-
Posts
5627 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by clockwork
-
[quote name='madzia i medor']A co to:crazyeye:Faja wodna:diabloti: A tam szczęście... kiedyś skakałam po qpach - poważnie, konskich - i jakoś doopa, nie sprawdziło się:roll: Olałam się sama:diabloti::roll::roll::roll: Jak odstawiałam pojemniczek to trochę na siebie i na burka wylałam:roflt::roflt: Egzamin 23.10.2007 roku:roll: Wyniki będą dzisiaj, ale jutro jedziemy z nimi do weta:roll:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] jaka tam faja... gdzie ty byś tej wody tam nalała :roll: :roflt::roflt::roflt:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:roflt:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:roflt:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:roflt: no to zaciskam :kciuki: za medka i egzamin [/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='evaxon']no wiec :) impreza sie udała:cool3: nawet bardzo:evil_lol: niewidzialam tych mord od czerwca :loveu:az zatesknilam za nimi:evil_lol: szkoda ze nie bylo kilku kumpli:-( ale mniejsza o nich :evil_lol: bylo picie:drink1: spiewanie:cool3: taniec na stole:roll::hmmmm: nie wiem co mnie podkusilo:grin: no a dzis mam mini kacyka:razz: i zdarte gardlo:roll: :ppozdro hahhaa[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ale impra.... :mdleje: qrde.... a Medorowa Cie miała za taką grzeczną dziewczynke :shake::shake::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B] :razz:noooo foteczka ...;) ależ prącię :eviltong::eviltong::eviltong: to zrobię ........;)...a potem se będziemy zajadać [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]fotka :oops: [/B][/COLOR][/FONT][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/76/39a22a326eee5ac7.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]miały być niebieskie... bedą... po kolejnym farbowaniu- pewnie dziś bo nie moge na sia patrzeć :angryy:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='madzia i medor']Ozzy nie jeste słodki:icon_roc::icon_roc::icon_roc: Ozy to morderca:loveu:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='madzia i medor']Jak można nie pamiętać takich rzeczy:mdleje: Toć to dziewiąty cud świata (był już siódmy, cholera, kto mi w końcu uświadomi, ile tych cudów jest:roll::diabloti::diabloti::diabloti:, ósmy to ja, o ile było tylko siedem:niewiem::evil_lol:). No, a więc do czego ja zmierzałam:hmmmm: A mniejsza o to:evil_lol:Róbta foty następnym razem , prosie:diabloti::diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a czy Ty zamierzasz odwiedzic rodzinne miasto??:razz:[/B][/COLOR][/FONT] [CENTER][IMG]http://www.etychy.org/images/stories/images/rekreacja/lodowisko.jpg[/IMG] [/CENTER]
- 78403 replies
-
[quote name='paula_z'] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:evil_lol::evil_lol:komenda: na plecach leż !!![/B][/COLOR][/FONT] [url]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/082007/img099.jpg[/url] [url]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/082007/img133.jpg[/url] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]komenda: na boczek !!![/B][/COLOR][/FONT] [url]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/082007/img134.jpg[/url] [url]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/082007/img098.jpg[/url] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]chłopcy i dziewczęta.... :hand::hand::hand::hand::hand::hand:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]łosz qrde... jak tu cicho.. to ja tak na paluszkach.. wchodze i zmykam[/B][/COLOR][/FONT] :scared:
-
[quote name='madzia i medor'] Mocz złapany, obyło się, prawie, bez olania mnie:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Jadę zapisać się na egzamin:roll::eviltong:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]eee... to nic tylko na szczęście, choć sie mówi że wdepnięcie w qpe to na szczęście... ale olane łapy:roll::roll: pewnie też coś w tym jest....:roll::roll: ale ci przez moment pozazdra[U]szczałam [/U]... takie ciepełko w dłonie :roll::roll::roll: a mi gorąco... mam 3 golfy i kurtke :cool1: kiedy egzamin???? :razz::razz: kiedy wyniki sikacza?? [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:ppytała...ale nie paminta czy jechały :razz:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]chyba my jechały... znam TYCHY jak własną kieszeń... wiem kaj je lodowisko to od mmmmmmmmmm CZERKAWSKIEGO i BROWAR:cool1: i UM, i rynek... i ... supersam i Paprocany, i ....takie inne tam ... ale nie pamiętam czy wtedy jechałyśmy kole lodowiska obok kościula :roll:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][/FONT][/COLOR][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][COLOR=Red][I]no a foteczka :razz::razz::razz: [/I][/COLOR][/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red][I][B]znasz mła dobre serce :loveu::loveu::loveu:masz odpuszczone [/B][/I][/COLOR][/FONT] [COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]coooo nie lubisz serniczków:crazyeye: ...trudno :cool1:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] a foteczka :razz::razz::razz: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]o dzięki Ci dobry człeku :modla::modla::modla: uwielbiam ... mmmmmmmmmmmmmmmmmm.... takie na zimno..... mmmmmmmmm :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] -
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]didżejka... dziś mam wene... chooooo :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='agnes1'][B]Dzięki za kawusię:multi: Siedzę pod kocykiem:oops: i nie chce mnie się nawet wychodzić spod niego iść sobie zrobić:cool1: Klocuś dzisiaj był z Klockową na spacerku:diabloti: Moja kolej troszkę później:roll: ale jakoś wyjątkowo teraz nie przeszkadzają mu deszcze:mad: i przeciąga mnie przez pół Zdroju w pogoni za suczymi zapachami:evil_lol:[/B][/quote] :eviltong::eviltong:[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:eviltong::eviltong: nie klockowa yno Pawcio, kiedy klockowa jeszcze spała :p [/B] standartowo czyli.... [/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:crazyeye:o masz ...Madzialena rano spacerowała ....co za zmiana ;)...o suczych aromatach ani nie mów bom ostatnio ślizgiem szła z nasypu kolejowego :diabloti:dobrze ze lapa całe bo jak Ozzy pociągnął za zapaszkiem to była masakra ...ślizg na butach w dół :diabloti:. na szczęście teraz robi siq i z powrotem w pościel :evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote]:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a ty jak bedziesz zasypiać.... :mad: to ja też bede zasypiać ... bo kto mnie bedzie budził :roll::evil_lol: MÓJ TY OSOBISTY budziczku :loveu: a co do powodzi to Ty sie Alu nie martwiaj... czwartego piętra nie zaleje... pomyśl lepiej o mnie o tym parterze+sklep+ studio :placz: a tak na serio w Jebiu nie ma zagrożenia powodziowego... miasto jest wysoko połozone :multi: ale sąsiedzkie mieściny już pewnie wylewają wode z domów :shake: [/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]och.. toż to źle, że już go nie znalazłaś :shake: [/COLOR][/B][B][COLOR=Purple]:-( bidul gdzieś się błąka... :placz: zimno, cimno... do domu daleko... :placz:brzuszek warczy jak zły piesek... :placz: :placz: :placz: znajdź go Madzialeno!! i przygarnij!! :calus: [/COLOR][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] basiu- wiem co to znaczy przygarnąć... dzięki przygarniętej bidzie trafiłam na dogo- po znalezieniu :crazyeye::crazyeye: po jutrze bedzie- 11 miesięcy temu sunie szczeniora.... nie mogłam jej zostawić bo zachowywała sie identycznie jak ten we wtorek-panika, szukanie, dezorientacja... nadchodziła zima- wlazła mi na kolana i się trzęsła :placz: zabrałam ją do domu, na szczęście nawinęły mi sie dogomaniaczki z wodzisławia i Żor... i... piesia szybciutko znalazła domek :loveu: NIE PRZEZ DOGO :diabloti: z racji naszych częstych wyjazdów i braku własnego mieszkania... niestety- muszę udawać że nie widze tych NIEDOMNYCH psów :roll: a tak mi ich żal :placz:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]Basieńko ...pozostańmy na tym ze pieseczek pobiegł do domeczku ...bo tym sposobem ze w każdym psiaczku będziemy widzieć potencjalnego tymczasowicza ...zapsimy się w zastraszającym tempie.....:diabloti::diabloti:mnie rodzice i TZ zakocą :diabloti::diabloti: Ja dziś robię wykopki w domeczku co można zawieść do schronu przed zima oprócz misek plastikowych po Ozzulcu ....wsie wykładzine ,koce , obroże , karmy i zabawki pojechały poprzednim razem ......:-( [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] no.... współczucie musi iść w parze z rozsądkiem... bo skończymy jak wiele innych ludzi, którzy przygarniali psiaki z miłości, ale po czasie przerosło ich to.....a teraz dogomaniaczki walczą o psy od takich ludzi, którzy chcieli dobrze.... oprócz miłości i współczucia potrzebne jeszcze pieniądze, góra pieniędzy .... [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='madzia i medor']Naładowane, zwarte i gotowe do tankowania:roll::roll: Łikend... hmmm, zapomniałam, pochlastać się można:diabloti: 44 godziny z dala od pracy:turn-l:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:angryy::angryy::angryy: śmiej sie śmiej... TAKA TRAGEDIA!!!! :diabloti: a co Ty se zmieniasz te awatarki.... :cool1: [/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='agnes1'][B]Witam wsie cioteczki naszego Klocusia U nas dzisiaj szaro, buro i do d..y:angryy: Cały czas leje i nie widać żeby chciało przestać Aaaaa i jeszcze jedno... Klockowa jest niebieskim smerfem:evil_lol: a [/B][B]jak wczoraj kupowała farbkę[/B][B] myślałam że będzie pomarańczką :evil_lol:[/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]o.o.o.... siostra mła.... :crazyeye: mam deja vu.. gdzieś cie dziś już widziałam :evil_lol::evil_lol: pomarańczowa kochana to bede po malowaniu sufita... natenczas jestem TURKUS :angryy: a miał być NIEBIESKI, BŁEKIT :mad:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]nooo boś Aga farbki pomyliła ;)...ja czekam na fotki Smerfika:p....znaczy ponoć to TURKUS :diabloti::diabloti::diabloti: Co do pogody to znów się z Tobą zgadzam ......szaro , buro , do doopy ...i MOKRO :placz::placz::placz: [/I][/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:razz:witne Cię raz jeszcze ...chocia mnie zignorowałas :diabloti:.....:eviltong::eviltong::eviltong:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie zignrowałam ino w tym czasie odpisywałam na JUŻ będące posty... a potem lecialam do ZUSu :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='agnes1'][B]To ja w zastępstwie witnę cię WITAM:loveu:[/B][/quote] :evil_lol::evil_lol: [quote name='Alicjarydzewska']:loveu::loveu::loveu:[COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]o jak miło.... oć kawa czeka i serniczek jeszcze mam ;) [/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='AśkaK']A ja sobie z rana wklepałam w kom prognozę pogody...no, żeby mi przysłali...no i przysłali, ogólnopolską.:roll: "Od 6 do 20 stopni". I tak się zastanawiałam, u kogo te 20 stopni...:diabloti: Paula, nawet się nie odzywaj!:mad: Klocusiowa, ale masz sklepa, aż ciary przechodzą jak się to intro ogląda! Kurde, ale pipa ze mnie, mogłam przyjechać się zakolczykować do Ciebie!:placz: I zniżka by pewnie była...:cool3: [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]6 stopni we stolycy, 20 w.... kalifornii :diabloti: bo na pewno nie u nas... leje, leje, leje.... zara sie potopimy :angryy: a mam sklepa, i trza było na kolca przyjechać- dostałabyś zniżke :p ale nie, po co... kto by do klockowej przyjechał.... :eviltong: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='furciaczek']Uprzejmnie informuje ze Was od dluzszego czasu podgladam i podziwiam z ukrycia:loveu: :diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wcale nie z ukrycia- widziałam cie- zza roga wyglądałaś witamy u NAS [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='jonQuilla']Cześć :multi:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]hejka [/B][/COLOR][/FONT]:multi: [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]witanko z samutkiego rana u mnie przestało nareszcie padać:multi: [/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a u nas leje leje leje.. zaraz sie potopimy :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='madzia i medor'][LEFT][SIZE=7]K[/SIZE][SIZE=5]u[/SIZE][SIZE=5]k[/SIZE][SIZE=7][SIZE=3]uuuuuu[/SIZE] [/SIZE] [CENTER][SIZE=6]k[/SIZE][SIZE=4]uk[/SIZE]uuuuuuuu [RIGHT][SIZE=5]k[SIZE=4]uk[/SIZE][SIZE=3]uuuuu[/SIZE][/SIZE] [LEFT][SIZE=7]k[/SIZE][SIZE=5]u[/SIZE][SIZE=4]kuuuuuuuuuu[/SIZE] [CENTER][SIZE=3]k[/SIZE][SIZE=2]uk[/SIZE][SIZE=1]uuuuuuuuuuu [/SIZE][RIGHT][SIZE=1][B]k[/B]ukuuuuuuuuuuuu [/SIZE][LEFT]Kurcze, nawet nie wiesz ile mnie to kosztowało wysiłku z rana Ja pindole...:mdleje: Witam Cię, to ja, wspaniała, mundra, pikna aczkolwiek skromna Madziusiulka:lol!: [/LEFT] [/RIGHT] [/CENTER] [/LEFT] [/RIGHT] [/CENTER] [/LEFT] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ty sie dziołcha tak nie przemęczaj!!!!! z rana, przy piątku... ładuj akumulatory- łikend [/B][/COLOR][/FONT] [RIGHT]:placz::placz::placz: [/RIGHT] [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]noo Ala... teraz to nam po rajtach pojechałaś :mad: jakie nudy??:roll: u nas było wczoraj mnóstwo fajnych focioszków!! :p :loveu: sztuki nie doceniasz :roll: witanko Klokłorki!! :multi: [/COLOR][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a ... zajrze do Ciebie potem- teraz lece do.... ZUSu :angryy::angryy::angryy: WITAM i natenczas ŻEGNAM :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B].....................koszulka..................jak dla mnie mało obcisła:diabloti: [/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]na niego też nie było rozmiarów :p[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I] Kurde zimno , deszcz a wszędzie na dogo pustki i nudy :shake: [/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no... taki przyjemny chłodzik... szron na oknach :multi: już nie musze myć :multi::loveu:[/B] bo nie widać .... uwielbiam taka pogode [/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue]:roll:[/COLOR][/FONT] [/CENTER] [quote name='paula_z'] A u nas dziś ładnie i ciepło było Witanko Magdzialena :multi:[/quote] :angryy: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cześć Pałla :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='malawaszka']też sobie próbowałam tak wmawiać przed spacerowaniem :shake:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i że co??? nie gadaj że zmarzłaś.... :diabloti: ale jesteście marudne i delikutaśne :shake:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='paula_z']U nas dziś było 20 stopni :p W bluzie pomykałam na spacerek :lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]u nas jakieś 18... poniżej zera :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][I][B]tak ja sobie też wmawialam .....ubrana w koszulke z długim rękawem , golf , bluze z kapturem i kurtke ze skórki z pomidorka :diabloti: Ozzy sobie nie dał wmowic i zawracał do domu robiąc siq 2 metry od klatki schodowej :diabloti:[/B][/I][/COLOR][/FONT][/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]to fakt.... jak się pomyśli o takich biednych psiulach... zwłaszcza przy takiej i jeszcze gorszej pogodzie.. to żal za serducho ściska :-( by się chciało przygarnąć wszystkie taki bidoki my jedną bidę przygarnęliśmy... Zuzkę znaczy się... na więcej nie mam warunków... ech... dziwny ten świat... sklepa oglądnęłam!! fajoski!! :diabloti: [/COLOR][/B] [B][COLOR=Purple]Ewcia... Ty tak masz na co dzień? :roll: tyle miłości... radości... :loveu: to tak z Twej natury płynie, czy jakiego grzyba może zjadłaś? :loveu:[/COLOR][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]otworze kiedyś... OTWORZE!!!! azyl dla wszystkich Jastrzębskich bid.... a dzień przed deszczem biegał u nas po osiedlu szczeniak.... co prawda w obroży ale strasznie zdezorientowany... chyba szukał właściciela... ja wyjeżdżałam do Ali, jak wróciłam szukałam go że .... przygarne :cool1: ale go nie było :placz: i ciągle o nim myśle i sie rozglądam .... taka mała wystraszona bida :placz: ta Ewa to taki wulkan .. wybucha miłością, ciepłem.... wciąż i zawsze i wciąz... i forever :loveu: [/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='evaxon']lubisz sobie pogrzebac czasem co nie??:cool3::evil_lol::diabloti: [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tak.... :p szczególnie niedokończone ofiary Klokłorka... znaczy nie wiem czy lubie- MUSZE coby sie nie rozkładały na ulicy :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
clockwork replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']wygrałam wygrałam wygrałam aukcję :multi::multi::multi: wczoraj kupiłam sobie na allegro butki do chodzenia po górach a dziś po zaciętej dwuminetowej walce pod sam koniec aukcji wygrałam takie same dla J :loveu::loveu::loveu: ino kolorek inszy, ale sie cieszę JESTEM MISZCZEM :diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]poka buciki:razz: daj numer aukcji :diabloti: ta sie cieszy, a sprzedający nie znalazł drugiego jelenia coby dał TYLE za te buty :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: [/B][/COLOR][/FONT]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='dealer'] czesc zpsuta:loveu: tez nie mam weny...jestem glodna i ide sobie zaraz zrec a potem jade do bratowej popic po jedzeniu:cool1:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]o masz... a ja znów bez śniadania... ide se zrobić... potem pojade do TWOJEJ bratowej popić :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='dealer']halo mła droga:loveu: ino tyle napisze bo mi sie nie chce wiecej bo ogolnie nigdy nic nie pisze i nigdy nic nie mowie:cool1:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ja tez mam dzis jakiś sexualny stosunek do pracy i kompa.... pier.... dziule to ... właśnie pisałam u cia :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B][I]:cool1:taaa nawet Cezary powiedział ze ta AGA to taka małomówna jest :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]oj taaaaak :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='malawaszka']hahaha El Diablo jest :loveu::loveu::loveu::diabloti: Witam sięDeszczowo - ale jest pięknie prawda? bo to przecież taki cudny letni deszczyk - orzeźwiający i przyjemny :loveu::loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]fajnie... w końcu popadało bo już nie ma czym dychać :roll: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='jonQuilla']fajna fajna :) :diabloti::diabloti: [SIZE=1][COLOR=LightBlue]i nie tylko koszulka[/COLOR][/SIZE] ;)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]że co jeszcze?? tło?? mój sklepik?? :diabloti: fajny nie??? :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='dealer']ot, chlop ktory nie klamie:cool1: :diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]oj taaaaak :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] -
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie mam weny nie chce mi sie na dogo siedzieć chyba sie zepsułam :roll::roll::roll: ale buziaczkuje do Ciebie :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]aż tak bardzo się JESZCZE nie zintegrowałam [IMG]http://www.cosgan.de/images/kao/teufel/k020.gif[/IMG][/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ale za rok .:razz:.. poprawisz :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='evaxon']:lol: tez dobra nazwa taka od grzebania.. ale nie wiem czy grzebania w nosie, w du..., czy moze grzebania zwłok:roll::diabloti: [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]każde GRZEBANIE w czymkolwiek jest fascynujące :cool1: telefonik widze przetestowany :razz: a zdjątka super.. zajefajny telefoniś :roll:[/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='evaxon']o to jest dzien ...o to jest dzien ... ktory dał nam pan który dał nam pan WESELMY sie WESELMY sie i RADUJMY sie w nim i RADUJMY sie w nim[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dzisiaj jest dzieeń który daał naam pan... :multi:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='madzia i medor']Heej Tyszanko .[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]heej Tyszanko :cool1: a dzisio przyszedł do nas kumpel z Anglii, znaczy nie przyszedł z Anglii tylko przyjechał, ale przyszedł z domu tymczasowego w Jastrzębiu :p i w takiej koszulce mnie tu wlazł :diabloti: NA mnie nie było :shake::shake::shake::diabloti: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/404/b4d81c21480c215b.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] [FONT=Arial][COLOR=Blue][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/76/16038110dd10af04.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] [FONT=Arial][COLOR=Blue][/COLOR][/FONT]