-
Posts
5627 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by clockwork
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='dealer']demon spiacy w auteczku.....spojrzcie na ten morderczy wyraz twarzy:diabloti: [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]F U C K T Y C Z N I E :eek2::eek2: Dilerowa!!! jak On sie na Ciebie patrzy!!! :eek2::eek2: buuuuuuuuu... martwie sie o CIA!!!! on cie zezre zara!!!! :placz::placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT] -
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska']:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:[COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]to ON .......ON Cię opętał ........:diabloti::diabloti::diabloti:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tak... i jej łóżko przejął :diabloti::diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='dealer']ja sie na chwilkie oddalilam bo mi krzeselko odjechalo:cool1:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]eee... no to nie rób takich rzeczy.... zablokuj kółeczka.. bo takie odjazdy to niedora rzecz... znikasz sprzed kompka [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska']:multi::multi::multi: :multi::multi::multi::multi:[FONT=Arial][COLOR=Red][B][I]jesteśmy Kochanieńka ....forewer cuzamen do Qpy :loveu::loveu::loveu::loveu:[/I][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]3/3 :grins: [/B][/COLOR][/FONT] [/CENTER] [quote name='malawaszka']jak zawsze kiedy ja mam chwilke :placz:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]oooooo!!! i Weszka jest!!!!!!! :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:grins: ....dopsz.....to ja bendem skarbnikiem :eviltong:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]to ja bede skarbonką :grins: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='dealer']no widzisz....:placz:cos czuje ze TO sie stanie dzis...dzis w nocy zostane zagryziona i zjedzona:placz: zegnajcie......[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]żegnaj :placz::placz::placz::placz: a było dać sie najeść diliemu blabladorem... zawsze to o jeden dzien więcej...[/B][/COLOR][/FONT] :diabloti: -
[quote name='Alicjarydzewska']:hand: :hand: :hand:[FONT=Arial][COLOR=Red][I][B]HELLołłłłłłłłłłłłłłłłłł.....tu jesteśmy :hand:[/B][/I][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='dealer']:hand::hand::hand: haloooooooooooooooooooooooooooooo[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:hand::hand::hand: o jak fajnie że chociaż WY jesteście... MOJE KOCHANIEŃKIE! :loveu::loveu::loveu: bo juz myslałam że i Wy sie oddaliłyście od kompka :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='dealer']no od jutra suchy chleb i woda:diabloti: eeeee:hmmmm: jaki ogorek? tam jest : miecho z krowy, miecho ze kury tej co wiesz smiala mnie dziobnac,marchewka, selerek, pietruszek, kasza wiejska jeczmienna i chyba ziemniaczek....mniam...zglodnialam....ale nie wiem czy moge jesc ? czy moj Dominator mi pozwoli....:cool1:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ale co... że ON zjada wszystko??? nic Ci nie zostawia???? :crazyeye::crazyeye::crazyeye: nie nooo... masakra... dominator pełną gębą... :shake::shake::shake: ja zawsze jakieś resztki po Klocusiu dostaję :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]najczęściej ;)[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]TRÓJKA KLASOWA :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]halo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! życie na dogo umarło :placz::placz::placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[quote name='caroolcia']a kto to CD [B]Romek :hmmmm:[/B]???? ja takiego nie ma a może powinnam:grins:???[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]oooo... to peszek... CD ROMKI TRZA mieć!!!!! no chyba że ktoś ma pendrajwa :roll::roll: do doopy [/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='caroolcia']i netu..... coby tego kompa z naszymi połaczyć jakoś :cool3::cool3::cool3:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i CD romkiem... coby zdjęcia mogła wrzucać...:loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Bea... nie zrobisz nam tego :placz::placz::placz::placz: składaj podania o prace... TYLKO z dostępem do kompa.... :cool3:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no i ja jestem z TOBĄ cały czas ;) a nie pisałam o Twoim synu i mundurku ino o Bei... ale co tam .... ;)[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie wiem czy tu dzisiaj byłam.... bo temat wilków coś mi mówi.. ale gdzie ja to czytałam.. TU czy TAM :hmmmm: witam EFFFFFFFFFFFF [/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Alicjarydzewska']:multi::multi:[FONT=Arial][COLOR=Red][I][B]:multi:tak tak ....Beatka ma rację ....no kolejka ...ustawiamy się ;)[/B][/I][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]to ja komuś zajmę kolejka... jakby sie zagapił... bo sama nie mam potrzebybrac kotka:cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
clockwork replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]HELLO! BASIU!!! i ZUZANKO!!!! :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][I][B][FONT=Arial]a ja wszystkim wmawiam żeś ty cicha spokojna i małomówna :roll:[/FONT][/B][/I][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]niechcący sie wygadałam :placz: jedyne słowa wypowiedziane dziś i juz wtopa :oops:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]moja kochana ja sie juz od jakis 2 tygodni dogrzewam popularna farelka, przeciez ja bym sie nie rozebrala w łązience gdyby nie było ciepło:diabloti:[/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuuuuuuuuu...ale farelka bierze tyle prundu :placz::placz::placz: i jeszcze musiałabym ją zakupić.... buuuuuuuuuuuuu kochane pieniążki :angryy: :motz:ogrzewanie włącza OD PONIEDZIAŁKU... bo coś tam :stormy-sad:[/B][/COLOR][/FONT] -
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='dealer']potforow trzech:loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]NIESZCZĘŚCIA CHODZĄ TRÓJKAMI :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://images27.fotosik.pl/79/2e76344f692e7a65.jpg[/url] bosz..... ogórek kiszony w psiej misce :shake::shake::shake: [url]http://images24.fotosik.pl/79/9341b5104c1ac44e.jpg[/url] piękne... JAK NOWE wygląda :cool1: a jest używane... jakiś pies zostawił odciski :roll: [/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Wilejkaros']Wow! Cóż, jestem z Was taka dumna! Ciekawe, co ten Twój Dominator powie na chimoczka?[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaaaa.. źle zrozumiałaś... DOMINATOR bedzie wypchany... buuhahaha... Diler DOMINUJE Age :evil_lol::evil_lol::evil_lol: wilejkaros...uruchom wyobraźnie :cool1: [/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='madzia i medor']Pomioty szatana:diabloti::diabloti::diabloti: Witaj Klocusiowa... zimno, bardzoooooo ziiiimnoo:placz:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]eeee tam... pomioty odrazu... CORKI PANA CACY :diabloti: ani nie gadaj... w domu zimno, w pracy też nie włączyli ogrzewania :shake::shake: oszczędność QWDWA!!! :angryy::angryy::angryy: a Pawciowym klientom sutki zamarzają :mad: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='dealer']uffff jak goraco....:diabloti: eee Chlorkowa nie wiesz gdzie mozna kupic chimoczka??? potrzebuje na juz:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]chimoczków jeszcze nie ma w nimcach... to nowy gatunek .... w polsku wyhodowany... mówie ci... powaga ... CHIMOCZEK :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][I][FONT=Arial][B]dzwoń bo mi się dziecka pochorujecie wszystkie [/B][/FONT][/I][/COLOR] :hmmmm: [FONT=Arial][COLOR=Red][I][B]CHIMOCZKA powiadasz ......[/B][/I][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dzwonie :handy:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='dealer']no co sie dziwisz? Chlorkowa powiedziala ze juz mi kupilas moja ti ti kochana:loveu:[/quote] :ices_bla:[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Ala ściemnia że nie wie o co biega... bo miałaś o tym nie wiedzieć... a ja jak zwykle wychlapałam tym jęzorem :splat:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]siakieś dziwne okoliczności przyrody tu nastąpiły... :hmmmm: :evil_lol: P.S. czy my wszystkie jesteśmy takie... poczaskane krejzolki? :cool3: bo ja widzę, że im starszam, tym bardziej :diabloti: i mi z tym dobrzeeee :evil_lol: :eviltong: [/COLOR][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]znaczy co??? sugerujesz mi że z racji mojego PODESZŁEGO wieku... ja jestem TU NAJGŁUPSZA :mad::mad::mad: :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong: chyba masz racje :cool1::cool1::cool1::cool1: [/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='madzia i medor']A więc:cool1::cool1::cool1: samochód cały, wszyscy żyją:B-fly::B-fly::diabloti: Będę nie skromna i powiem Wam, że Jacek, mój instruktor, pochwalił mnie i stwierdził, że na przyszł;ej jeździe, tj sobota, jedziemy do L-cy, bo nie będzie ze mną jeździł po wioskach, gdyż to nie ma sensu:oops::B-fly: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]o masz... JACEK .... tak na TY :razz::razz: no dziołcha... pokaż chamom że baba za kierownicą to nie niebezpieczeństwo.... aaa... przepisy są po to żeby je łamać ;) [/B][/COLOR][/FONT] Yyyyyy:hmmmm: yyyy:hmmmm::hmmmm::evil_lol: Nie, bo dżemy są z biedronek, a w nich dżemie wilk:cool1::cool1::cool1::diabloti:[/quote] [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]hmm.. wilk dżemie w każdym.. dżemie? czy w kaloszku? :cool3: :hmmmm: bo ani jednego takiego przypadka żem jeszcze nie spotkała :cool3::evil_lol: bo gdyby się okazało... że ten wilk tam gdzieś dżemie... to znaczy, że dżem albo kaloszki są jednak robione z wilka! (biedny wilk... a niby pod ochroną :roll:) a nie z biedronki:crazyeye: podsumowując... Biedronka kłamie! :diabloti:[/COLOR][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaaa... bo Ty za młoda jesteś i nie wiesz że w DŻEMIE WILK... prosze lektura [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=62916[/url][/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='dealer']zrobilas juz te zakupy? co mi kupilas?:loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]chimoczka :grins: ale to niespodzianka... maluni, maciupeńki CHIMOCZEK, który nie bedzie atakował blabladorów niewinnych :grins: :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies