-
Posts
5627 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by clockwork
-
[quote name='caroolcia']o[U]diw[/U]edzamy [U]waz [/U]z ranka - z[U]mini[/U]asto, ale sło[U]beczko[/U] świeci ;)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]eeee :mdleje: caroolcia.. z rana masz już banie?? :crazyeye::diabloti: ale jazda.... :loveu: Beo koffana mła.... witam sie z Tobą u Ciebie ..O! tyle miałam do powiedzenia- zaschło mi w gardle [/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Anka12'][B][COLOR=darkorchid]Cze Matulu[/COLOR][/B] [B][COLOR=#9932cc]Mam hołpa że z Dilerową miło spędzacie czas w oczekiwaniu na Madzialene[/COLOR][/B] [B][COLOR=#9932cc]Buzioki[/COLOR][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]po pierwsze... wcale nie miło :diabloti: :eviltong: po drugie nie oczekują mnie- byłam tam wczoraj ;) dziś pracka a Dilerową porywa pan BE.... :evil_lol: aaa.... i nie mogą sie dobrze bawić.. bo nie ma TAM mnie... a to JA jestem motorem, duszą towarzystwa.... i tylko ja gadam gadam gadam gadam :cool1: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]O NASZA TY :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:...oć tu do NAS ....bo tęsknimy :placz::placz::placz:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]praca kochaniutka... praca... jestem w pracy... wiesz... wyścig szczurów, rządza pieniądza.... osz qrde... do kogo ja to gadam- przeca Ty na urlopie :roll:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][I][B]:pPOTWIERDZAM....NASZA Dilerowa żyje i oczekuje u nas na pana B.;)[/B][/I][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:evil_lol: pana BE.. powiadasz :hmmmm: [/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:hand: Witanko Nasza1/3 :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: My już wstanięte i po kaffie ....może wypijesz następną z NAMI :grins: [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]właśnie sobie robie... bo mi sople z nocha wiszą.... ZIMA!!!!!!!!!!!!!!!!! :angryy::angryy:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='mia_mia']dziendobrerk :)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]o o ... miamia... witamy poraz pierwszy u NAS!!!! :multi:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Anka12'][COLOR=darkorchid][B]Jelołł Madzialeno [/B][/COLOR] [B][COLOR=#9932cc]I jak postrzyżyny zrobione????[/COLOR][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:hmmmm: że KE?? :crazyeye::crazyeye: że co ja znów niby zrobiłam??????????????????? :oops:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Wyjątek'][COLOR=RoyalBlue][B]Myslisz, ze byłaby zdolna to zrobić?? :diabloti:[/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]znając Dominike... byłaby zdolna.... :roll: DEBE!!! jasna cholera wracasz tu do nas czy nie??? nakopać Ci do pośladków??? QRDE???? :mad::mad::mad: [/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]CIECZKOM STANOWCZE NIE!!!!! i co.. to dawajta foty osobno MAX, osobno AXA, razem AXA+gryzonie :loveu: za kare DLA WAS znów jestem :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]OOO!!! DILEROWA!!!!:multi::multi::multi: czyli żyjesz :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] -
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]nie ma.................Dilerowej nie ma pewnikiem Ci ONE zabrały .................. ciekawe co z nią zrobiły:diabloti::diabloti::diabloti: [/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]oświadczam wszem i wobec, że Dilerowa [U]jeszcze[/U] żyje :cool1: chyba... jak wyjeżdżałam kole północy to żyła :roll:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='paula_z']Aaaa, to już wiem, czemu mi nie odklikujesz ;) Witanko DwieTrzecie :multi: :lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]TRZY TRZECIE!!!! :grins: :eviltong: cze MOJE WY:loveu:... ja już w pracy a Wy tam sobie razem.... dwie.... cuzamen... do qpy[/B][/COLOR][/FONT] :placz::placz::placz:
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='AśkaK']Przyszłam po całych latach świetlnych nieobecności zdjęcia pooglądać:lol: , a tu zdjęciuf ni ma!:roll: Chyba że muszę się bardziej...cofnąć.:evil_lol: Za to znajduję tu bardzo ciekawe stwierdzenia... :-o :-o :-o :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cześć Asiu :loveu::loveu: dziś bedą fotecki- EXTRA FOR YOU [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='paula_z']Ma, nawet trzech kutasków :eviltong: ( Orange też gdzieś tam ma, chociaż nie widać ;) ) Takiej to dobrze :evil_lol: ;) Dobranoc :hand: i Dziń dybry :grins:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dobranoc i dzień dobry:multi:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='jonQuilla']Cześć :) :multi: miłego dnia :cool3::cool3:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]siema... dziękuwa, wzajemnie [/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Anka12'][B][COLOR=darkorchid]I raz jeszcze poprosze o fote popielarki [/COLOR][/B] [B][COLOR=#9932cc]Buzioki[/COLOR][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]zara ci wrzuce... jak zrobie CYK ;)[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]czesc slicznotko.......:loveu: [/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cześć Aguńcia :multi:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]Ciebie to widzę słodycz nie rusza :evil_lol: znaczy się że słońce i te sprawy :cool3: haardcore Cię za to kręci :evil_lol: :diabloti: sople.. ziąb... brr :cool3:[/COLOR][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bo trza być twardym a nie mientkim :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Gonitwa']:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote] [URL="http://www.coolspacetricks.com/smiles/banners/27877/"][IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/banners/hardcore.gif[/IMG][/URL] [quote name='emdziolek'][B][COLOR=DarkOrange]EloooooŁ:cool3: Wpadłam Wam powiedzieć DORANOC:loveu:[/COLOR][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dobranoc :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='paula_z']:roflt: Cześć remontująca się Magdziu :loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]remont przełożony :p... co tam... zwlekamy 2 lata... tydzień w te czy w te :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='evaxon']:hmmmm: to Madzia ma [COLOR=Cyan]kutasa[/COLOR]??:roll:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]pewnie- mów mi Jacek :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] a mama to czyta :mdleje: [/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='madzia i medor'] Mnie to nie grozi [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ojjj... kochaniutka... ja też tak mówiłam :roll::roll:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[quote name='madzia i medor'][FONT=Arial][COLOR=Blue] [COLOR=Black] Pamięć mi już szwankuje od dłuższego czasu... Reca mi siem trzunsły, choćby ostatnio, w niedziele, która nastąpiła po sobocie..:diabloti:. Napady ciepła i zimna są... to teraz zostało już tylko.... robienie pod siebie:mdleje:...[/COLOR] [/COLOR][/FONT] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] no... jak mi przykro :placz::placz::placz: pampersika?? :razz::razz: [/B][/COLOR][/FONT] :eviltong::eviltong::eviltong:
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='evaxon']ale ja tylko po działke przyszlam:cool1: :evil_lol: Klockowa a Dilerowa nie jest twoja :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:ha ha hahaaaa[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] jeszcze TYLKO godzinka i bedzie moja... działka TEŻ :grins: [/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B] A KLOCKOWA NASZA jest :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong: [/B][/I][/FONT][/COLOR] [RIGHT][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]podpisano Alicja [/B][/I][FONT=Verdana][COLOR=Black] dealerowa [/COLOR][/FONT][/FONT][/COLOR][/RIGHT] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]TAK :grins: za jaką godzinke [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]w sumie to ja też bym chciała...:roll: co to tego ciepła było w tym roku? :niewiem: u mnie pod żyrandolem więcej "słońca":evil_lol:[/COLOR][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]marudy... jest PIENKNIE!!! ziąb, wiatr, sople wiszące z nosa.... ależ to romantyczne :loveu: a tera lece do fryzjera zrobić sie na bóstwo... bom zarosła jak hipis :oops: i potem spadam sie integrować z moimi 2/3 :multi::multi::multi::loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT] -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
clockwork replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:multi::multi::multi:wow ile foteczek ......super ... też byłam kiedyś w Jastrzębiej Górze ;) [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ja nie... ale bywam w Jastrzębiu Zdroju :p [url]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_472.jpg[/url]... chciałam zacytowac tą fote ale zapomniałam co tam było :oops::oops: chyba ta biedna leżąca zwinięta w kłębek Zuza... biedna taka :placz::placz::placz::placz: pozatym wsjo widziałam- nie czytałam bo za dużo tego [/B][/COLOR][/FONT] bezdomna -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='madzia i medor'] A propo małych psów - moim skromnym, acz wspaniałym zdaniem - to małe psy są o wiele gorsze od dużych:mdleje::mdleje::siara: Wiem co mówię, mam małego i duzego:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tak... a gdyby takie małe piździki miały te możliwości i siłe co te duże... to dopiero by sie słyszało... jamnik zagryzł dziecko, jork odgryzł ręke :diabloti: a Bandog zalizał na śmierć :diabloti: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='emdziolek'][B][COLOR=DarkOrange]NIE!! NIE !! NIE!! JA CHCE LATO!!:placz:[/COLOR][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]prosze cie przestań... nie bądź pazerna... lato było tera w końcu zima ... uwielbiam :cool1::roll: :flaming: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][I][B]to pozwól mu się wykąpać a żarcie sam niech upoluje :eviltong:[/B][/I][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]kiedy z braku kąpieli sie nie umiera :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [QUOTE]evaxon napisała to! :loveu: cienie tez bede miłowac:loveu::loveu::loveu::evil_lol:[/QUOTE] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a miłuj dziołcha miłuj i SIEBIE i CIENIE- swoje :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='evaxon']Bóg w przyazaniach nakazuje kochac bliźniego swego jak siebie samego ..nie moja wina ze sie kocham :roll:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaa... jak bóg tak chce to ja rozumiem :roll: to SIE miłuj ile wlezie ;)[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='emdziolek'][B][COLOR=DarkOrange]HEjka mAdziu:loveu: Brrr zamarzłam :placz: Ale u nas dzisiaj zimno[/COLOR][/B] [SIZE=1][COLOR=Cyan]IDZIE ZIMA:placz: [B][COLOR=DarkOrange][SIZE=2]JA CEM LATO!![/SIZE] [/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no co Ty... piękna złota polska jesień....:cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]DOŚĆ LATA!!!! stanowcze NIE! :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]czekamy zwarte i gotowe;)........tylkoże Dilerowa mnie tu cosik ściemnia....że ją zaś bolości dopadli :diabloti:[/B][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]no co chłopakowi załujesz :shake:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] zwarte powiadasz... to może takie pozostańcie... boleści wyleczymy- porusza sie dziołcha trochie to jej wszystko przejdzie[/B][/COLOR][/FONT] :diabloti: acha.. nie żałuje... ale abo żarcie abo kompiele :diabloti: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
clockwork replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']Teraz pytanie za 100 punktów co to kurde jest ???? takie straszydło mieszka u mnie pod domem , Franio jak kopał dół to to go zaatakowało , Franio złapał w pysk po czym wypluł i strasznie po tym sie ślinił ..... Generalnie jak się zbliżyć do otworu gdzie to widać mieszka to to się wyłania i rzuca jak gupek , jest obrzydliwe i cała wieś już wie że mam to na podwórku bo jak wylazło na moich oczach to dziwny dziwięk się ze mnie wydobył , jest to wielkości dłoni .... całować nie będę :diabloti:[/quote] przepraszam że sie wtrące....;) ale... załatw to dziadostwo!!! Klocka to coś ofukało jakimś jadem i mało że sie ślinił, to miał wypalony cały pysk- jechał na zastrzykach i jakiś innych pierdach bo na pysku nie miał w ogóle sierści tylko wrzody jak po oparzeniu :angryy::angryy::angryy: wypchaj tego ropucha... :razz: tyle na dziś ... miziam LALUCHE i reszte dogów :loveu: cie też :razz: -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]żartowałam:mad::mad: a te male burkowate szczekacze coś mają, ze jak widzą kawał psa to se muszą jape rozedrzeć:angryy::diabloti:[/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tyle ich... ale jak cos sie stanie... kto dostanie po doopie??? pan qndla który wypuszcza psa w samopas?? czy ja??? mimo że pies na smyczy?? :roll::angryy:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='evaxon']troszke miłosci i dla ciebie mam :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]łosz qrde... ale miłością zawiało... :crazyeye::crazyeye::crazyeye: tyle miłości to ja prosze NIE.... bo mi sie wizerunek blogasa popsuje .. i mego mordulca tropiącego CREW :cool1: [/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='madzia i medor'] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B][COLOR=Magenta]Rano na spacerze, na polach, mi piździło:crazyeye:Teraz mi gorąco [/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no przeca mówiłam... etapy starzenia... napady gorąca i zimna- to jeden z objawów :diabloti: ale Ci fajnie... tydzień wolnego.... ja jeszcze 24 dni i .... JUPI!!!!! :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
clockwork replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='paula_z']Jak się odnowi kontuzja (tfu tfu) to mówię Ci, daj jej te krople, to homeopatia, na pewno nie zaszkodzi. Maksiowi się to ścięgno odnawiało co jakiś czas, wystarczyło, że źle zeskoczył z łóżka :roll: Teraz biega, skacze i jest super :multi: [U][B]Kondycja mu się bardzo poprawiła i gubi tłuszczyk powoli :razz:[/B][/U][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jakie to krople :razz::razz: jak na tłuszczyk to ja chce... znaczy nie dla mła :shake::shake::p ale zajebiście na tym torze :multi::multi::multi: fajowo :crazyeye::crazyeye::crazyeye: wyobraziłam sobie Ciebie pysiu tarzającą sie w tych piaskach :evil_lol::evil_lol: a co do artykułu o myciu... JA sie stosuje do tego :diabloti::diabloti::diabloti: :eviltong::eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] -
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='evaxon']helol Dilerecko:loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a ona ci NASZA dziś :eviltong::eviltong::eviltong: :multi::multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]co Wy z tą zimą? :cool3: przecie to dopiero "piękna" polska jesień ;) :evil_lol: [/COLOR][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a widziała ty jesień gdzie za oknem minus 666 stopni?? :cool3::cool3: ZIMA!!! ja już łaże w dwóch bluzach i kurtce zimowej, a w pracy sztywnieją mi paluchi od... [/B][COLOR=Cyan]klikania[/COLOR][B] mrozu :roll: mam rękawiczki... i zastanawiam sie nad czymś pod spodnie :roll: ale co ja gadam... ja nawet w lecie jak słońce zachodzi odziewam bluze- cóż tam że jest 30 stopni :roll: ni ma słońca = zimno :p[/B][/COLOR][/FONT]