo już myslałam że Madzialena otwiera w domku jakiś oddział bankowy czy cóś:evil_lol: :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]też... oddział bankowy ale ino wpłaty przyjmuje... żadnych innych usług :grins:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nadrobiłach , foty widziałach...;)[/B][/COLOR][/FONT]
  4. [quote name='dealer']nudy....:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]sie rozbierz i pilnuj ciuchów :diabloti::diabloti::diabloti: fajnie tak do szkoły chodzić..:roll:. pracować nie trzeba... :roll: wolne popołudnia :roll: przy kompie nie trza siedzieć całymi dniami :diabloti: faaaajjjnniiieee :eviltong::eviltong::eviltong: [/B][/COLOR][/FONT]
  5. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i niebieska oczywiście.... :eviltong::eviltong::eviltong: pozdrawia z zimowego śląska :placz:[/B][/COLOR][/FONT]
  6. [quote=BeaC;6656677[B]][/B][COLOR=DarkRed][B] no więc..........TePedały jednak nie założa mi neta w tym roku MAM zapomnieć:mad::mad::mad: więc nadal będę nosić zdjęcia na CD......:diabloti::diabloti::diabloti: [/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] brrrrrrrrrrrrrrrrrrr fajnie.... fajnie że TePsa tak dba o klientów... SUPER są!!! :angryy::angryy::angryy: dziadygi jedne.... a nie masz szans na inny necik??? pewnie nie... bo to nadal monopoliści w wielu miejscowościach- my chociaż jakiś lokalny mamy.. ale na wsiach to dupa blada... NEKROstrada ino :shake::shake::angryy::angryy: pozdrowerek... i buziory ... [/B][/COLOR][/FONT]
  7. [quote name='Vectra']:shake::shake: to była sznaucerka coś tam ..... jeszcze było ... jest super :lol::lol::lol::lol::lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:evil_lol::evil_lol: sznaucerka 14 ... a ja tam grałam Jacka :roflt::roflt: fajna była :roll: KOCHAM CIE MISIU :evil_lol::evil_lol: weszeczko znów zdjęcia.... :mdleje: aleś ich nacykała :mdleje: i Lunetka brudasek kochany ;) widziałam widziałam ;)[/B][/COLOR][/FONT]
  8. [quote name='Wyjątek'][COLOR=RoyalBlue][B]God kolejny raz nie moge sie napatrzeć na te foty!! Debe Ty byc mogła zdjęcie [SIZE=3][U]qpy[/U][/SIZE] zrobic i tez by świetnie wyglądało! :grins::laugh2_2:[/B][/COLOR][/quote] :crazyeye::crazyeye::crazyeye: kurde... ja bym jej nie prowokowała :shake::shake: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]debe.... czy ten Twój nażoRRRR.... wogóle cie już nie dopuszcza do kompka??? wiedziałam... wiedziałam że tak bedzie- dał pierścionek skradł wolność :shake::placz::diabloti::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]
  9. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B][I]:oops:no musialam bo dawno u cia nie byłam i trza było skorzystać z osobistej wanny :eviltong::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] nooo.. a potem ja mam przerwe miesiączną w kąpieli bo limit wody przekroczony :roll::roll: [/B][/COLOR][/FONT]
  10. [url]http://images28.fotosik.pl/74/59be715fee6a9bc8.jpg[/url] :multi:[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:multi:i chlup na dziub [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_7_26.gif[/IMG] jakbym Klocka widziała.... sru z brzegu do wody ... baz sprawdzania czy bezpiecznie :shake: aż mnie dreszcze przelecieli- jak zobaczyłam kąpiącą sie Tigre [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/28/28_3_3.gif[/IMG] lato wróć!!! :placz::placz::placz: doberek :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]
  11. [quote name='dealer'][IMG]http://www.invision.smileyville.net/smilies/lgh%20%289%29.gif[/IMG][IMG]http://www.invision.smileyville.net/smilies/lgh%20%2823%29.gif[/IMG][IMG]http://www.invision.smileyville.net/smilies/lgh%20%2822%29.gif[/IMG] podniescie mnie i przewincie[IMG]http://www.invision.smileyville.net/smilies/lgh%20%286%29.gif[/IMG][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] a tobie że o co chodzi??HĘ?? :hmmmm: wykastrowałam twe emoty bo co za dużo to nie zdrowo :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Gonitwa']Też mam kościół prawie koło domu więc jak nagłośnienie na zewnątrz włączone to bez mp3 ani rusz![/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]qrde.. że ja o tym nie pomyślałam.. nagrać msze na eMPe draj :multi: i słuchać, słuchać... wszędzie słuchać :multi:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='madzia i medor']Pierwsza reakcja była taka ---> :crazyeye: Druga była taka ---> :roflt:-- jej etap nadal trwa:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]zupełnie nie rozumiem o co wam biega... otworzyłam sie nooooo... :oops: a Wy tu śmichy chichy :placz:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='madzia i medor'] Buhahahhaaa :evil_lol:Dokładnie tak:cool1: Ale ja nie rozumiem - jak ktoś chce iść do Kościoła, to idzie, a nie kurnna, żeby pół mista słyszało:roll:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a kto nie chce... MUSI uczestniczyć... w jakikolwiek sposób, i uważam to za słuszne rozwiązanie, bo ludzie jacyś leniwi sie zrobili, 50% z 95%katolików nie uczestniczy we mszach... a tak nie wolno... [URL="http://www.coolspacetricks.com/smiles/music/25793/"][IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/music/3.gif[/IMG][/URL]bóg jest miłooością... bóg jest miłoooością... miłuje mnie :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='madzia i medor'] Grypa mnie jakaś dopadła, łamie mnie w kosciach, nery napindlają, jak nigdy dotąd:shake:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]oooo.. toż to kolejny etap starzenia sie ... mówie Ci... :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='madzia i medor'] Ostatnio w mojej byłej szkole powiesiła się dyrektorka... Dowiedziałam się, że mój kumpel został zabity - poderżnięto mu gardło - na Cyprze ...[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]o masz... trzymaj sie dziołcha ...[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='paula_z'] :mdleje: :roflt: Apokalipsa :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]właśnie dlatego PRZEBUDŹCIE SIE :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='madzia i medor'] Ja tak nie biegam:placz:Dziś biegałam w dwóch bluzach... i rękawiczkach:oops::diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]TYSZANKA... widać :diabloti: jo wyglądam dziś mniej więcej podobnie :multi: jak tam u dochtora??? masz wolne??? :razz: [/B][/COLOR][/FONT]
  12. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:wiedziałam że Pawcio & Company nie przepuści LIKIERKOWI ;)....mi tam nie żal bo słodki ....ale DILEROWA się zapłaka :eviltong::eviltong::eviltong:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Pawcio company :hmmmm: company, ale w sobote... bo my oszczędzamy... nie ma że compiel co dzień[/B][/COLOR][/FONT] :diabloti:
  13. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]wpadłam tu po kąpieli powiedzieć dobranoc :loveu:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]matkobosko.... :crazyeye::crazyeye::crazyeye:w poniedziałek sie kąpie :shake::shake::shake: tyś je rozrzutna Rydzewko :diabloti::diabloti::diabloti: Paula... czemu już nie masz urlopu??? kiedy my se poklikamy????????? :angryy::angryy::angryy: qrde za kare WAS nawiedzam i witam:multi::multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]
  14. [COLOR=Blue][B][FONT=Arial]dilerowa wstawaj... jedź kaj masz jechac bo dzis cie czeka ciężki dzień.... więcej w temacie u Ali :eviltong::eviltong::eviltong:[/FONT][/B][/COLOR]
  15. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:oops:nie wpadaj ....tylko przyjedź do mła...:grins: ;)może trafisz na serniczek :razz: [/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] właśnie że se wpadne... HA! bo mam taki kaprys :p[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='dealer'] nie wpadaj.....bede do cia krzyczec z balkona:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:evil_lol::evil_lol: znów bedzie :scream_3:AVE córko szatana!!! :megagrin:buuhahhha.. i znów bedą gadać sąsiedzi :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'] [FONT=Arial][COLOR=Red][B][I]:pcioteczka Madzialena dała namiar że sa w sklepiku ;) i pańcia pojechała kupić ...[/I][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ja... ja dałam cynka Ali :grins: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska']:grins:[FONT=Arial][COLOR=Red][I][B] w LIDLu [/B][/I][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]BYŁY... Alicja zakupiła ostatnią :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='madzia i medor'] Kurcze... czy to już ten okres w życiu, kiedy pamięć nadal jest dobra, baa nawet bardzo dobra:cool1:[COLOR=White]ino króciutka[/COLOR]:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nooo... kochana... w Twoim wieku to już nie tylko pamięć zaczyna szwankować.... wiesz... zara bedzie okres trzęsących sie rąk... zadyszek, uderzeń ciepła/zimna na zmiane.... robienie pod siebie :diabloti: doberek Alutka... nie wiem czy wiesz ale dziś jedzieta ze mną do Żor robić zakupki remontowe... HA!! nie wiesz?? to już wiesz :grins: [/B][/COLOR][/FONT]
  16. [quote name='madzia i medor']U nas też zimno:smhair2::smhair2: Choć zza chmurek nieśmiało spogląda słneczko:razz:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]u nas piździ jakby zara miał spaść śnieg... kurteczke dziś mam :oops: zimową :diabloti: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='madzia i medor']Świnia ze mnie:shake::shake::diabloti: Witaj Chlorkowa;)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]przez grzeczność nie zaprzeczam :cool1: witaj złotoryjcu :multi: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Anka12'][B][COLOR=darkorchid]Cze Madzialeno[/COLOR][/B] [B][COLOR=#9932cc]Czy towary też wysyłacie????Bo ta popilarka straszecznie się mnie podobuje[/COLOR][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:roll::roll: no ten tego..... tej już nie ma :roll: ja se kupiłam jest inna ... chcesz fote??? ale lans :mdleje: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='basia2202']kak to, że zima? :roll: nie może być... u nas chłodnawo, ale słonko świeci jednak trochę :cool1: witanko w Waszym blogasku:)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]hu hu ha, hu hu ha.... nasza zima zła :placz: witanko [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]dzisiaj ...jeszcze nic nie robiłam w pracy odrabiam dogomanię:cool3::cool3: przeczytałam........ty tego Klocka przeszkol w końcu.ma posture mordercy??? to niech rządzi na osiedlu.................... a jak nie to daj go mojej Lusi....ona mu pokarze jak to sie robi:diabloti::diabloti::diabloti: acha u mnie cholernie zimno jest..............czy u Cie też????? pociesz mnie że też nie będe osamotniona:diabloti::roll: [/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]kiedy ja nie chce żeby mój pies był terroristen :shake: on nie ma prawa rzucać sie na psy... BA! nie ma nawet prawa pomyśleć o tym :diabloti: nie mam zamiaru beknąć za agresje psa.... i tego sie bede trzymać.... jednak nie mam pojęcia co by sie stało jak jakiś pies by go zaatakował i nie chciał ustąpić po ostrzeżeniu jakie daje Clockwork- czyli przygniataniu przeciwnika klatą :roll: dlatego spanikowałam, bo każdy bezsmyczowy burek osiedlowy rzuca sie do klocucha :angryy:[/B][/COLOR][/FONT]
  17. [quote name='Hugo-Kochaś']A nie wiesz,czy znajdzie sie jeszcze miejsce na przyklejenie jednej macki???:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jeżeli chodzi o macki/ macanie, to ja sie nie pisze :roll: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='jonQuilla']Witam wieczorową porą :)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]witanko poranną porą [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='paula_z']O matyldo :mdleje: Ale miałaś łikend :shake: Adze, a szczególnie Bartkowi, współczuwam przeżyć :glaszcze: Trzymajta się :loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wyjdą z tego.... takie przeżycia są BE [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='basia2202']eloł Klokłorki :p przyszłyśmy sie przywitać i cmoknąć Was w nochale na dobranoc :loveu: jak się sami obrobimy, to przeczytamy, co tam u Was się działo przez te 2 tyg. :cool3:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]koniecznie... koniecznie musicie nadrobić.. ;)[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='jonQuilla']Dzień Dobry :) :multi::multi: Tutaj również życzę miłego dnia :cool3::eviltong:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dzięki i wzajemność ;)[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:hand: ....witanko ...Doberek w Naszym Blogasku A dzisiaj u nas zima :placz::placz::placz:uchi mi zmarzli , nos też .....ja scę lato:razz: [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie bój nic kochana... po pracce wpadam po Was do zaśnieżonego Rybnika i porywam Was na remontowe zakupki do Żor- jako doradców ;) potem jedzieta do mła i bierzemy sie za remont... bo co jeden cały musk to nie 1/3 :evil_lol: bedzie nam jeszcze gorąco :multi: [/B][/COLOR][/FONT]
  18. [quote name='madzia i medor']O losie Klockowa, ale miałaś łikenda:shake::mdleje: Ehhhh... Bartsiowi samych sukcesów w szkole;) :multi: cześć:loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]mówiłam że nie nawidze łikendów :razz: mówiłam??? :razz:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='malawaszka'][URL]http://images13.fotosik.pl/67/072c50b1107d02bf.jpg[/URL] ja Cie kręcę ale ma oczy :loveu: będzie łamał serca ojjjjjjjj :razz:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]myślisz?? :cool3: czy te oczy mogą kłamać??? chyba nie :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='dealer']na jutro prosze schlodzic:diabloti: :eviltong::eviltong: to JA to JA robilam te fotke:loveu: [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]szpaner :diabloti:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] ty nie dziel tak MOIM likierem cooooo:mad: [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]za późno... podzielono :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Gonitwa']Bo labki to ogólnie mendy som- i ja z takim pod jednym dachem mieszkam....[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no co ty:crazyeye::crazyeye: masz mendy??? :hmmmm: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][I][B]jakim TWOIM ...NASZYM ;)[/B][/I][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]NASZYM :p[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Hugo-Kochaś']Ja się pytam - KTO w końcu polewa tego likiera????,bo nie wiem gdzie się wybrać w goście:p [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]już po ptokach... likiera niet :eviltong: zbił sie :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B][I]:diabloti:likiera ma PAWCIO a wszystkie się do niego kleją ...do likiera :diabloti:nie Pawcia :oops:[/I][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]miał [/B][/COLOR][/FONT]:eviltong:
  19. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i w ten oto sposób dziewczynki żegnam Was juz dziś :placz::placz: jade odwieść klienta z czech do domu... i już nie zdąże wrócić :placz::placz: ale mamy likier miętowy- dilerowa :cool3::cool3: i likier CANNABISowy :razz::razz: fujjjj... a ja nie lubiam takich rzeczy bujam sie ... papappapa:scared:[/B][/COLOR][/FONT]
  20. [quote name='evaxon']no co ty zalozylas kamizeleczke na nogi :hmmmm::razz:??[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] a coś nie tak??? :roll::hmmmm: bo nie miałam instrukcji obsługi :oops: [/B][/COLOR][/FONT]
  21. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]super wieści.... po łikendzie tu na mnie czekały.. PAJUNIA!!!! no i co ja Ci mam powiedzieć.... :oops::oops: jesteś WIELKA!!! :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  22. [quote name='evaxon']:loveu::loveu::loveu: dzieki :loveu: p.s- ja nie jestem ONANIZATORKA:diabloti:[/quote] :ices_bla: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]literówka :oops::oops: aaaa.. i dzięki że nie wsypałaś mnie u Ali że powiedziałam o nowych miseczkach... [/B][/COLOR][/FONT]:loveu:
  23. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:dobrze że mialaś kamizeleczke ;)[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [quote name='evaxon']buahahahahahah biezmy przykład z Magdy:evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no cooo :oops::oops::oops: zimno :roll::roll: włos na nogach mi sie zjeżył .... brrrrrrrrrrr[/B][/COLOR][/FONT]
  24. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:razz:a może na swe prywatne oki zobaczysz ;)[/I][/B][/FONT][/COLOR] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dawa dawa... na swoje oki JA zobacze ale ONI nie :cool1::diabloti::eviltong::eviltong: [SIZE=4]a Ala kupiła Ozziemu NOWE miseczki!!!!!!! :evil_lol::evil_lol::evil_lol:i nie chce pokazać!!!!!!!!!!! :mad:[/SIZE] [/B][/COLOR][/FONT]
  25. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tera wierze... widziałam na własne łocy :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]
×
×
  • Create New...