-
Posts
5627 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by clockwork
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
clockwork replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]udało mi się w końcu znaleźć chwiluchne żeby cie nawiedzić...... :multi::loveu: obejrzałam foty, nie czytałam ;) [/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Selket']No przeca 20 stopni to w sam raz......Nawet powoli za ciepło.....:shake:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:crazyeye::crazyeye: toż to nawet w krótkim rękawku nie idzie wyleźć :placz::placz: o krótkich spodenkach nie wspomne- 2 razy w tym roku dałam rade :placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:w wodzie jakbym Klocka widziała [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]szkoda że sam zainteresowany ... Kloc znaczy sie... nie widziła sie w wodzie :hmmmm: ho ho i jeszcze troche, i sie nie zobaczy... jeszcze troche :-( a znalezisko za segmentem supcio... też mi sie zdarza wymieść conieco z zakamarków w trakcie poszukiwań zielonego :roll::oops:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ja zagladam i dręczy mnie jedna myśl....... czy Ty masz jeszcze Qdłaczka??? :hmmmm: :hmmmm: :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
clockwork replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nooo grzybcio... super :multi::roll: a co do służby zdrowia to pozwól że się wypowiem.... dzięki [U]ortopedom specjalistom[/U]- dwóm różnym i panu [U]doktorowi rehabilitacji[/U].... moja prawa ręka nigdy nie będzie do końca sprawna..... a wystarczyło żeby któryś z nich wcześniej niż po 4 mies, ciągłych wizyt zauważył że ona złamana jest..... ale cóż mogą byle dziady zobaczyć ze zdjęcia rentgenowskiego :roll: 1,5 roku leczenia, rehabilitacji, senatorium..... i co usłyszałam na koniec??? "to już Ci tak zostanie, oszczędzać... bedziemy rehabilitować co jakiś czas,jedź do Gołębiewskiego na basen z hydromasażem- to przynosi ulge" no to oszczędzam, a jak sie zapomne to boli jak job twoju mać....:angryy: i jak pomyśle że za te comiesięczne zusy już dawno naprawiliby mnie w prywatnej klinice to szlag mnie trafia.... a ino płaczą, strajkują:mad::angryy: "pokaż lekarzu co masz w garażu":angryy: a mój rodzinny jak poszłam z 40 stopniami gorączki krótko na temat: [I]prowadzisz działalność tak??[/I] tak [I]czyli za L4 wypłaca ci ZUS??[/I] tak [I]odpal 150 zł, to dostaniesz 2 tyg. L4 :angryy::angryy:[/I] ...odpaliłam mu hasło i zmieniłam lekarza :diabloti:.....[/B][/COLOR][/FONT]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]na stos z tymi papierami.... aaaaaaaaaaaaancymon:mdleje: i ten goły brzusio :loveu::loveu: i ten pyszczek pachnacy szczeniorem :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jak można mieć przy psach białą posciel... białą i czystą??? :crazyeye::crazyeye: aaaa chyba zaczne kąpać mojego czarnucha z częstotliwością jaką Ty kąpiesz swoje futra.....:multi::multi: :roll::roll:wogóle zaczne go kąpać..:roll::roll:... może:cool1: [/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Selket']Cześć :multi: :multi: Przyszłam powiać zimną miętą :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jessooosss.... gęsiej skóry dostałam :-o dość że na dworze tylko 20 stopni to ta mi tu jeszcze chłód sieje :shake::shake:[/B][/COLOR][/FONT] -
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]puk puk... jest tam kto- czy ci sie pomieszało i zamiast pisać tu- piszesz i wysyłasz mailem do urzędu skarbowego :cool1::evil_lol::evil_lol: kciałam zapytać czy... w czerwcu... :razz::razz: [/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jak już pójdziesz do tego buszu sama samiusieńka z Tigrą... wyślij eska gdzie to jest.. też bym se poszła ... sama samiusieńka :roll:;) ludzie ostatnio działają mi na nerwy :cool1: cze E... :multi:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
clockwork replied to Selket's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:placz::placz::placz: buuu nie moge ogladać wodnych fotek :placz::placz::placz: Klocuś uwielbia wode ... a w tym roku zaś mu nie grozi wypad nad... :placz::placz::placz: berczysław :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B][url]http://img299.imageshack.us/img299/5397/tnobraz329dt9.jpg[/url] stukała do sąsiadki czy obczajała pajęczyne na suficie?? :cool1: [url]http://img525.imageshack.us/img525/5599/tnobraz340ak3.jpg[/url] [url]http://img131.imageshack.us/img131/4028/tnobraz341dc1.jpg[/url] [url]http://img518.imageshack.us/img518/4812/tnobraz343dk5.jpg[/url] a Krosiowi baterie siadły.... :evil_lol::evil_lol: Długo on tak w jednej pozycji?? Alutka zdążyła chałpe wysprzątać a ten ciągle ta sama poza :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='gops']pffff pojde dzisiaj do ikei :diabloti: a rydzyk spoko ziomek ma cala armie mocherow za plecami wiec lepiej myslec tak jak on chce :razz:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ja cie prosze :mdleje: trza być totalnie ślepym i .... ograniczonym żeby czcić i wspierać Rydzyka i jemu podobnych :cool1: a tera czekam na puk puk do drzwi i ... w najlepszym wypadku łamanie kołem- bo ON i JEGO LUDZIE pewnie to czytają... tom se narobiła :mdleje: ide do częstochowy.. na kolanach... grzesznica :diabloti::diabloti::diabloti: cze żonkileczku... :multi::loveu: [/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]na mus potem z Klockową godać co by za szofera robiła :razz::razz:....bo pan C. raczej niezdatny do jazdy :cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]NIEEE!!!! nie i jeszcze raz nie .... tam są złowrogie tramwaje :grins: :evil_lol: tak czy inak.. i tak musze jechać do Rudy Slunskiej bo musze zawieźć kolesiowi jego muze którą miałam w sklepie i która mi została .... jakoś 2 lata mu to wieza i ani on ani my nie potrafimy zajechać :cool1: a to ino do RŚ trza sie wybrać :cool1: cze Alutka... i co i co??? wypuścili Pana pająka-C ?? w domciu już??? przechlapane- chory facet to gorzej niż stado rozbrykanych dzieciaków :cool1: [/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='zuzolandia'][URL]http://images6.fotosik.pl/217/8872cb00860533eb.jpg[/URL] ooooooooooo a UN tak w lufcie zastygnoł???? hihihihih [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]to marionetka.. [/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-379.gif[/IMG][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie wiedziałaś?? :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] cze Klocuszkowa .......kusiole przesyłam;-)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]to i jo ci pośla kusiole :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz:wow wow wow ....a ja se wlazłam na JasNet :p a tam 21-22 czerwca ....Dni Jebia :p i jaki zaje2bisty program artystyczny :grins:[/B][/COLOR][/FONT] [COLOR=Lime]*[/COLOR] Rozstrzygnięcie Konkursu Genealogii Rodzinnych „Jastrzębski Album”, pokaz kulinarny w wykonaniu Dariusza Gnatowskiego, koncert zespołu „Drops” i Western Club „Black&Brown;” [COLOR=Lime]*[/COLOR] w programie: kabaret Andrzej Grabowski, koncert zespołu Szymon Wydra & Carpe Diem, Pokaz Automobilklubu Śląskiego, Pokaz czołowych polskich zawodników STRONG MAN, Koncert zespołu "BAJM", Pokaz sztucznych ogni [COLOR=Lime]*[/COLOR] W programie: program dla dzieci „Smerfne hity”, Ivan Mladek z zespołem „Banjo Band”, zespół „Bad Boys Blue, kabaret „Koń Polski”, zespół „Feel”. Imprezę poprowadzi „Kabaret Młodszych Panów” [COLOR=Lime]*[/COLOR] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]nooooo jak nic cza wsiadać w eRbasa i jechać :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]faaajnie.. nic ino zebrać sie odziną i isć :grins: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Przyszłam zapytać czy na ten festyn sie moge z wami zabrac:evil_lol: Witaj Madzialenka:loveu: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bier sie i choć... dni Jebia są zawsze super :p[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='lolka75']cze Madz:loveu::multi: a legwan to chlopak? bo wyglada na chlopaka:evil_lol: i ma takie boskie rozki na nochalku:loveu: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]chłopak.... raczej :oops: rozpoznanie płci przez laika jest raczej niemożliwe bo mają organy wewnętrzne, ale konsultowałam sie z wetem i po opisie stwierdził że ON :roll: [/B][/COLOR][/FONT] i juz dawno mialam zapytac...to co Pawcio ma w uchach to sie tak ucholca rozcina czy sie rozciaga zeby to wlazlo? [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]podchodzisz do Klocucha a On MYK kiełkami po ucholcach :p czasem zahaczy aorte i trza montować kolczyk w szyi :loveu: można dziurkaczem :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a tak serio serio[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]można rąbnąć od razu specjalną grubą igłą... Pawcio zaczynał od 4 mm, potem rozciągał stopniowo na 5, 6 a potem dowalił od razu 10mm :cool1: to sie nazywa tunel (pusty w środku-z prześwitem) lub plugin (pełny) [/B][/COLOR][/FONT] wiem zadaje glupie pytania.....:oops::shake:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wcale nie głupie- fajnie że dopytujesz i interesujesz sie rzeczami których nie znasz :multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='agara']foto Pana ropucha wymiata ;p haha! Ale może ja się przywitam- Agata z tej strony ;] Witam i o drogę pytam! ;d Będę wpadać częściej. ;> ps. słodki ten Twój dinozaur [ jak to moja mała kuzynka mówi ;) ] ![/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aa witanko Agato kimkolwiek jesteś. psa też mam fajnego, i papuga .... i inne samce.... no i ja też wymiatam :grins: zapraszamy ponownie :multi:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Selket']Cześć Klocusiowa :loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cze selketka :multi:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Ogladłam i ja:multi:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i ja :roll: :multi: [/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]o jaaa i jest mój cókereczek :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]ja czuję że on tak przy tym oknie kombinuje bo chce do mnie przyjść :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a pewnie że ta... tu stał wtulał sie w kwiatka i mówił... "ooo żonkilku dla Ciebie uciekłem z terra, kocham cie i na zawsze chce być z Tobą.... " :evil_lol: [url]http://images6.fotosik.pl/217/86c7e985f57c74d8.jpg[/url] wczęsniej żonkilek poleciał z okna na łóżko :razz: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='BoJa']Hi hi - Un tu wyglondo choby żaba:lol: [URL]http://images6.fotosik.pl/217/8872cb00860533eb.jpg[/URL] no ......Kijanek znaczy się ,bo mo ogon[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]duży ten kijanek :roll: ale nie jesteś pierwsza która mówi że to żaba z łogonem [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][IMG]http://www.pic4ever.com/images/balloons.gif[/IMG][FONT=Arial][COLOR=Red][B]jestem ......... pan C. przesyła buziaczki :loveu: [COLOR=Blue]i ja zaś jemu;)[/COLOR] Fotaski se ogladnęłam ....a co se bede żałować .... [COLOR=Blue]a se nie żałuj ;][/COLOR] takie mnie sie podobją ale nie potrafię :shake: [URL]http://images6.fotosik.pl/217/0ae4f162a3af6e2b.jpg[/URL] [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Red][B][COLOR=Blue]ja też ...z 20 to PRAWIE mi wyszło... :roll: ale to jeszcze nie to... ale co tam ;)[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='teqquila'][B]hehe Klockowa przystojny nieznajomy i na dodatek w lozku :diabloti:[/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nooo.... dziad.... :mad: najnormalniej w świecie wpieprzył sie do Klockowego wyra :mad::mad:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER][SIZE=3][COLOR=Green][B]to mina jak leg coś kombinuje ... :roll:[/B][/COLOR][/SIZE] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/217/536626cde22559e5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/217/caf5f8d2446eda6f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/217/359adc2cad0dd58d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/217/59aaf1f8d2e62ed1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/217/e5b5b98f1e12fdd7.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/217/2c1ad5214213812a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/217/8872cb00860533eb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/217/93fa5b1750e50e55.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/217/1b481f8899b137d7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/217/5e84be261719addd.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]przystojny nieznajomy :razz::razz: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/217/8c965a4c495ecf00.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/217/8d157500bc596970.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/217/c12212de7e0586d2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/217/05df390d06ee67d0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/217/86c7e985f57c74d8.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
Psia Matka i jej dzieci juz bezpieczne ... potrzebna pomoc finansowa!
clockwork replied to amikat's topic in Już w nowym domu
[quote name='amikat']Małe były dzisiaj w telewizji Silesia!!!![/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]o prosze jakie gwiazdy.... :multi::multi: dzisiaj kręcili czy dziś emitowali ?? [/B][/COLOR][/FONT]