Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:multi::multi::multi:Witaj NAM i TU i TAM ;)[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i gdzie tylko chcesz....;) WITAM WAS w NASZYM blogasku- ja redaktor naczelny :grins: [/B][/COLOR][/FONT]
  2. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]u mnie jest 30 stopni :grins: poniżej ZERA :angryy: cze Maxiowo-Axowe [/B][/COLOR][/FONT]
  3. [quote name='dealer']czego to sie czlowiek moze z tego interneta dowiedziec o sobie..no no:razz:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] co my byśmy zrobili bez tego necisza :hmmmm:... jak to kiedyś sie funkcjonowało bez takich wynalazków techniki :hmmmm: nawet człowiek nie miał szans cofnąć sie w rozwoju :shake::shake:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]biedna Madzialeno... :glaszcze: u mnie już przywiesili kartkę, że sezon grzewczy zaczynają... i żeby kaloryfki odkręcić na maksa... ale jeszcze nie czuję, żeby już grzały... na szczęście jak okna zamknięte, to zimno nie jest w domku[/COLOR][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]u nas wszędzie grzeją.... tylko nasza spółdzielnie nie.... i jestem w szoku bo to NAJLEPSZA,najtańsza, najkonkretniejsza jastrxębska spółdzielnia .... cosik zaspali w tym roku [/B][/COLOR][/FONT]
  4. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]to Ci fałszywiec... z tego dilskiego.... :shake::shake::shake: ja bym mu nakopała do dupy.... a potem wyrwałabym mu serce przez gardło i wypchała.... :diabloti::diabloti::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]
  5. [quote name='ice_t']no i znów od wieczorka tomik ładny już spisały - nie da się za wami nadążyć.więć powiem tylko dzień doberek i idę jeść śniadanko co by mieć siłę dalej czytać[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]przygotuj se od razu obiadzik... bo troche ci zejdzie z nadrabianiem.... ONE tak nagadały :mdleje: a ja jestem na bierząco- wczoraj miałam dostęp do kompka :bigcool::bigcool:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='dealer']czekam sobie i tak sobie mysle....co to jest ta ewolucja gatunkow:hmmmm::diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]gatunki sie cofają w rozwoju.. pacz :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [url]http://nt.interia.pl/news/komorkowcy-wroca-na-drzewo,974697[/url] [quote name='Agunia-Pańciunia)'][SIZE=3][COLOR=magenta][B]siur:loveu:[/B][/COLOR][/SIZE][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:hmmmm: jak siur to siur :grins: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]hieloł[/B]:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]HELL.......................................................................................................................o !![/B][/COLOR][/FONT]
  6. [quote name='dealer']to ja sobie poczekam jak bedziesz.....:p[/quote] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B];) to bądź jak Ja i będę ..... Qrde ....jak tam ZIMNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [CENTER][FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=Blue][B]:multi:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=Blue][B] JESTEM :multi:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/CENTER] [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=Blue][B] zima... w domu mam taką piździawe, że łolaboga :scream7::eek: [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][LIST] [*][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=Blue][B]wczoraj 2 godziny odmrażałam nogi pod kołderką :placz::placz:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/LIST][LIST] [*][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=Blue][B]klocuszek dostał psiego kaszlu :placz::placz: w nocy go męczył... każe Adze go obserwować... i jutro do weta .... tylko kiedy Pawcio znajdzie czas... bo ja go nie utrzymam....:roll:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [*][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=Blue][B]legwan ma za niską temp. w terarium... woda spływa po szybach bo za duża różnica temperatur... i strzelają żarówki jedna po drugiej bo za duża wilgoć.... :angryy: [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/LIST][LIST] [*][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=Blue][B]pranie mi gnije, bo zimno.... [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/LIST][CENTER][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=Blue][B]QR.....CZE!!!!! :placz: [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER] [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=Blue][B] dziś dzwonie do administracji spytać czy zauważyli że już PO LECIE :motz:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  7. [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]jestem dzisiaj PIERWSZA musze korzystać, bo niedługo czyli od 1 października...będę w necie..............przelotem.............. widziałam twa fryz............całkiem całkiem:eviltong::eviltong::eviltong: i inne foty TEŻ widziałam przeczytałam o twoim plecaku...........ty sobie taki wózek na kólkach spraw na zakupy ciekawe cop wtedy POWIEDZĄ ONI[IMG]http://www.gifownik.pl/gify_02xx/3d/24.gif[/IMG] [/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie zrobisz nam tego :placz::placz::placz: TY sobie poszukaj innej pracy.. takiej z dostępem do kompka.... tele-praca sie to nazywa :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]witam się ino teraz... :loveu: w Waaaszym Blogasie zaległości nadrobię potem teraz czas arbeitać :cool3:[/COLOR][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]to Ty sobie pracuj pilnie.. a my se pogadamy :p[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][B]Cześć :multi:[/B][/COLOR] [COLOR=Olive][B]wtedy to nic nie powiedzą tylko blokady na kółka założą :evil_lol:[/B][/COLOR][/quote] [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][I][B]:roflt:wtedy zadzwonią jeszcze na policje i dostanie mandat za niemanie swiateł :evil_lol: * * * * * ** * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * DOBEREK Śpioszku ;)....Witam Się z Tobą w Naszym Blogasku [/B][/I][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='jonQuilla'][FONT=Arial][COLOR=Red][I][B]:roflt:[/B][/I][/COLOR][/FONT][COLOR=Olive][B] w alkomacik będą kazali dmuchać i zaparkować w bezpiecznym miejscu bo inaczej jej wózeczek odholują :) :evil_lol: a nie daj boże żeby komuś najechała tym wozem na stopę [/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:roflt:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:roflt:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:roflt:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:roflt:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:roflt:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] gupie wy moje :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='dealer']czesc .....jestes juz czy cie nie ma....;)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jeszcze mnie nie ma :p [/B][/COLOR][/FONT]
  8. [quote name='paula_z']:loveu: Dobranoc gwiazdo :grins: :hand:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]oj tam gwiazdo od razu :roll:... taki skromny biedny żuczek ze mnie:oops:[/B][/COLOR][/FONT]
  9. :hand::hand::B-fly: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i ja też ida... czas na mnie ... papapapapa... do zaś ;)[/B][/COLOR][/FONT]
  10. [quote name='paula_z']:D Piwello już smakuje :razz:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie wypiłam... byłam kierowcem :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
  11. [quote name='madzia i medor'] Idę spać. Niestety nie zdołałam wszystkich odwiedzić, ale może jutro uda mi się nadrobić Jutro mam jazdę... na 7:3:mdleje: Później do pracy od 11 -19:roll: Mamy wystawę obrazów - jakie one są zajebiste:mdleje: No, to mówimy dogobranoc:hand:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dobranoc Madziu... nie jedź pod prąd... popilnuje ci blogasa.... :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
  12. [quote name='paula_z']No i klikasz na linka i widzisz co za fotka :p A Ty co tu robisz? :razz: Nadgodzinki? :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]maleńkie... nadgodzineczki.... remamencik... piweczko... komputerek... :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]:loveu:
  13. [quote name='madzia i medor']Klocusiowa, po pierwsze - co Ty tu robisz:crazyeye::crazyeye::loveu: Jejku, to widzę, że kogoś też czeka nie przespana noc:shake:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nadgodziny :diabloti: żeby evaxon nie było przykro że mnie JUŻ nie ma :cool1: nooooo... nieprzespana:placz: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='madzia i medor']To znaczy, że użyła jednak przedłużacza:multi::multi::multi::diabloti: Masakra, człowiek tak bardzo chciałby pomóc, a nie zawsze jest wstanie ...[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wypraszam sobie... nie pociągłam żadnego kabla... ja nie kablociąg :diabloti: masiakra... serce mi pęka... w każdym błąkającym sie psie widze potencjalną NIEDOMNĄ bide ... i wszystkie bym je zabrała :placz::placz::placz: [/B][/COLOR][/FONT]
  14. [quote name='aNiOlEcEk']Świtny pies :)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wiem... dzięki:loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='ice_t']kurde dziewczyny nawijacie jak katarynki, ni cholery nie idzie za wami nadążyć, chwilę mnie nie było a wy tu juz prawie nowelke napisałyście[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ONE!!!! co złego to ONE:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='jonQuilla'][B][COLOR=Olive]chwile...a co dopiero po całym dniu nieobecności :) :diabloti: Wieczór dobry ;) :multi: [/COLOR][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]trza siedzieć na dogo 24/dobe... jak niektórzy tu :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='paula_z']Właśnie, 6 stron gadania :mdleje: [URL]http://images24.fotosik.pl/79/b6aa19b42486741e.jpg[/URL] :D Ozulek ma 2 razy większy łeb niż Magda ;) [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]BO MÓJ ŁEB JEST MALUTKI BO pusty :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] :multi: HeLLo chłopaczku, co nie może mieć niebieskich włosków :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie mogem :placz::placz::placz:o ja niezdyscyplinowana :shake:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][I][B]bo wogóle nie mozna mieć niebieskich włoskow ...:diabloti::diabloti::diabloti:mądra mama powiedziała KLONOM :angryy:[/B][/I][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]przy takich trzech nie można być mundrym :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
  15. [quote name='paula_z'] :evil_lol: "Podgląd wiadomości" przy odpowiedzi :p [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tak.. kochana... ale jak w odpowiedzi daje linka...... to wyświetla jako linka w podglądzie :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  16. [quote name='madzia i medor']To się nawróć:diabloti::cool1: Ja to mam ''szczęście'' Wróciłam z Medim ze spaceru i wyszłam z Dinusiem... i przypałętał się do nas szczeniaczek - na moje oko ok. 4 miesięcy. Pchał się na kolanka, był; taki przerażony:placz::placz::placz: Zniosłam mu żarcie i wodę... zjadł trochę i poleciał za jakąś kolesiówą z psem... Mam nadzieję, że znajdzie się jego właściciel, bo psiak wyglądał na zadbanego. Jak jutro znowu spotkam go samego... Aaaaaaaaaaaaaa już mam noc nie przespaną:placz:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]skąd ja to znam:roll: dziś jadąc autem koło lasu- wyłonił sie z niego pies... nie mógł być z właścicielem, bo nie był to teren spacerowy.... był wychudzony i wystraszony i duuży :roll:... ciągle o nim myśle..... :placz::placz: [/B][/COLOR][/FONT]
  17. [quote name='jonQuilla'][B][COLOR=Olive] [URL]http://images24.fotosik.pl/79/b6aa19b42486741e.jpg[/URL] - nie czujesz się zastraszana przez takiego bydlaczka jak nad Tobą stoi w trakcie kiedy jesz? :) :evil_lol::evil_lol::evil_lol: :loveu::loveu: [/COLOR][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]niee:diabloti: ostatnio jak sie na mnie rzucił ... na szyję mą... znokautowałam dziada... aż zemdlał na fotelu[/B][/COLOR][/FONT] [url]http://images27.fotosik.pl/79/4ad32b8f74524427.jpg[/url]
  18. [quote name='evaxon'] nie mialo cie byc juz jakies pare h temu :hmmmm: [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]osz KURDE!!!! :crazyeye: już po 17tej :placz::placz::placz: walnęłam nadgodziny :roll::oops:[/B][/COLOR][/FONT]
  19. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:razz: Ewulik ...a ty gdzie się podziewasz......[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]może poszła sie odstresować,bo mnie już nie ma :roll: i jej smutno :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
  20. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]O[/B][/COLOR][/FONT][COLOR=SandyBrown]To[/COLOR][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]PSIA krew!!!! trzymam kciuki... [/B][/COLOR][/FONT]
  21. [quote name='dealer']buhahahaha B. peknie ze szczescie jak sie dowie ze jest NASZ :diabloti::diabloti:[/quote] [quote name='Alicjarydzewska']:roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:[FONT=Arial][COLOR=Red][B][I]już widzę ten jego entuzjazm[/I][/B][/COLOR][/FONT] :eviltong:[/quote] [quote name='dealer']oooo ooooo wlasnie Agunia zmien kololek bo mnie mylisz....:p[/quote] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:diabloti:no widzisz .....nie tylko mnie zmyliłaś :cool1:Aguniu [/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [quote name='dealer']dziki szalenczy wrecz entuzjazm.... [IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/happy/1.gif[/IMG][/quote] [quote name='malawaszka']bhahahahah umarłam ze śmiechu i piszę zza światów - Alu masz mła na sumieniu bo to przez Twoją minę jak się doliczyłaś trzeciego bliźniaka - wyobraziłam to sobie hahahahahah :roflt:[/quote] :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
  22. [quote name='Agunia-Pańciunia)'] [B][COLOR=red]padam na twarz....:diabloti:[/COLOR][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]pewnie że sie nie pokłóciłyśmy... i KCM :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:będą robić odczyńmo ...jak w KONOPIELCE :eviltong::eviltong::eviltong:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuuhahahhaah[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='dealer']moj Be tez jest BE:crazyeye::mad::diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie no... TWÓJ/NASZ B. jest CACY :loveu: ale to wyjątek ;)[/B][/COLOR][/FONT]
  23. [quote name='evaxon']haha naszczescie nie :diabloti: ojejjj naprawde?? to juz za godzine??:placz::placz::placz::placz::placz::placz:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tylko TY jedna bedziesz za mną tęsknic :placz::placz::placz::placz::eviltong::eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]
  24. [quote name='Alicjarydzewska']:razz:[COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]ale jak cos pobroi to wg prawa odpowiada jak pełnoletnia bo skończyła 18 :eviltong::eviltong::eviltong:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie skończyła 18... tylko 17 :eviltong::eviltong::eviltong: a do jej 18-tki to ja osiwieje :roll:[/B][/COLOR][/FONT]
  25. [quote name='evaxon']Niejeden chlopiec by sie załamał..ale ty jestes taki dzielny :loveu::diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]JACKI mają to do siebie że są dzielne :loveu::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='dealer']ave corko szatana[IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/devils/2/33.gif[/IMG][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ave.[/B][/COLOR][/FONT][COLOR=Red]:ylsuper:[/COLOR][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]... moja ulubiona emotka .. Ci na B. są BE :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B][COLOR=Red][I].....ale o jakich ludzi ci biega :razz:[/I][/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][I][B]brawo dla TEGO PANA [/B][/I][/COLOR][/FONT][COLOR=Red]:ylsuper::ylsuper:[/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]o tego pana... że musze żyć z gupkami mnie otaczającymi... ino czekać jak mi tu wpadnie z księdzem odprawiac jakie egzorcyzmy :grins: [/B][/COLOR][/FONT]
×
×
  • Create New...