Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]hopsia.... :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  2. [quote name='Anka12'][B][COLOR=darkorchid]I co Madzialeno poszłaś już popsa[/COLOR][/B][/quote] :p:p[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]TAK :p:p[/B][/COLOR][/FONT]
  3. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a u mnie impreza .... :cool3::cool3::cool3: możesz tańczyć i hulać do woli- mnie nie bedzie :placz::placz::placz: [/B][/COLOR][/FONT]
  4. [CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][SIZE=7]400!!!!! [/SIZE][/B][/COLOR][/FONT] [/CENTER] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dziewczynki!!! jedzcie i pijcie!!! bawcie sie dobrze ja lece!!!! [/B][/COLOR][/FONT] :eating::knajpa::drink1::popcorn::beerchug::sabber:
  5. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]AZ.... bo ja już musze iść POPSA :p[/B][/COLOR][/FONT]
  6. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]poszłabym do domu ale brakkuje[SIZE=5] 5 postów do 400 strony[/SIZE]:roll: więc poczekam ... bo potem ja pójde, wy bedziecie chlac a mnie rano sprzątanie bo libacji zastanie :mad:[/B][/COLOR][/FONT]
  7. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ekskjuzmi... czy podDULKOWY model żyje??? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [url]http://img210.imageshack.us/img210/1333/tnp1000930ho2.jpg[/url]
  8. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]PIENKNE DOBERMANY :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [url]http://img252.imageshack.us/img252/7254/sl272502cp2.jpg[/url]
  9. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuuhahhha.... ale impra... :mdleje: a mie sie nigdy nie zdażyło aż tak pojechac :oops::oops: chyba musze spróbować...:roll: a przy rurce tez tańczyłaś ?? ;);) [/B][/COLOR][/FONT]
  10. [quote name='jonQuilla']ejjj...mi tam się kolor podoba, taki srebrzysty niebieski :)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:angryy::angryy::angryy: dziś sie farbuje :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Anka12'][B][COLOR=darkorchid]A i jeszcze taką fote mam [/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorchid]A i takom torebusie sobie zakupiłam[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorchid]A to ja w pracy[/COLOR][/B] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]torba mnie nie kręci.. ale pracę masz taka niczym JA!!!! :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol:[COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]metalik :eviltong:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]metalistka :mad: [IMG]http://www.cosgan.de/images/midi/teufel/f050.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT] [quote name='malawaszka']czyli jak ten niebieski Ci się zmyje to... :shock: .... zostaniesz BLANDINA??!! :crazyeye:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:oops::oops: nie... bede farbować do momentu ścięcia do czarnych :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Kiłi']To on ma saune!!!:-o ja te ciem!!!:placz: [URL]http://images24.fotosik.pl/75/178768d8d422edad.jpg[/URL] Fajna kanalijka:loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]mówiłam :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='evaxon']jestes jeszcze ?? ho hoo ho do mnie:evil_lol: zobaczysz moj tyłek :cool1::diabloti::evil_lol:[/quote] :crazyeye::crazyeye: :scared:
  11. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:hmmmm: dlaczego postawiłas u Bei w Blogasku swoja wanne ;):evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]w mojej wannie są NIEBIESKIE kropki :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  12. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:razz:..no teraz ...boś mi nigdy nie dała dojść do słowa :oops:...ale sa jeszcze skutki uboczne lizania o którnych nie napisze :diabloti::diabloti::diabloti:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]znaczy sie co... Ozzy sie ... ze... zchefcił?? :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
  13. [quote name='madzia i medor']Gdzie bym nalała:hmmmm: Dla chcącego nic trudnego:cool1::evil_lol::evil_lol: Zaciskaj, zaciskaj:loveu::loveu::loveu:ino nie za mocno co by Cipa_luszek nie zsiniał :loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ani TO ani luszek ... nie sinieje... na razie :roll: więc zaciskam wszystkie mięśnie jeszcze bardziej :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  14. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]widziałam buciki:cool3: widziałam czajnik z allegro :razz: i widziałam TO :mdleje: [url]http://img259.imageshack.us/img259/5726/dsc0234ne6.jpg[/url] [url]http://img292.imageshack.us/img292/9419/dsc0231tn2.jpg[/url] [url]http://img212.imageshack.us/img212/9319/dsc0230qp2.jpg[/url] [url]http://img239.imageshack.us/img239/6740/dsc0229dp0.jpg[/url] i .... TAM MUSZE jechać... to tez z tego muzeum Waszko???? [url]http://img372.imageshack.us/img372/1466/dsc0191hv0.jpg[/url] a to bym wykolczykowała i postawiła w studio :cool1:[/B] [/COLOR][/FONT]
  15. [quote name='evaxon']nie podpuszczaj:diabloti::lol: echh jak moglas mnie mniec za taka grzeczna??[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie daj sie prosić ;) bo ja zara ide do doma i znów bede nie w temacie... chyba że po czasie :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  16. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B][I]o aleś się pośpieszyła byłam tu 5 minet przed tobą :eviltong::eviltong::eviltong:[/I][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ale ja miałam otwarte okienko od 3 godzin.. ino nie nadążam :oops::oops:[/B][/COLOR][/FONT]
  17. [quote name='malawaszka']a ja myślałam, że te jasne to od lampy błyskowej :oops::lol: a Ty mi tu mówisz, że prześwity :roll:kurde tylko żebyś nie popaliła włosów - rozjaśnianie i dwa farbowania to duża dawka chemii :shake:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie popale ... bo w tej farbie nie ma ani grama :roll: chemii... to jest tzw. toner.. i jest półtrwały- do kilku myć... konsystencja niczym farba plakatowa- tak tez pachnie :p[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Anka12'][B][COLOR=darkorchid]Cześć Madzialeno [/COLOR][/B] [B][COLOR=#9932cc]Jakie masz ładne włoski w kolorze blue [/COLOR][/B] [B][COLOR=#9932cc]a tera z wstawie foty moich czach[/COLOR][/B] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ŁAŁ!!!! tyle powiem:loveu: a co do Twego zamówienia- to koleś pojechał na bazar motocyklistyczny do Łodzi... bedzie w poniedziałek i obiecał przemyśleć moją oferte... co do obniżki... dlatego na razie milcze w tej sprawie [/B][/COLOR][/FONT]
  18. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:diabloti:tak ...zalizuje dziewice na śmierć :eviltong::eviltong::eviltong:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]matko boska :crazyeye::crazyeye::crazyeye: i dopiero teraz mi to mówisz?? :crazyeye::crazyeye::crazyeye::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  19. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]qrde..... przyszłam podnieść galere... bo coś zaniedbana.. :roll: a ja poznałam sunie kanalie... widzialaś foty :cool3::cool3: :diabloti: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:mdleje: i trzymam :kciuki: za psiaki... ZDRÓWKO! :knajpa:[/B][/COLOR][/FONT]
  20. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]23 kropki... czyli tak mniej więcej[/B][/COLOR][/FONT] [SIZE=5]..... [/SIZE][CENTER][SIZE=5]...[/SIZE] [/CENTER] [RIGHT][SIZE=5]......[/SIZE] [/RIGHT] [CENTER][SIZE=5].....[/SIZE] [/CENTER] [SIZE=5].. [/SIZE][RIGHT][SIZE=5].... [B][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=Blue]no to co.. wymiziaj łodemnie brzucho kropkowe... bo ja uciekam dalej... nie umie sie obrobic z nadrabianiem :mdleje: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [/SIZE][/RIGHT]
  21. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jestem... no .... jestem...:roll: ale nie wiem gdzie, bo poznaje TYLKO po fotkach... a takowych tu nie ma :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
  22. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a może Salsa chciała sie wbić w sukienke i gorsecik... i sie nie mieściła... i sie zeźliła... i pogryzła :roll::roll: uffffffffffffffffff dotarłam :mdleje:[/B][/COLOR][/FONT]
  23. [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]nie ucieka z miejsca zbrodni... i siedzi pośród wyrządzonych szkód... bo jak wracam, to każę jej grzecznie siedzieć w kącie :cool3: co by nie roznosiła tego dalej... zwłaszcza, że wśród tego wszystkiego są jeszcze siki... potem by wszystko waliło... wolę, żeby to zostało w przedpokoju jednak...:roll: noo.. tak więc.. zamiast wyjść od razu na spacer gadzina musi siedzieć grzecznie i poczekać aż sprzątnę, bo czasem nie ma nawet gdzie stanąć :roll: wczoraj nie było... :placz: [/COLOR][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]masakra.... współczuwam... i doceniam cierpliwość... inni już by wynieśli psa do lasu.. :roll: ale nie TY :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple] mieszkamy sobie together już czas jakiś... także ślub to będzie miła formalność :loveu: [/COLOR][/B][COLOR=Purple][B] ślub... I don't know :niewiem: ;) może w przyszłym roku? zobaczymy, jak się ułożą sprzyjające okoliczności :loveu: finansowe również :diabloti: :evil_lol: [/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] :crazyeye::crazyeye::crazyeye: normalnie... tak bez ślubu mieszkacie razem???? :mdleje: qrde... toż to nie zgodne z regulaminem :shake: a pozatym przyszłam umyć Ci monitor boś spluła przezemnie.... chyba TY... bo czytałam o tym jakieś 3 godz temu :oops: i już nie pamiętam.... :oops: [/B][/COLOR][/FONT][URL="http://www.coolspacetricks.com/smiles/computer/26569/"][IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/computer/439.gif[/IMG][/URL]
  24. [quote name='madzia i medor']Klockowa, moim zdaniem włosy zajebiste:mdleje::loveu::loveu: Poważnie, bardzo mi się podobają:loveu:[/quote] [quote name='malawaszka']eno fajny ten kolorek :klacz: ja bym zostawiła chyba - a ten niebieski to jaki? ciemniejszy? jaśniejszy??? jak błękit nieba? czy jak granatowa głębia nieba nocą??? haha jakaż romantyczna jestem :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] miał być NIEBIESKI, nie TURKUS :angryy: i jeszcze mi prześwituje rozjaśnione blondi. taki niebieski jak moje literki nie dam foty moich blondi bo fotosik strajkuje :mad: dam ... odstrajkował sie [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/76/08a085bebdaeb15c.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:razz:o masz ...mój ulubiony :cool1:turkusik[/B][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]a własnie że mają być niebiewskie :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bedzie... dziś poprawka :evil_lol::evil_lol: chyba że mi sprzedano nie ten kolor który prosiłam :angryy: [/B][/COLOR][/FONT]
  25. [quote name='Alicjarydzewska']:eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:[COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]gupie gupie .... zapomnialas dodać że JOŁOPEK :diabloti: [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]JEŁOPEK MOrderca...krzyżówka najgorsza z najgorszych :eek2::eek2::eek2:[/B][/COLOR][/FONT]
×
×
  • Create New...