-
Posts
5627 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by clockwork
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
clockwork replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
:crazyeye::crazyeye: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]gołe baby :crazyeye::crazyeye: gołe chłopy [/B][/COLOR][/FONT] [CENTER]:shake::shake::shake: [/CENTER]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i nie z telefonu... jakość jeszcze gorsza :cool1: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Green][B]PATRZE I ... co widze??? :crazyeye::crazyeye: [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/75/f5fb2db9db2adf12.jpg[/IMG][/URL] :loveu::loveu::loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/75/2f4810c14d2cc880.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Green][B]jogurcik..... mniam :loveu: [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/402/59a327ad092bf010.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Green][B]mmmmmm......pychotka :roll: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/402/c117170383de4a6d.jpg[/IMG][/URL] i NASZ nowy pies MOP(s):evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/402/70c894f45ff45b71.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska'][SIZE=6][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]Ja oglądałam .....ja , nawet komenta dałam ....bo były fotki Klocka [IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/big_smiles/06s.gif[/IMG][/I][/B][/FONT][/COLOR][/SIZE][/quote] [FONT=Arial][SIZE=7][COLOR=Blue][B]BYŁY FOTKI KLOCKA !!!! [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='malawaszka']no co TY??!! nie nabijam się! serio serio zajebiste foty z telefonu! ja ostatnio moim robiłam i masakra :shake:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no to dzięx... to ten telefonik co ma Qba- tez kiedyś Ala wrzucała fotki Ozziego ;)[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='evaxon'][URL]http://images24.fotosik.pl/75/dc5bfa093182f5ef.jpg[/URL] do gory jojkami najlepiej:multi::evil_lol: witam Madziusie:loveu: witam Alusie:loveu: witam Agusie:loveu: witam WAS w NASZYM ale WASZYM nie MOIM i ICH blozku:loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:evil_lol::evil_lol: to MY witamy CIE w NASZYM blogasku :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='DORRAG']:evil_lol: :evil_lol:..... Ja sie ciesze że za moich czasów nie było mundurków:multi: A tak wogóle to cześć:p[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] a my mieliśmy .... fartuszki szkolne... cała polska łaziła w tym samym... ależ to było fajne :loveu::loveu::loveu: :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Sznaucerka-Balbina']My mamy moherowe kamizelki wkładane przez głowe:eviltong: Tzn jeszcze ich nie widziałam bo dopiero od poniedziałku ale tak to sobie wyobrażam:cool3:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuuuhahhaha... i bereciki do komletu??? :loveu::loveu::loveu: cześć werka .... :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]O bosz... :crazyeye: toż to... szatańska temperatura siakaś u Ciebie!! 666? :crazyeye: Ty uważaj, bo to niedługo pewnie i kulami śniegowymi z nieba srutnie :cool3: :evil_lol: Madziu Madziu... a kaj Ty mieszkasz kobieto? na Syberii czy innym Biegunie jakim? :cool3: :evil_lol: zmarzluchu! :eviltong:[/COLOR][/B][/quote] :diabloti::diabloti::diabloti: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wydawało mi sie że mieszkam w Jastrzębiu, ale chyba niepostrzeżenie zesłano mnie na sybir:roll::roll: doberek[COLOR=DarkOrange] pomarańczowo[/COLOR]- [COLOR=Green]zielone[/COLOR]...... z mordulcem :multi:[/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']widziałam fotki Klocka, ale zapomniałam napisać jak zobaczyłam gargulca :oops: a chciałam napisać, że zajebista jakość fot jak na to, że mówisz, że telefonem!!! :crazyeye: normalnie szok!!![/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]znaczy nabijasz sie????:placz: ta telefonem ale max rozm to 640x coś tam.... i zdjęcia z daleka lub wieczorem lub w domu to lipa [/B][FONT=Verdana][COLOR=Black] [quote name='basia2202']czeee Klockowa :multi:[/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT] weź no pokaż nowego fryza :cool3: nie wstydziochaj się ;) trza się lansować:) widziałam zdjęcio Klockowe - osz kurna... ale on ma paszczękę :crazyeye: :evil_lol: ekstra wielka paszcza!! :diabloti: lubię takie paszczulce :diabloti: a co to tam dalej było z tymi czachami?? aa... popelniczki... oo.. i świczniki... ale dżeeeeez - no w dechęęę!! :multi: a gdzie się takie gadżety satanistyczno-cmentarne nabywa? :p :diabloti: ja nie palę, ale bym se takiego świecznika strzeliła :diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ni mam fotek... byłam u fryzjera nie fotografa :p paszczucha malenieczka... nie wiem o czym gadasz ;) nie wiem gdzie sie nabywa takie satanistyczne gadżety... u mnie?? :razz::razz: ale nie trza palić coby se świeczik kupić.... chyba ... :hmmmm: [/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']się mnie ten po prawej podoba zajebiście!!! :loveu::loveu::loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:evil_lol::evil_lol: Pawciowi też... a to ostatni :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Anka12'][COLOR=black]Okazuje się że Gargulca łyka Pawcio [/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]łyka... powiadasz :hmmmm:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=6][COLOR=Blue][B][SIZE=3]a wogóle[/SIZE] BYŁY TEŻ FOTKI KLOCKA!!!!!! :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] -
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]pu[/B][COLOR=Lime](n)[/COLOR][B]k[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] pu[/B][COLOR=Lime](n)[/COLOR][B]k... hop hop.... jest tu ta od kjakejsów??? :razz::razz::razz: [/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]dzięki..............a majtów z golfem i nakolannikami przypadkiem nie masz??? przydałyby mi się:eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ostatnie MI odstąpiła :p[/B][/COLOR][/FONT]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
clockwork replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B][url]http://img206.imageshack.us/img206/33/dsc0058hm8.jpg[/url] weszko... tyś je szczczęściara.. nawet kocury ci kwiatki noszą:loveu::loveu: piękny czajniczek piękny... wzięłabym, ale nie lubie kotków- za długo sie gotują :diabloti: te... a Ty i w Egipcie byłas?? :mdleje: fajnie :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
Anka ;) te 2 ... ale jeden ja kupuje.... tylko ciągle sie waham który....... [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/75/4bcdf182b0f5f736.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:roll:a mówiłam ze ci wode zostawie z kąpieli ...zawsze to oszczędność .....i Pauli byśmy podesłały jak jej zakręcą :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/I][/FONT][/COLOR][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no tak... TY ja potem Pawcio, potem by sie jeszcze wyprało w tej wodzie... a ja głupia nie chcialam :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [COLOR=Red][FONT=Arial][I][B] Witanko Dziewczyny :multi::multi::multi: [/B][/I][COLOR=Blue][B]hejka :eviltong:[/B][/COLOR][I][B] Paula nie było mnie wczoraj na kompeczku :razz:;) [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie było... potwierdzam ;)[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][I][B]no na urlopie.......no ......ale do pracy do cie moge podjechać z Tobą popracować :p[/B][/I][/COLOR][/FONT][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I];) [/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=Blue][B][FONT=Arial]mogesz :p.............[/FONT][/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='madzia i medor']Cześć zsocjalizowana:diabloti::diabloti::loveu: Ale Chlorek, mada faka, się zawstydził, że mu takie porno-foty cykacie:shake: [URL]http://images23.fotosik.pl/75/07aea1f7ed75a271.jpg[/URL][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue]sam sie tak wykładał... i krzyczał jeszcze: [B]rób, QNA rób to zdjęcie .... [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:cool1:hipis powiadasz....no nie wiem....chyba ze wytrymowany :eviltong::eviltong::eviltong:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wtedy jesio hipis :oops::oops: bo to było przed randką z fryzjerką :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Anka12'][B][COLOR=darkorchid]Oj Madzialeno [/COLOR][/B] [B][COLOR=#9932cc]Cóż tam się dzieje z fotosem mojej popielarki???[/COLOR][/B] [B][COLOR=#9932cc]A tak na marginesie pozwole sobie wkleić dziewczyny głosujcie Proszę[/COLOR][/B] [URL]http://http://www.forum.molosy.pl/showthread.php?t=8316[/URL][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]na molosach już głosowałam z samiuśkiego raneczka :p:p aaaaaaaaaaaaha.... wiedziałam że o czymś zapomniałam :roll: taaaaaka [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/70/f44e0fbb45ff6f35.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/75/d4100327281fd8d5.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/FONT][/CENTER] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i taaaakaaaa, ale ta przywieziona z Anglii, więc "troszkę" droższa ;) [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/70/d6cd71b590740faf.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/75/e0867d92ad049451.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/402/712eaaa029865254.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] w razie czego ceny podam na gg :p[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][I][B]:multi::multi::multi::multi:o ile fotasków NASZEGO Chlorka :loveu::loveu::loveu: ;)nie tylko piesio chrapie :p [URL]http://images24.fotosik.pl/75/d9d63e9b2b5b2673.jpg[/URL] [/B][/I][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jakiś HIPIS też :cool1::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/75/69e628e5383174a0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/70/70c9afc6d2b64eb3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/70/dfeca62c1e2bda22.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/70/2f73c15501f35ea7.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]kuniec Pawciowych ... być może jeszcze dziś coś bedzie .. ale nie wiem :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]wietrzymy... :roll::oops:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/75/57e7e110fa53eed1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/75/dc5bfa093182f5ef.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/75/f3204f07b30cda42.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/75/07aea1f7ed75a271.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/75/524561dac3d67291.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/75/edf75a0ef6cea6c8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/70/d870ebdb9f976fb3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/402/319a3d00d3966579.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/75/c158609d68337d63.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/75/09978f98710863c3.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]fotecki obiecane- pierwszy rzut, z telefonu Pawcia ;) jakość taka se :eviltong: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]pierwsza godzina piesia śpi...:razz:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/75/c28a1331cc1b4f2e.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=Blue][FONT=Arial][B][SIZE=3]druga godzina piesia chrapie ....:roll:[/SIZE] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/75/20d57afc1e9968ba.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=3]trzecia godzina piesio... .............................chrapie :eviltong:[/SIZE] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/75/d9d63e9b2b5b2673.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=3]piesek wstał... kotek śpi :evil_lol:[/SIZE] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/402/f472219441f828b9.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=3]patyczak :diabloti:[/SIZE] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/75/6178ffb47b286677.jpg[/IMG][/URL] [/B][/FONT][/COLOR][/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B] i jak tam nowy fryz????? [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_2_41.gif[/IMG] witaj zimno nie wiedzialam:shake::shake::shake: żeś hermafrodytą jest:diabloti::diabloti::diabloti: [/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]zrobiono mne na bóstwo :loveu: witaj:multi: bardzo zimno bym rzekła :placz: ja też nie... ale wiele rzeczy człowiek sie dowiaduje o sobie przypadkiem transwestyta sie to tera nazywa :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='ice_t']dzien doberek, no podobno zarosłaś jak hipis wieć stąd pytanie o postrzyzyny[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuuuhahhahha.... w życiu bym na to nie wpadła :oops::oops::oops: doberek [/B][/COLOR][/FONT] -
Szalone bydłaki czyli: Spot [*], Tops, Magnus,Uma, Kicia, Lucyfer i Franek ;)
clockwork replied to Kiłi's topic in Foto Blogi
[quote name='Kiłi'] Bendom jutero!! Jak zrobie:evil_lol: Jutro idziem ze Spotem i Topsem do weta. SPot coraz gorzej chodzi, no i chodzi za mną cały czas ten Topsa kamień. Dzisiaj mierzyłam sukienki za 500 zł jak zobaczyłam cene to myślałam, że wyjde z siebie i stane obok:evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a Maniek?? :razz::razz: to ja trzymam:kciuki: za wizytke u weta i pisz co i jak... jaka diagnoza... i radze skonsultować sie z 5-cioma wetami i wyciągnąć średnią z diagnoz :roll: bo to konowały som a nie weci :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaa... i z tego szoku sie nie witłam witam sie.. widziałam mnóstwo przemoczonych fok... tfu! FOT :multi:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='madzia i medor'] Cztery Madzie - ale by było cudownie:loveu::loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:roll::roll: MADZIE PILNIE POSZUKIWANE!!!!!!!!!! [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Rinuś'][I][B]czy ta wielka przerwa w Twoim poście jest czymś wypełniona??np fotką która mi się nie otwiera?:evil_lol:[/B][/I][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]oczywiście.... nie widzisz fotek???? :crazyeye::crazyeye::crazyeye: na przykład tu??? :crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/B][/COLOR][/FONT] evaxon Cytat: Napisał [B]Vectra[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6661792#post6661792"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL] [I]:diabloti: jestem , cieszysz sie ? [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:grins: [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:grins: [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:grins:[/B][/COLOR][/FONT][/I] hura hura :diabloti: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]między hura hura ....a :diabloti: jest całe mnóstwo fot..:roll:. logiczne.. po co by Ewa robiła taka przerwe...:razz: masz coś rinuś namieszane w ustawieniach :shake::shake: [/B][/COLOR][/FONT][RIGHT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [/RIGHT]