Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [quote name=':: FiGa ::']A ja za Wami nei tęskniłam :evil_lol: [COLOR=PaleTurquoise][Joke :eviltong:][/COLOR] [URL]http://img130.imageshack.us/img130/1589/clipboard01ag2.jpg[/URL] :modla: Piekne :loveu: Ehmm a gdzie ten słonik ma ogon? :cool3::cool3:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ogona wciągło w antene na dachu... no co wy??? nie wiedzicie??? :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='panvegi']Cześć ludziska tu pan Vegi hehe ładnego mamy pieska co?? :eviltong::eviltong::eviltong::razz::razz::razz:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]o o ... pan Vegi.... dawa browara jak sie chcesz wqpić :diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='jonQuilla']ja dzisiaj miałam jechać po plan ale mi się nie chciało do Sopotu wyrywać...inni spiszą i podadzą :evil_lol: :cool1: nie śpieszy mi się do szkoły jak zresztą zawsze...ale w tym roku matura :angryy:[/quote] [quote name='kate89']tez mam maturke w tym roku...zdaje na rozszerzeniu biologie i zastanawiam sie nad chemie ale chyba na podstawie...bedzie ciekawie :)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i ja mam w tym roku mature :roll::roll::diabloti: hej... vegusiowa familio HEJ!!! [/B][/COLOR][/FONT]
  2. [quote name='Werka'][COLOR=royalblue]DankujemxDD[/COLOR] [COLOR=royalblue]Dzisiaj było rozpoczęcie roku szkolnego:) Mamy okropne mundurki.... z niebieskiego "dżinsu" a w dodatku są za duże! Wyglądamy jak woźni..:zly7:[/COLOR][/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]witam sie pani woźna :evil_lol::evil_lol::evil_lol: dawa te fotki z Tobą... :mad: reszte widziałam.. od jaszczurek po motile... i inne wody... brrrrr [/B][/COLOR][/FONT]
  3. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]witanko!!!! przyznaje nie nadrabiam,...bo mam wszędzie zaległości po łikendzie, ale obiecuje że nadrobie ... O! :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  4. [quote name='evaxon']:lol:dobrze ze tylko ci paluci staneły :grin:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]właśnie nie tylko :cool1::cool1::cool1: ale juz założyłam kamizeleczke puchowa i jest cieplej[/B][/COLOR][/FONT] :lol::lol:
  5. [quote name='evaxon'][CENTER][SIZE=4][COLOR=Red][B]UWAGA UWAGA [COLOR=Black]dziś tj. 3września 2007 roku stałam sie dyplomowaną[/COLOR] [SIZE=5][COLOR=Magenta][COLOR=Black]pania Technik organizacji usług gastronomicznych!!! :cunao::multi::B-fly::multi::cunao: :laola::laola: :drink1: [/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]o masz!!!! zaś impra!!! za panią ONANIZATORKE imprez :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT] [SIZE=4][COLOR=Red][B][SIZE=5][COLOR=Magenta][COLOR=Black]:drink1::knajpa::popcorn::beerchug:[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  6. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a ja poprosze fote z NOWYMI miseczkami Ozzulka :p doniesiono mi żeście zakupili :cool1::cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
  7. [quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]ten chłopiec przyniósł TYTE dla Bartka i życzenia :eviltong:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaaa.. to podziękował.... zezrem z nim :roll::roll: mam nadzieje :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='evaxon'][CENTER][SIZE=6][COLOR=Cyan][B]huhu ha huhu ha nasza zima zła:diabloti:[/B][/COLOR][/SIZE][COLOR=Cyan] [/COLOR][/CENTER] [/quote] [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_11_8.gif[/IMG] :placz::placz::placz::placz:
  8. [FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Blue][B]aaaaaaaaaaaaaaa... BARTEK!!!!! zostaw ciotce najukochańszej troche cukierków z tej tytki :razz::razz:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  9. [quote name='jonQuilla']cześć :) :multi:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]hejka!!! :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Pysia']Nic tego nie przebije :crazyeye: Pozostanę w szoku przez dwa miechy ........[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a ja??? tak se myśle że chyba zaadoptujemy Kamile ... i tak od 6ciu lat prawie mieszka u nas :multi::multi::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='malawaszka'] aaaaa to nie z Camden Town??? :loveu: :multi: osz cholera ale weekend :roll: to straszne w tym Radomiu co się stało :-( a reszty nie skomentuję bo brakło mi słów :evil_lol: ale Bartku POWODZENIA!!! :multi:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dzięki w imieniu chrześniaka :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][CENTER];)[COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]a to dla BARTKA ....powodzenia w I KLASIE :multi: [IMG]http://www.spligota.republika.pl/images/news/tyta.jpg[/IMG] [/I][/B][/FONT][/COLOR][/CENTER] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:hmmmm:kim jest chłopiec ten... to nie mój Bartek :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I] nie ...ze stolika u Klockowych ludzieńków :evil_lol: / nie wiem skąd one to mają ....ale chyba z UK ;)/ [/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie!!! :eviltong::eviltong::eviltong: kupiłam to ... u siebie w sklepie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT]
  10. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dotarłam... cobyś nie myslała że cie nikt nie kocha...:razz: nie nie..:nono:. nie to żebym ja cie kochała...:cool1: nie nie... broń Cie panie boze..:diabloti:. ale bywam tu... ogladam .. czytam.... :diabloti::diabloti::diabloti: a w sobote jak nikt Cie nie kochał mnie nie było na kompku :p [/B][/COLOR][/FONT]
  11. [quote name='jonQuilla'] dzisiaj rano szczurki już połączyłam i śpią wtulone w siebie :loveu: uwielbiam ten widok :)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] nie wierze.... udowodnij :razz::razz::razz: zdjecia prosze :diabloti: byłam, poczytałam... o poprzednim psiaczku też [*] :-( i o Salsie... która miała byc jorczkiem... oszukano cie :diabloti::diabloti::diabloti: nie przejmuj sie- ja też kupowałam MINIATURKE :p[/B][/COLOR][/FONT]
  12. [quote name='Hugo-Kochaś'] Klockowa już Ci mówiłam -daj znać kiedy to pomogę w remoncie;) [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]w tym abo przyszłym tygodniu ruszamy z remontem... choooooo:razz::razz::razz: najpierw trza pokupic farby i inne dupsy- to bedzie połowa sukcesu no i szukamy kogoś TANIEGO od gładzi :p[/B][/COLOR][/FONT]
  13. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jestem.. melduje sie po łikendzie... aleś fotek natrzaskała..:crazyeye:. ja to nie dałam nic :roll: wszystkie słodkie więc nie cytuje żadnej- filmiki obejrze jak znajde więcej czasu :roll: miziu iziu... po jednym dla każdego- podwójnie dla kanalii bo to mój ulubiony ras :loveu::loveu::loveu: zara po bandogu, i obok innych mordulców :loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT]
  14. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]byłam poczytałam... o plusach wsi i dobrodziejstwie banków... :loveu::loveu::loveu: i wogóle nadrobiłam wszystko... łącznie z kominkiem i parapetami :cool1: [/B][/COLOR][/FONT]
  15. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bea... masz wakacje???? :crazyeye::crazyeye::crazyeye: gdzie żeś??? wiem wiem... początek roku szkolnego i w ciul roboty :turn-l::turn-l:[/B][/COLOR][/FONT]
  16. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ona nas olała... :placz::placz::placz: wredna maupo... choo do nas :diabloti::diabloti::diabloti: [/B][/COLOR][/FONT]
  17. [quote name='Alicjarydzewska'] [COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]oć do mnie :loveu:...... zostań a potem pójdziemy z odsieczą ....a[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bedziesz palić??? pal... prosze... zacznij :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='dealer']nie bojaj.....jestesmy z toba....:diabloti: a wezmiesz mnie na tymczas na dzisiejsza noc??ale chce spac sama wiec ONA niech idzie na spacer...dluuuuugi spacer:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie moge tak zrobić :shake: tak robił ojciec mojej siostry... :diabloti: wystawiał ja na noc...na zewnętrzny :shake: a ja nie jestem taka jak on :shake::shake::shake: a szkoda :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  18. [quote name='dealer']meldunek przyjety..powiedz MOJEMU tatuatorowi zeby chlodzil likierek:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]schłodzony- stoi u mnie w sklepie.. a mam tu taka piździawe :placz::placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]paluchi mi zamarzają i stanęły mi.... :eviltong: z zimna :placz::placz::placz: [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_26.gif[/IMG] [/B][/COLOR][/FONT]
  19. [quote name='evaxon']:grins::grins::grins::grins::grins:hej[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no i znów sie minęliśmy.... Ty TU u NAS a ja u Ciebie.... hejka :multi::multi: [/B][/COLOR][/FONT]
  20. [quote name='Madzik13'][URL]http://images13.fotosik.pl/62/2618e8251e4d9671.jpg[/URL] Bardzo malutki patyczek ma :evil_lol: a tak a propos to co robi kolczatka na jej karku? :mad:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tysz fakt... kolczatka :mad::mad:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='evaxon']a ja do kolczatek nic ni emam :p[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a ja jestem przeciwnikiem kolczatek :razz: i sie mi TO nie podoba.... że psy w kolczatkach :shake::shake::shake: oj sie zawiodłam:placz::placz: pozatym że jestem .... to jestem :multi::multi::multi: i miziam Cie ... tfu Tigre za uszkiem :oops: [/B][/COLOR][/FONT]
  21. [quote name='madzia i medor'] Boshhhh, przeżywam właśnie najgorszego kaca w moim krótkim życiu:evil_lol::evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jako iż nie wiem co to jest KAC :roll: nie łączę sie z Tobą w bólu..... ale na to jest podobno lekarstwo..... dzień wcześniej nie pić :diabloti::diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='madzia i medor']Dobry, dobry:crazyeye: Pod samym domem mam Kościółek:loveu::loveu::loveu: I są tam głośniki - na zewnątrz:diabloti: Po kiego pytam, po kiego je wystawili:placz:Wszystko,żeby robić mi na złość:roll:[/quote] :turn-l::turn-l:[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]błoooogooooosławiona......[/B][/COLOR][/FONT] [B] Mój Zbawiciel, [/B]On bardzo kocha mnie. Ja nie wiem czemu, miłością darzy mnie. On mi nowe życie dzisiaj ofiarować chce. Będę, będę mieszkał razem z Panem mym. [RIGHT]:diabloti::diabloti: [/RIGHT] [quote name='caroolcia']Madzia łaączę się z Tobą w bólu i wyrażam pełne zrozumienie - ja 5 razy się przeprowadzałam i zawsze obok mieszkania tuz tuz był Kościół i bębnienie i wycie dziada bez poczucia rytmu co niedziela :angryy: !!!!!!!! Chyba jako niwierną mnie przesladują:saeek: teraz przeprowadziłam sie "nieobok" kościoła, poczułam ulgę i wiesz co?! [SIZE=4]Okazuje się że w przyszłym roku rusza budowa - 70 metrów od mojej chatki:placz: [/SIZE] :shithappens:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ale Ci zazdroszcze...:loveu::loveu::loveu: normalnie tak bez wychodzenia z domu możesz uczestniczyć we mszy świetej... a ja musze co niedziele zrywać sie z rańca i zapinkalac do świątyni.... :loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT]
  22. [quote name='Alicjarydzewska'][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Red][B][I]moja ulubienica :oops::loveu::loveu::loveu: [URL]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/s0004.jpg[/URL] szalony wiewiór :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [URL]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/s0003.jpg[/URL] wspaniałe :multi: [URL]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/s0009.jpg[/URL] Witanko dziewczyny .:loveu::loveu::loveu::multi::multi:..podziwiałam fotaski i uśmiałam się wspominając jak szalony wiewiór szalał po moich pleckach :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/I][/B][/COLOR][/FONT][/CENTER] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuuuhahahahha.. wiewiór :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: ten najukochany najszalony, naj... [URL]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/280808.jpg[/URL] ALBERT :roll: ANTON :roll: przeca to ŁONE :mad::mad::mad: skrzywiłaś im psychike :placz::placz::placz: pozatym dzieńdobry... fane fotecki fane.... :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  23. [quote name='paula_z']Szatan, oł jee :ylsuper: [URL]http://images27.fotosik.pl/73/267f70d12e2a402a.jpg[/URL] :roflt: :loveu: :grin: Bo my się bałyśmy powiedzieć prawdę :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:evil_lol::evil_lol: tera już sie nie bój... prawda wyszła na jaw :diabloti: jestem zła, podła okrutna.... :eviltong::eviltong::eviltong: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='dealer'] ...tak MÓJ tatuator...normalnie mnie namawial...zgroza:diabloti: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a TY twardo NIE!!!! :boom:[/B][/COLOR][/FONT] oczywiscie ze prawde napisalam...innym ku przestrodze:razz: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]oto głos ludu :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] zrobilam aborcje emotkom.....[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]emotkom mówimy stanowcze NIE[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='dealer']do picia sie ostali resztki likiera mietowego:diabloti: a do jedzenia - tradycyjnie...kjakejsik:evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]to tera słuchaj... właśnie wlazł do Pawcia klient z Czech... dostarczył kolejne 2 łapówki... likiera mniętowego- wpadaj, bo u nas nie ma kto pić tego z Pawciem [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska']:cool1:[COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]szkoda że Nasza 3 pierdółka:loveu::loveu::loveu: dziś beznetowa :razz:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]oj jaka szkoda.... ale daj mi szanse- niebawem pociągne se kabla do domciu.... :loveu::loveu::loveu: obiecuje... bo łikend bez neta to do dupy taki jest :placz: dilerowa melduje sie u NAS :multi::multi: [/B][/COLOR][/FONT]
  24. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:razz:nie ukrywam ze znam to wsio na bieżąco i wespół przeżywałam te 44 godziny z Moją Madzialeną ....też zabojałam o Agę ...jak się dowiedziałam że tam jest..:razz: Ale NAJ....WSPÓŁCZUJE :-(.....udzielania tymczasu.... nie lubiam jak mi ktoś GRASUJE po chałupie :diabloti:.....chyba ze to ktoś kogo sama sobie zaproszę :loveu: [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] nie no luzik...:cool1:. nasze drzwi stoją dla Kamili otworem.. :multi::multi::multi: ma NAS i TYLKO nas.... a My mamy JĄ i TYLKO JĄ :multi::multi::multi: :loveu::loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='dealer']podsumowywując....dobrze ze piesek ma domek, dobrze ze Klocka nic nie zjadlo, dobrze ze z siostra ok, szkoda Bartusia ale dobrze sie sklada za zaczela sie szkola - bedzie zajety nie bedzie moze tyle myslal o tym co zobaczyl, szkoda za Pawcio sie zagotowal ale przynajmniej jest wyparzony i bakterie sie go nie chycą,fajnie ze posprzątałas ale z tą siostra......porażka, masiakra i w ogole fuj.... nawet nie wiesz jak mi Cie żal:placz: , wiem co czujesz..mialam szwagierke na tymczasie..ale moza siostra Pawcia jest dobra, mila, uczynna i pracowita i bedzie ci gotowac, sprzątac,wyprowadzac Chlorusia kiedy Wy bedziecie w pracy...no bo chyba za darmo nie bedzie mieszkac??:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] znaczy..... nie wymagam od niej robótek domowych... ale co ja zrobie jak ona sama garnie sie do wyręczania mnie :multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  25. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]pu[/B][COLOR=Cyan](n)[/COLOR][B]k pu[/B][COLOR=Cyan](n)[/COLOR][B]k właże.... moge tu zostać??? moge???? :modla::modla::modla: nie chce wracać do siebie.... tam jest ONA :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
×
×
  • Create New...