-
Posts
5627 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by clockwork
-
Szalone bydłaki czyli: Spot [*], Tops, Magnus,Uma, Kicia, Lucyfer i Franek ;)
clockwork replied to Kiłi's topic in Foto Blogi
[quote name='Kiłi']Dzieńdoberek wszystkim!! U nas dzisiaj jakoś pochmurnie:shake: Spot ma strasznie blade dziąsła i fafle, mama boi się, że to anemia... no nic morfologia wykarze co i jak:cool1: Ehhh... Zdjątka później jakieś wstawie;)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]na badanka marsz!!!! i nie stresuj sie... bedzie dobrze.... ;)[/B][/COLOR][/FONT] -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
clockwork replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]koty sie mają fajnie... nigdy sie nie nudzą.... zawsze se znajdą coś do zabawy [url]http://img295.imageshack.us/img295/3058/dsc0064tv9.jpg[/url] i jakieś zajęcie [url]http://img511.imageshack.us/img511/7875/dsc0011qg7.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Alicjarydzewska']:cool1:[COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]pewno kankan na stole :razz:...i rurka ..[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]z kremem :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
clockwork replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[url]http://img389.imageshack.us/img389/8889/dsc0042dl5.jpg[/url] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] ale poduchi :loveu::loveu::loveu: fajne jest kocisko... z allegro nie ma zainteresowania?? nic?? wogóle??? czajnik... dawaj do domu :p[/B][/COLOR][/FONT]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Alicjarydzewska'] [COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]a co z tym brokatem :razz:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] :niewiem:[FONT=Arial][COLOR=Blue][B] nie widze.... :p kamila potłukła mi lusterko :angryy: może został na poduszce :razz: [url]http://images30.fotosik.pl/77/ba514d2a91cf9f18.jpg[/url] buzi buzi... przerywniczek MÓJ :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]..............łacze się z toba w duchu szkolno-mundurkowym......................mój syn już się nie załapała na mundurek ale Zuzka.....................tak:diabloti::diabloti::diabloti: [/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: twój SYN sie nie załapała :hmmmm: :eviltong: Aguś... zapomnialam co Ci chcialam napisac :oops::oops: ale za to cie pozdrawiam i całuję ... [/B][/COLOR][/FONT][RIGHT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]klockowa [/B][/COLOR][/FONT] [/RIGHT]
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
clockwork replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]JA JUŻ NIE MAM SIŁYYYYYYY :placz: ZUZKA JEST KANALIĄ!! ONA TO ROBI SPECJALNIEE!! DO GROBU CHCE MNIE WPĘDZIĆ!! PSYCHICZNIE WYKOŃCZYĆ!! :placz: :placz: :placz: DZISIAJ ZNOWU ZROBIŁA DEMOLKĘ :placz: CAŁĄ LISTWĘ Z BOAZERII ZERWAŁA!! AŻ POD SAM SUFIT... :angryy: :mad:WSZYSTKO NA WIÓRY!! JAKIEŚ RESZTKI SIĘ TYLKO TRZYMAJĄ, CO SĄ PRZYKRĘCONE... MÓJ BRAT SIĘ ŚMIEJE, ŻE DREWNO NA OPAŁ ZBIERAM :-( :placz: A JA DZIŚ TAKI CIĘŻKI DZIEŃ MIAŁAM... ZAPIERDZIEL W ROBOCIE... BRAK CZASU NA ŚNIADANIE... KIPSKO SIE CZUJEE.. NAWALA MNIE W KRZYŻU... I JESZCZE ZUZKAAA :placz: MASAKRAAAA!! [/COLOR] [/B][/quote] basiu.... klatka... tylko absolutnie nie może odczuwać tego jako kara....nie możesz podejść do tego "O TY KROWO!!! ZAŚ ZEPSULAŚ??? DO KLATKI MARSZ!!!" musi ją traktowac jako bezpieczne miejsce do którego wchodzi z chęcią... a tam zabawki, rarytrasiki... itd... BASIU- nie jestem w stanie znaleźć... ile Zuzka ma??? o wiek pytam... bo sikanie w domu mnie niepokoi. Ja jako PSICHOLOG :eviltong: powiem Ci że nie miałam takich problemów, bo Klocuś już 2 tyg, po przywiezieniu do domu ślicznie upominał sie o sikanko na dworze, a od zawsze wytrzymuje i 12 godzin bez.... w razie potrzeby... karć ją za sikanie w domu- ale absolutnie nie wsadzaj pyska w mocz, bo to nie skutkuje. Jak ją przyłapiesz na przystawianiu sie do sikania- zwróć jej stanowczym NIE uwage i natychmiast wyprowadź na dwór... po czym pochwal że sie tu załatwiła... "DOBRY PIES" i możesz dać rarytasa.... dobrze mieć coś co dostaje TYLKO I WYŁĄCZNIE w przypadku dobrego zachowania.... żeby sie jej nie przejadło i żeby wiedziała że musi zasłużyć..... [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B].a Zuza robi to z nudow jak was nie ma ...[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] tylko czy oby na prawde z nudów :roll: wiele psów niszczy demonstracyjnie... żeby pokazać że SĄ a Ty je zostawiłaś..... żeby zwrócić na siebie uwage... jakkolwiek, byle zwrócić... niczym gwiazdy... nie ważne jak o mnie mówią, ważne ŻE mówią.... dobrym sposobem jest przetestowany przezemnie CITROSEPT, to wyciąg z pestek grejfruta... wiele osób sypie rzeczy pieprzem lub czymś równie ostrym, co jest szkodliwe dla psa. Citrosept jest kwaśny jak job twoju mać i uwierz że jak raz pies to poliże więcej NIE!!!! Klocek w ciągu jednego wieczoru oduczył sie gryźć niedozwolonych rzeczy, spryskane było wszystko w pomieszczeniu czego sie chwytał . My to kupujemy w Czechach ... bo jest DUŻO tańsze... w razie zainteresowania dowiedz sie ile kosztuje CITROSEPT, i moge sie zaoferowac kupienie w czechach bo może wyjść taniej nawet z przesyłką .... tyle jestem w stanie Ci doradzić.... bo haha, hihi,... okej, ale Ty masz poważny problem opcja 2- wywieź do lasu ... tam se bedzie drwa rąbać ile zechce :diabloti::diabloti::diabloti::eviltong: -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ulalala... ale ze mnie buulek (czytaj świnka) nie przywitałam sie :oops: sie witam :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='caroolcia']i kąpiesz się z nimi :crazyeye: ????[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]TAK [/B][/COLOR][/FONT]:loveu: [quote name='evaxon']z nimi nie ale z Ala ponoc tak :roll:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]NIE :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]piękny DALMATYŃCZYK [url]http://img509.imageshack.us/img509/9131/clipboard05apt4.jpg[/url] [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] jestem [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]witam i cieszkam żeś radosna ;):multi::multi::multi:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]eeee.. tam... radosna.... NORMALNA :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='madzia i medor']Tutaj się oplułam ze śmiechu... jAMENt... :diabloti::loveu: A teraz chciałąm powiedzieć Dzień Dobry:loveu::loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dzień dobry... oplułaś mnie :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] -
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I];)spoko ...pokaże jak wróci do dojczów....bo one som zapakowane :eviltong::eviltong::eviltong:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no mam nadzieje bo jak nie to dostanie w .... MICHE :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:loveu:o jak się rozmarzyłam ......jak pięknie będzie wygladać woda do kapieli w niebieskiej wannie .....jak ocean :evil_lol::evil_lol::evil_lol:....tak tak , jestem za zakupem niebieskiej farbki .......turkus to zdecydowanie nietwarzowy kolor :roll:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]OCEAN... :multi: a w wannie i obok piach/plaża ... z klokłorka :loveu::loveu::loveu: i pająki- imitacja ośmiornic :cool1: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='madzia i medor']Buhahahahaaaa:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Qrwa, u wszystkich słońce a u mnie deszcz:roll: Do doopy, wyprowadzam się z tego złotoryjca:roll:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]u mnie na zmiane... słonko, chmury, ale jest cieplej... dziś już mam INO 3 golfy, bez kurtki :p[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='jonQuilla']cześć :) niebieskim tonerem zrób sobie włoski :) :eviltong:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]że ja??? przeca robiłam NIEBIESKIM :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:razz:nie płakaj ...przecie Ci dam znać co i jak .....będziesz na bieżąco ;)[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ale to nie to samo.... nie bede mogła pokazać swoich emocji TU mam nadzieje radosnych :multi:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='madzia i medor']:loveu: Wiecie co babki, kochane jesteście:oops::oops::oops::loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wcale nie.:cool1:.. złudzenie :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='evaxon']:mdleje: ja wiem ja wiem wy wszystkie mialyscie mnie za grzeczna dziewczynke:evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]MYŚLAŁYŚMY ... ale już nam przeszło :cool1: sesja zdjęciowa Tigry ulala :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='caroolcia']Madzia to ty jak MADONNA :-o ..... [COLOR=white].....ona podobno tez w sikulcach kąpieli zażywała ...dla urody[/COLOR] :evil_lol:[/quote] [quote name='Kiłi']Ona to nawet je codziennie rano... pija:evil_lol: W jakiejś gazecie czytałam:eviltong: [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:mdleje: za dużo babskich gazet czytacie :cool1: śmiem twierdzić :diabloti: Medorowa.... czy zdążysz wrócić do 13tej od weta?? bo wiesz.. mnie potem nie ma jakies[SIZE=4] 44[/SIZE] godziny na kompie:placz::placz::placz::placz:, a chcem wiedzieć jak wyniki :cool3:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Dilerowa... poka NOWE miski dilera??? :razz::razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][I][FONT=Arial][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:o masz AXA szanuj się bo już widzisz białe myszki ;) [URL]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/sps/b004.jpg[/URL] o moje 2 ulubienice :loveu::loveu::loveu: [URL]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/070907.jpg[/URL] Szalony Wiewiór na Axie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [URL]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/070917.jpg[/URL] Witanko dziewczyny :multi::multi::multi: Karola ...super nowa porcja zdjątek :multi::multi::multi: [/B][/FONT][/I][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuuhahha... chciałam te same zacytować i dodatkowo to [url]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/070915.jpg[/url] że mnie powaliło.:evil_lol::evil_lol::evil_lol:... noga do góry- oglądaj malutka.... JESTEM KOBIETĄ :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] dzień dobry dziołchy :multi::multi::multi: nie moge sie napatrzec na te foty AXOWO-SZCZURKOWE :loveu::loveu::loveu: taka integracja gatunków... i cierpliwość Axy jak ją przelatują szczurzyce... a jak samczyki ktore masz na tymczasie??? już sie całkowicie przekonały do Axy??? bo dla nich to chyba nowość była One+pies :roll:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Alicjarydzewska'] [COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]oj Agatko nie bądź taka .....ja mam dopiero 1828 stronkę ......będą fotaski ;)........pozdrówka :multi::multi: [/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]będą fotaski ;) [/I][COLOR=Blue]na[/COLOR][I][COLOR=Blue] [/COLOR][/I][/B][/FONT][/COLOR][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]3643 stronie :cool1: melduje że wanna NIEBIESKA... szyja niebieska, ręce niebieskie, poduszka niebieska , ręcznik niebieski .....a ja nadal TURKUSOWA,:angryy: w poniedziałek jade zakupić NIEBIESKĄ farbe:cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jestem....[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wczoraj sie zagotowałam do tego stopnia że wchodząc do wanny napuściłam sobie zimnej wody, a po wejściu zrobił sie wrzątek:cool1: postanowiłam że KONIEC bycia miłą i grzeczną klientką... wszędzie, ale to wszędzie gdzie zwrócą [U]TYLKO MI[/U] uwagę, będę rozmawiać z ochroniarzami tak samo chamsko jak oni ze mną.... koniec dawania robienia z siebie złodzieja, degenerata, narkomana, kogoś gorszego... tylko dlatego że nie należe do subkultury panienek z tipsikami w drogich ładnych ciuszkach :angryy::angryy::angryy: każde "NIE MOŻE PANI WEJŚĆ Z PLECAKIEM" zakończy sie awanturą... i słowami "PROSZE MNIE WYRZUCIĆ, ALBO WEZWAĆ POLICJE" :cool1: O! dziś sie z tego śmieję, ale wczoraj.... wczoraj myślałam że mnie rozsadzi... :angryy::angryy::angryy: gdyby wpadł mi w ręce ktoś kogo nienawidze... doszłoby do rękoczynów :cool1::angryy:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B][SIZE=3][U]Paula[/U][/SIZE]... uważam że sympatie polityczne nie mają tu nic do rzeczy... ja to przechodze od roku mniej więcej 90-go i przy żadnej z rządzących opcji politycznych nie zmieniło sie podejście ludzi - pieprzonych "LEPSZYCH..NORMALNYCH" do ludzi wyróżniających sie w społeczeństwie.... nawet gdyby prezydentem został Owsiak- luz facet.... ci którzy są palantami tera pozostaną nimi :diabloti: a pozatym WITAM WAS WSZYSTKICH!!!!!!!! :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT] -
6-tygodniowa Malinka odeszła [*] ŻEGNAJ KRUSZYNKO...
clockwork replied to AśkaK's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='kaska9141868']Też mi jej tak strasznie szkoda A z jej rodzeństwem co teraz sie dzieje??? [FONT=Arial]kaśka http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=74292 tu masz wątek psiaków tej babki od której została zabrana Malinka [/FONT] -
Sznaucerkowaty,10 mies.piesek!jest w wymarzonym domku!!!
clockwork replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:multi::multi::multi::multi::multi: wiedziałam.... wiedziałam że Denisek w końcu trafi do najlepszego miejsca na ziemi... :multi::multi::multi: oby dalej było tak dobrze... eeee... co ja gadam :splat:BĘDZIE!! conajmniej tak dobrze, a nawet i lepiej bo Denisek to extra psiak, a Marcin i p.Marta to super ludziska :loveu: dużo miłości i radości Wam życzę :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]