Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [quote name='madzia i medor']Witam wszystkich. Hmmmm, Medora czeka badanie moczu i być może konieczne będzie USG ... Nie utrzymuje moczu i popuszcza, może to tylko zwykłe zapalenie cewki, lecz trzeba porobić badania... Jutro oddajemy mocz do badania, a w sobotę jedziemy do weta ... Boję się cholernie, proszę, trzymajcie kciuki ...[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]trzymam :kciuki: trzymam ... bedzie dobrze ;)[/B][/COLOR][/FONT]
  2. [quote name='BeaC'] [COLOR=DarkRed][B]a tak.................byli tam krzyże..................tylko źle poustawiane:diabloti::diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]zauważyłam :roll::roll::roll: trza było poprawic :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  3. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cześć emdziołku :multi::multi::multi: dotarłam z trudem... bo dogomuł nie współpracuje... a zanim zaczął współpracować to zapomniałam co ci chciałam powiedziec :oops: ale jestem..... :multi: [/B][/COLOR][/FONT]
  4. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dawa ten mundurek, póki jeszcze nie poszedł w zapomnienie... i powiedz... faktycznie ludziska noszą??? bo mi sie nie chce wierzyć że to sie przyjmie.... myśle że to kasa wypieprzona w błoto no to sie nagadałam. pozdro :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  5. [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]jasne, że powinnaś!! niektórzy tu mają kociambrowe blogi, legwany pokazują... to i królisia możesz ;) :p kto mnie poprze?:cool3: :evil_lol: [/COLOR][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no co Ty ... LEGWANY :crazyeye::crazyeye: :diabloti: toz to skandal!!!!!! :evil_lol::evil_lol::evil_lol: tak ... dawaj galere kjujika koleżanko :cool1: aaaa Twoje fotki Basiu łobejrzałam. Demolka- nie obraź sie- BOMBA!!! :cool1: nadmorskie fotecki też :loveu::loveu::loveu: i ten struś :loveu::loveu::loveu: [url]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_511.jpg[/url] [/B][/COLOR][/FONT]
  6. [url]http://img505.imageshack.us/img505/5879/78436955ha1.jpg[/url] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]widze krzyż... widze :lying: Bea... jak Ty dźwigłas tego prsiaczka?? :crazyeye::crazyeye: kropek sie nie doliczyłam... bo ... i ile zdjęć!!!! :crazyeye::crazyeye:i wszystkie z CD :diabloti::diabloti: kuku- jestem :multi: [/B][/COLOR][/FONT]
  7. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ja tez chce zdjęcie pufy.. jak dzierży Salse :p a tak pozatym to GORĄCO.... nie wiem czy sie ociepliło czy moje 4 warstwy tak izolują, ale jest mi ciepło :evil_lol: HEJ! :multi: [/B][/COLOR][/FONT]
  8. [quote name='evaxon'] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: trza bylo opatentowac ta nazwe:evil_lol: a lec lec bo sie posikasz:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] ano trza było :roll: mam jeszcze jedną GRZEBALEC :diabloti: byłam ... wróciłam... jestem... bede.... :p[/B][/COLOR][/FONT]
  9. [quote name='bonita']Tigra wymęczona :grin:, ale przednia minka :loveu: [URL]http://images27.fotosik.pl/76/2c4c622df3fdc899.jpg[/URL] Hej :multi: hej :multi:, to ja :evil_lol: Dziś jak jechałam do miasta widziałam nowy cuicholand :cool3:, wiecie co zwróciło moją uwagę na niego:cool3::cool3::cool3: - nazwa KOPciuszek :grin:, bosh czego ci ludzie nie wymyślą:shake::evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]lata temu chciałam otworzyc szmatex i TAK właśnie sie miał nazywać.... :cool1: miałam zacytować fote ale zapomniałam o linku... :oops: o tej zaślinionej z bańkami chciałam rzec że FAJOWA.... ale nie rzekne bo nie mam linka...... :p no i tyle ... [/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/ekelig/c025.gif[/IMG][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a tera lece siq :scared:[/B][/COLOR][/FONT]
  10. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cześć kicia... wiesz że nie jesteś w swoim STAŁYM domku :cool3: nie przyzwyczajaj sie :mad: SZUKAMY DOMKU!!!!!! :cool1: miauuuuuuu :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  11. [B]2 razy sie mnie to napisało- usuwam... aborcja czyli [/B]
  12. [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple][COLOR=DarkOrange][I][FONT=Book Antiqua]:evil_lol:[/FONT][/I][/COLOR] [/COLOR][/B][B][COLOR=Purple][I][FONT=Book Antiqua][COLOR=DarkOrange]ja nie gram, to i nie wygram :roll: ale moge przyjść czasem ze zmiotką jaką [/COLOR][/FONT][/I]:evil_lol: [/COLOR][/B][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B] są więcej ... kielichów :grins: może ja tu zaczne wstawiac cały asortyment sklepu?? :razz: [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][COLOR=Purple][B][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue]po 66,6 zeta.... to koleś przywiózł z Anglii na próbe czy sie sprzeda[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue]....[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue] może kiedyś znów dowiezie... jak sie sprzeda :evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/COLOR] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B][COLOR=Purple][FONT=Book Antiqua][I][SIZE=2][COLOR=DarkOrange]jakby się taki kielich pojawił na zbyciu... to jakie info poproszę... jak będę miała kasiurę akurat, to bym z chęcią nabyła:cool1: a jakiego Ty masz sklepa?? co tam jeszcze masz ciekawego? :)[/COLOR][/SIZE][/I][/FONT][/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][B][COLOR=Purple][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue] [/COLOR][/SIZE][/FONT] [/COLOR][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ja też nie gram.... ale chyba zaczne bo jak są takie pogody to nic mnie tak nie boli jak BEZDOMNE PSY... ta ich poniewierka... ja przeżyje- poubieram sie jak cebula, a one??? :placz::placz: no mam sklepa ... takiego se... [URL="http://www.kamuflaz.com"]LINK [/URL]:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='evaxon']:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]kryste panie w tej od rana TYYYYLE miłości :loveu::loveu: skąd Ty tak umiesz :razz:[/B][/COLOR][/FONT]
  13. [quote name='basia2202'][B][COLOR=Blue]niebieskie... włosy?? :crazyeye: faaajnie :evil_lol: [/COLOR][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tak... NIEBIESKIE... nawet rzekłabym BLU :cool1: a Ozzy siedzi jak JEŁOP :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong: [/B][/COLOR][/FONT]
  14. [quote name='paula_z'] Dogo mi muli :angryy: nie dam rady odwiedzić dziś wszystkich blogasków :shake: Za dużo gadacie :evil_lol: Wybaczcie, jutro nadrobię :cool1:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] w życiu Ci tego nie wybacze :obrazic::obrazic: [/B][/COLOR][/FONT][RIGHT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [/RIGHT] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:mad:taaa i potem mają na piwo i zagrychę :diabloti:...nie ma ...już matka wie ile ma Ci dawać :eviltong::eviltong::eviltong: [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i na narkotiki :angryy::mad: i na faje wodne :mad: wiem bo mówie :cool1: joł ferajna!!!! :multi::multi::multi: [/B][/COLOR][/FONT]
  15. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:albo ....nie pale bo zimno :eviltong::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tak.... rzucam palenie bo qrna zimno :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='madzia i medor']:icon_roc::icon_roc::icon_roc::loveu: Tyskie jest naj... bo jest z Tych, a nie z tamTych:cool1:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a wszystko co TYSKIE jest NAJ :diabloti: cze medorowa... medorowa??? chyba ja u Cia jestem :hmmmm: [/B][/COLOR][/FONT]
  16. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cześć Dilerka [/B][/COLOR][/FONT] [CENTER][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_11_22.gif[/IMG][URL="http://www.coolspacetricks.com/smiles/tongue/27440/"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/10/10_1_107.gif[/IMG][IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/tongue/11ztongue.gif[/IMG][/URL][URL="http://www.coolspacetricks.com/smiles/tongue/27412/"][IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/tongue/lickout.gif[/IMG][/URL][URL="http://www.coolspacetricks.com/smiles/tongue/27409/"][IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/tongue/crazy3.gif[/IMG][/URL] :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: [/CENTER]
  17. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:razz:..Aguś , czy posiadasz jakieś normalne ...nie lizane fotki , bo ja nie :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Doberek Nasza Dilereczko:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='majoka']Hej kochana, widzę że higiena uszu to podstawa:))) [URL]http://images26.fotosik.pl/75/131a46d8926a19a9.jpg[/URL][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i ta zaparta dilerka... "odejdź już MORDERCO" :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  18. [quote name='agaciaaa']Witam ;) [URL]http://images21.fotosik.pl/403/794f55988eb54555.jpg[/URL] ale śmiesznie siedzi :evil_lol: Ale Ozzy całuśny i przytulaśny :loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a Paula jeszcze powie że to MOJA kanaryjka jak JEŁOP wygląda :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='jonQuilla']Cześć :) :multi: [URL]http://images30.fotosik.pl/75/d6b5283c655c3dc0.jpg[/URL] <-- nie ładnie to tak psa straszyć :evil_lol::evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie straszyłam... całowaliśmy sie pod przykryciem..:roll:. bez świadków..:roll:. bo sie wstydziłam :oops:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Anka12'][B][COLOR=darkorchid][/COLOR][/B] [B][COLOR=#9932cc]Foty widziałam są super .............. A fryz Klocusiowej Madzialeny po prosu WOW [/COLOR][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]o dziękuję :oops:a DZIŚ bedą............. niebieskie :cool1: berek! [/B][/COLOR][/FONT]
  19. [quote name='AśkaK']Ooo, co ja widzę, FOOOTECKI !!! I to czyje?!:lol: KLOOOOCUSIA!!!:evil_lol: :multi: I to specjalnie for me!:cool3: :loveu: ;) [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]EXTRA FOR YOU :loveu:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] Ale bomba te świeczniki, szkoda że teraz dopiero wylukałam.:placz: A popiołki też już poszły..?:-( Eh, i tak kasy nie mam...ale pomarzyć se można nie?!:lol: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie poszły... ale nie masz kasy :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] Ale Ozzulec jest przytulak! :loveu: A gdzie się kupuje takiego MOPsa, jaka to hodowla?:roll: :evil_lol: Bardzo mi do gustu przypadł, takie orginalne...upierzenie...ma.:lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]PSYcho hodowla..PSYudo hodowla- moja prywatna, osobista.... [/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][/COLOR][/FONT] [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B] zazdraszcam Klocek ma tyyyyyyyyyyyyyle panieniek..........:diabloti: [/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]HE! bo ci przystojni mają najbardziej prze...chlapane :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]witanko w Waszym Blogasie Klokłorkowa i Klocuszku :multi: miłego dzionka życzymy i oby deszczowy nie był znowu :roll: :) [/COLOR][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]leje... od wczoraj rana bez przerwy... a te biedne NIEDOMNE psy mokną i marzną... i zaczynam grać w totka i wybuduje hotelik cieplutki i taki NAJ :p bo ja dziś jak eskimos naubierana :diabloti:[/B] [/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B] Witam się w NASZYM :loveu::loveu:Blogasku , w ten paskudny aczkolwiek letni:diabloti::diabloti:dzionek:p [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]LETNI :roll: witam Cie Alu GORĄCO, LETNIO, i wogóle :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  20. [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]uch... :cool3: szybkaś normalnie jak pędząca lokomotywa:cool3: ja żem już nie zdażyła[/COLOR][/B] :roll: [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]są więcej ... kielichów :grins: może ja tu zaczne wstawiac cały asortyment sklepu?? :razz:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [B][COLOR=Purple]hehe.. a ja widziałam Twój new fryz u Aluuusiii :eviltong: ooo.. i u Cię tyż :p a to wszystko dzięki Ali:) - ale z Was krejzolki na tych fotach :evil_lol: a Ozzulec jak słodko całuje :loveu: [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue]gupie a nie krejzolki :cool1:[/COLOR][/SIZE][/FONT] paszczucha Klocka jest boooska.. uch... :p jak nie trza palić... :cool3: a świeczki to co? się pali nie? :evil_lol: [/COLOR][/B][COLOR=Purple][B]a te świeczniki.. to jakieś prototypy? czy może jest/będzie tego więcej? i po ile zetów, jeśli już... :) [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue]po 66,6 zeta.... to koleś przywiózł z Anglii na próbe czy sie sprzeda[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue]....[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue] może kiedyś znów dowiezie... jak sie sprzeda :evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/COLOR] [URL]http://images21.fotosik.pl/402/59a327ad092bf010.jpg[/URL] [B][COLOR=Purple]mhmm.. pychota:) nasza jamniczka to od zawsze lubiła wylizywać kubki po jogurtach, tylko ona się w takim dużym kubku chowała aż po samo czoło :roflt: [/COLOR][/B] [URL]http://images13.fotosik.pl/70/2b5eeb6db1953c9d.jpg[/URL] [B][COLOR=Purple]woooow!! jaki fajny kolorowy!! :loveu:[/COLOR][/B] [URL]http://images27.fotosik.pl/75/d88173dad3d36340.jpg[/URL] [B][COLOR=Purple]uuu... jaka fajna dziołcha z tej Klockowej kumpeli [/COLOR][/B]:cool3: [B][COLOR=Purple]bambuchaa[/COLOR][/B] :evil_lol:[/quote] [URL]http://images29.fotosik.pl/76/9c9dcdb6ad50255a.jpg[/URL] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jesoo jaka ja chuda :mdleje: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='jonQuilla']Witam :multi: Powtórzę się ale co tam...jaki on jest duży i potężny :loveu: ---> [URL]http://images29.fotosik.pl/76/9c9dcdb6ad50255a.jpg[/URL] :loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]powtarzasz sie :evil_lol::evil_lol: troszke wyrośnięty chomiczek ... minimalnie :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]
  21. [quote name='Alicjarydzewska'] [COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:diabloti:TZ tysz wymiękł ...i stwierdził ze chyba dobrze ze go nie było ....:evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]że on taki niby NIE PRZYZWYCZAJONY??? :roll::roll: ale nie zaprzeczam DOBRZE ŻE GO NIE BYŁO :grins: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='paula_z']Widziałam fotki Klocka :grins: O te mi się naj podobają :loveu: [URL]http://images24.fotosik.pl/75/dc5bfa093182f5ef.jpg[/URL] [URL]http://images21.fotosik.pl/402/c117170383de4a6d.jpg[/URL] [URL]http://images21.fotosik.pl/402/70c894f45ff45b71.jpg[/URL] :roflt: i widziałam też fotki legwanka :multi: I kanalii :loveu: i z Ozzulkiem u Ali :grin: Cudna jest :loveu: Tu wyszła jak jełopek :evil_lol: [URL]http://images27.fotosik.pl/75/d88173dad3d36340.jpg[/URL] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]JA??? :crazyeye::crazyeye::crazyeye: bo mam nadzieje że nie o MOJEJ kanalii mówiłaś :mad:nie odważyłabyś sie :roll:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] Zrób fotę następną razą :razz:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]zrobie :grins: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][I][B]zrobi ...napewno zrobi ;).....wszystkie chcemy zobaczyć pana kanali wpadłwszy rzec Dogobranoc w naszym Blogasku :loveu: [/B][/I][/COLOR][/FONT][/quote] przeca mówie że zrobie :diabloti: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dogobranoc Alu... nie zaśpij do dochtora :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='paula_z']:D Przeca nie Madzia :eviltong:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a jednak o kanalii... że jełopek :mad::mad::mdleje: [/B][/COLOR][/FONT]
  22. [quote name='evaxon'][URL]http://images29.fotosik.pl/76/9c9dcdb6ad50255a.jpg[/URL] :evil_lol: Madzia przytulanca z Ozzym tanczy :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]w ostatniej cwili odskoczyłam... już mi wisiał na szyi :eek2:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Gonitwa']I oczywiście co? Dogomanię w monitorze widać;)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]pomówienia :roll: Ala walnęła fotomontage.... a tak na serio to i ja i Ala mamy chyba spsiute komputry- TYLKO DOGO nam zaskakuje :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='madzia i medor']1. Punktujta, punktujta:kciuki::kciuki: 2.Nie ma co myśleć, ja już pomyślałam za cia i wiem, ze tak:multi::multi: 3. :loveu::loveu::loveu: :evil_lol: 4. Bo ludzie goopi są i nic się na to nie poradzi:niewiem: No to u niego też se zapunkciłaś... Ty cfffffaana bestyjko tiii tiii:loveu: No wymiękam przy tej focie :roflt::roflt::roflt: Aluuuu ...:evil_lol: [URL]http://images13.fotosik.pl/70/3ba4681798d5bb12.jpg[/URL][/quote] [LIST=1] [*]:loveu: [*]:loveu: [*]:loveu: [*]:loveu:[/LIST]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [FONT=Arial][COLOR=Blue][/COLOR][/FONT]
  23. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:mad:no przecie napisałam .....że ładnie widać fryzurkę ...co by wszystkie widziały :placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]TY to widziałaś... juz wczoraj powiedziałaś że PIENKNA :diabloti::diabloti: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='evaxon']Madziu jaka sliczna new fryzurka:loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jaka ona tam nowa?? wyprana w PERWOLU :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
  24. jesooo... powiedzcie że Tobiś miał testy na koty :razz::razz: trzymam :kciuki: miał, miał, miał ... :roll:
  25. [quote name='madzia i medor']Yyyyyy... trzymać się:crazyeye:Za co Ty chcesz się trzymać:crazyeye::roll: [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]za.... yyyyyy... hmmmmmmmm... nie moge Ci powiedzieć :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
×
×
  • Create New...