-
Posts
5627 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by clockwork
-
[quote name='evaxon']:roll: u mnie jest w sam raz:diabloti: a to mleko to nie tylko mleko ...to mleko do KAWY:diabloti: JUPII JUPIII :diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie skwasiło ci sie w drodze??? przy tym upale??? :cool3::cool3: wiedziałam że sie ucieszysz... ale nie martw za godzine ide do domu :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='dealer']normalnie az cie zapraszam do mnie...poprasujesz troszke jakies dwie i pol tony to przestaniesz buczec....:diabloti: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie:shake::shake: dziękuję.... Kamile C moge podesłać... albo teściową... :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] masz szczescie ze ona pelnoletnia bo bym zglosila ze nieletnia do pracy wyzyskujesz:diabloti::diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nieletnia.... :eviltong::eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='evaxon']ale o Pike ci chodzi?:niewiem: :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:hmmmm::hmmmm::hmmmm: nie pamiętam.. o co mi chodziło... chyba o DOZIA :roll:[/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='dealer']TAK!! przyznaje sie!! jestem pedalem.........podobaja mi sie faceci...musze z tym zyc....:placz:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a ja musze żyć z turkusem na włosach i z takimi ludźmi....:mdleje: właśnie pan tu mi zagaduje w sklepie: że fajny sklepik... chyba towar idzie... bo w Jastrzębiu nie brakuje satanistów :-D:-D:-D:ylsuper::thumbs: [/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='evaxon'] :diabloti: witaj:loveu: juz wrocilam:loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]to jak obiecałam... jestem :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='dealer']kocham was wy robalki moje:loveu::diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]GEJ :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] -
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='dealer']sugerujesz ze klamie:mad::evil_lol:sama widzialas jak po kawaleczku zjadal Pawcia i Cezarego....:cool1: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dopiero pierwszy etap ROZMIĘKCZANIE [/B][/COLOR][/FONT] Piotrka beda dzis kochac fest...:cool1:bo ona ma TEN koncert z TYM facetem na dividi:diabloti: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]OOOOOOO!!! to ja go kochom 2 razy :loveu::loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] chalupa wysprzatana, miecho na zup sie gotuje....mam jeszcze w planie prasowanie ale nie wiem czy sie nie przemecze:cool1:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a ja nie mam nic do roboty :placz::placz::placz: wszystko KAMILA zrobiła:placz::placz::diabloti:[/B] buuuuuuuuuuuuu[/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]siem nie mondruje...... tylko mowie jak jest....[/B]:loveu::diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ok.... dobrze już... rozejm?? :cool3::cool3:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='dealer']phi.....tasiumki to ty masz:eviltong: [FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=Blue][B]i ja:multi::multi: i ja!!!! :multi::multi:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] prosze....mam dzis dzien dobroci dla chlopczykow:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ale chłopczyki nie maja niebieskich włosków :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] -
Szalone bydłaki czyli: Spot [*], Tops, Magnus,Uma, Kicia, Lucyfer i Franek ;)
clockwork replied to Kiłi's topic in Foto Blogi
[quote name='Kiłi']Zapisałam:diabloti: [COLOR=magenta]Ładna jestem co nie?[/COLOR]:loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]różowy bullterierek :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Wilejkaros']Nawiedzone dziewuchy tu zaglądają... Ile ja bym dała, żeby zobaczyć minę Klockowej, jak Ją na chłopca przerobili. Buhahahahahaha![/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ja tego nie słyszałam... ALA mi powtórzyła.. jakbym słyszała... moje miłe i sympatyczne spojrzeniepoleciałoby w strone klonów :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='evaxon']naszczescie my takie nie jestesmy:loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]na szczęście NIE :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Kiłi']Aaaaaa bandog!! aaaaaaa!!! :eek2:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:eek2:gdzie!!?? :eek2:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][I][B]:hmmmm: a jak to jest gorzej niż pomylone :razz::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/I][/COLOR][/FONT] [COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:...naj była mina tych trojaków z mądrą matką :diabloti: ...a Magdy mina była fajna .....jak ja sie doliczyłam ze tam jest trzeci bliźniak a nie odbicie w lustrze :oops: [/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ooo... trza było widzieć mine Ali jak zobaczyła że ONYCH jest TRZECH- ich troje czyli... bo była przekonana że dwóch.... a ten trzeci to w lustrze odbity... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
clockwork replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]no prosze jakie to wrazliwe dziewcze...filtry by sie pozatykały:angryy::diabloti:.......Czajnik niewazny tylko filtr:loveu:[/B]:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no kotek znajdzie sie nowy na smietniku... a filtr niee :diabloti::diabloti::diabloti: [url]http://img366.imageshack.us/img366/5165/dsc0003pl9.jpg[/url] fajne te wszystkie foty, ale to przepalone niebo :shake::shake: co prawda mi nie powinno przeszkadzać bo mam samych przepalonych klientów w sklepie, ale jednak... nie AŻ tak przepalonych :eviltong::eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Lusiaczek']Wi[B][COLOR=Green]tanko!:loveu:jak Wam nasza Pizza smakowala?Dzis nasza gwiazda zostala poddana szczepieniu.Zniosla to bardzo dzielnie.:evil_lol:.Odstawila za to male show u weta.Potrafi niezle udawac atak febry.Trzesla sie tak jakby tam bylo co najmniej ze 30stopni mrozu.Jak zdjelismy ja ze stolu po badaniu i szczepieniu,atak minal jak reka odjal.Szkoda,ze tego nie widzialyscie:diabloti:Pozdrowionka od Emdziolka.:lol:[/COLOR][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ale że kto??? Emdziołek?? była na szczepieniu??? NASZA GWIAZDA EMI?? :roll::roll: oj emdziołku... nie bój sie weta... :eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='dealer'] przekaze calusy:diabloti: na zawsze i na wieki wiekow laaaaament:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]koniecznie :grins: powiedz że już go kochom... Piotrka nie psa :diabloti: i już cie nie opuszcze... aż zaśmierdzi :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='dealer']bywa tez w torebeczkach:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]w pakietach... 1 gramowych :grins: [/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
clockwork replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie nadrabiam :mdleje: jak było od wczoraj od 17tej pisane coś istotnego prosze o przytoczenie... nie dam rady nadrobić :mdleje: [/B][/COLOR][/FONT] -
Szalone bydłaki czyli: Spot [*], Tops, Magnus,Uma, Kicia, Lucyfer i Franek ;)
clockwork replied to Kiłi's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]melduje sie... ładny avatarek... to TY?? :diabloti::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='evaxon']jakies pomylone chyba:cool1:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]abo nawet gorzej... niż pomylone :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] -
[url]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/08090771.jpg[/url] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:crazyeye::crazyeye::crazyeye: takie bydle w domu trzymać .... :shake::shake::shake: cześk popołudiowa Karola!!!!! i Ania i PAŁKA:evil_lol::evil_lol: i PIKA!!!!! bo pewnie tu zajrzysz ;)[/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='evaxon']czy wy musicie tyle gadac:roll:?? [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] sie witam nie nadrabiam:eviltong:[/quote] nie nadrabiaj... ja też nie nadrabiałam..:roll:. bo gadają i gadają...:shake:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]moja Koffana ...to jak to COS jest fajne i trwa u mnie az 10 miesięcy to to napewno jest SPRAWIEDLIWE ;)[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] :shake::shake: [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]a pierdzielisz jak potłuczona........tyle Cię powiem .....:diabloti:[/B] [B] Kubus Puchatek[/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Qbuś... ty sie mnie tutaj nie mądruj :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]bo dłuższych przemyśleniach... :hmmmm: to NIE JEST SPRAWIEDLIWE:diabloti: - Madzialena ma rację tylko Tobie się wydawa, że sprawiedliwe, bo Cię demon opętał o! :diabloti: :evil_lol: a dlaczegóż to Ty masz aż tyle tego urlopa? nie brałaś urlopu od 10 lat czy coo?? :crazyeye: toż to normalny urlopik tyle nie trwa [/COLOR][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]zawsze mam racje... i NIE OPĘTAŁAM ALI... Ani mój Pawcio też nie :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:hmmmm: ....spytam Demona Basiu ...mam taki urlopik który zwie się Urlop Zdrowotny ...a gwarantuje mi to ...Karta Nauczyciela :diabloti: [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]też kcem taka karte ..... można to qpić na lewo?? :cool3:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Wilejkaros'] [FONT=Arial][COLOR=black]Zaraz, zaraz, jaki mąż, bez szaleństw. Toć ja młoda jestem jeszcze ;)[/COLOR][/FONT] [FONT=Arial]Dlaczego ta mamusia i jej synkowie myśleli, że Klocusiowa to chłopczyk?[/FONT] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]oj tam... mąż nie mąż... ważne że przystojny.... osz qrde... jakbym wiedziała że to NIEMĄŻ to bym do niego nawinęła :cool1: bo Pani i dzieci byli GUPI :eviltong: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]no Tobie to się powodzi z tymi urlopami :cool3: nie dość, że masz demona, to jeszcze urlopa - nie za dużo, tak 2 grzybki w barszcz? baaa.. i jeszcze ciekawe, co to za grzybki... :diabloti: :evil_lol: ale nie ma co się wstydziać Alu :glaszcze: trza się cieszyć :cunao: co ja bym robiła, gdybym miała tyle wolnego...? :hmmmm: NIIIIIIIIIIIIIC :evil_lol: (głupawka... hehe :cunao:czas do domu nastąpi niebawem... :scared:) [/COLOR][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]farciara nie??? nie całkiem taki urlop... musi sie u mnie meldować przynajmniej raz we tygodniu :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]to ja już prawie 3 takie 8 latki przepracowałam :angryy:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]to 3x10 miesięcy żądaj :multi:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Wilejkaros']taaaa.... Cyzli Jebie miasto cudów? A myślałam, że tylko Czewa...[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]taaa... jeden z CUDÓW to JA! :grins: [/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ufffffffffff... przebrnęłam przez te wasze pogaduszki... i juz prawie wiem gdzie są weci w Pabianicach.... :mdleje: jak wrócisz z zaqpów to znów przyjde :grins: [/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='dealer']aaaaaaaaaaa---no dobra , znaj moja dobroc coro wiesz kogo:diabloti:..nie obrazam sie bo mi sie zmarchy poglebia:cool1: powiem tak : ha ha ha :eviltong:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]o dzięx Ci dobra kobieto :modla::modla:[/B][/COLOR][/FONT] :ylsuper::ylsuper::Cool!::Cool!: [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]ja nie o Tobie, babo... :cool3: ino o piesie :cool3: :evil_lol: :diabloti: na pewno to wiedziałaś... i mnie w jajco robisz :eviltong: :evil_lol: [/COLOR][/B] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ZUPEŁNIE NIE MIAŁAM POJĘCIA :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [B][COLOR=Purple]aaa... no mądry pieso, mąąądruuchnyyyy :p :loveu:Zuzkowa to ciągle by stała przy stole... jak ją wyganiam, to chociaż podczołgać się musi koło stołu :evil_lol: a wyjaśniając.... ziobrówka to..... słaby adwokat na kaczych jajach :diabloti:[/COLOR][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]widzisz.. A Ozzy to taki SUPER.... :loveu: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [FONT=Arial][COLOR=Red][I][B]:hmmmm: a co to jest weekend :eviltong: [/B][/I][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]to co u ciebie trwa 10 miesięcy Alu... a inni nie mają tego wcale... czyli coś niesprawiedliwego :shake:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='madzia i medor']Spaliły się moje parówesie... :-(:-(Po prostu o nich zapomniałam:placz: Nieszkodzi, mam piffko:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a cóż ważniejszego było... od parówesiek??? :hmmmm: jak można zapomnieć :roll: Madzia... kaj Ty robisz że se tak robisz, abo nie robisz, albo se wychodzisz z psami.... albo se nie wychodzisz... i dawa te gumioki... różowe- moje ulubione :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='paula_z'] Możesz se zrobić podgląd i podejrzeć linki :p Ten pierwszy link to chyba nagie psy meksykańskie :lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jak ten podgląd?? ... zresztą ... spytam sąsiadki... ona wszystko i wszystkich podgląda i wszystko wie :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tak nagie psy... :loveu::loveu: fajne są... uwielbiam wszystko co INNE :p[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='AśkaK']Buahaha, to żeś linki zapodała Klocusiowa!:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B] bo inaczej nie można.... na blogach TRZA zamieniać w linki.... żeby widzowie za bardzo sie nie podniecali zdjęciami :cool1:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] Cześć spóźnialska Pałko!;):lol::loveu: [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuuuhahaha... PAŁKO!!!!!!! na Pawcia w Anglii mówią PAŁSIO :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='paula_z'] Ani pieski, ani kotki :p Ten wzięłam :razz: [URL]http://s34.photobucket.com/albums/d136/Azorek/bokserybazarek/13.jpg[/URL][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ulalala... Maxio pod palmami... uallala :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='paula_z']Po nocy, to tylko psiarze tam sie szwędają ;) I policja często jeździ :lol: Tylko te latarnie nadal nie działają :roll: Już chyba z tydzień :roll: Ciemno jak w d**** :shake: [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a Ty to na spacer chodzisz czy pod latarnie.... :roll: gadaj mnie tu... bo bedziesz miała do czynienia z moim ADWOKATEM ....:diabloti: hejka hejka :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]