-
Posts
5627 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by clockwork
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]pijcie kaffke a ja już wam daje kolejnego fotogenicznego domownika :loveu::loveu: i nie bede to ja :grins: :eviltong: [/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/217/0c1e6eab42a5c4d4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/217/d16c2a337dd0cf91.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/217/0ae4f162a3af6e2b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/217/8aac257efcf66f50.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Blue][B]KUNIEC :grins: [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/217/3e72544fc00d6c41.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/217/7cb4e350ecfcee17.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/217/bf2f063fd0b7a8b8.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Verdana][SIZE=3][COLOR=Green][B]resztki jelonka??..:niewiem:.. którego zjedli pewnie źli ludzie :placz::placz: i pewnie go bolałoooo :placz:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/217/16d56735894f3f9f.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/217/2ea918d1e5ae6eb3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/217/af84b60e92e2cb09.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/217/28e11236f2f64ca3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/217/137017934b813a1b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/217/fa660263469ecb20.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/217/b677e4e57fc9c03f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/217/d33f44b691c3e50b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/217/cb3b19c7cf96f484.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/217/65e11b749d20e13b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/217/b7ba209478876d12.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/217/0d48aca733657743.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/217/4b026c05d11a4068.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/217/705413c9d8356edb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/217/004603c1268ed807.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/217/17378559a1d3d5a4.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]monotematycznie.... ale co ja zrobie jak to z jednego spaceru :niewiem: możecie nie oglądać :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/217/bb0ea69136aeb372.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/217/a66c991d12efe9e9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/217/6a80dd0a7fb22bb2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/217/8f73671a3b1b1953.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/217/eeb4c1f06cb39097.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']co tak siedzisz[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]gazete czytam :evil_lol::evil_lol::evil_lol::multi: ide przerabiać zaległe foteczki... z maja chyba :hmmmm: :roll::oops: [/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='pędzelopka']co jo mom? :hmmmm::hmmmm: rację? nie ma w słowniku!!Ala co ty mi za słownik dałas jakiś popsuty[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:multi::multi: racje racje ... pięknie :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a jakby ktoś reflektował na papieroska do kawy to też sie częstujcie ...[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]prosze[/B][/COLOR][/FONT] [LEFT][CENTER][URL="http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://polskaludowa.com/codzienne/jpg/papierosy_popularne_1.jpg&imgrefurl=http://www.polskaludowa.com/codzienne/papierosy_1.htm&h=471&w=400&sz=47&hl=pl&start=22&sig2=RnzgZZFUFujTTEDVDCcqlw&tbnid=IkO_7CsWlK0jFM:&tbnh=129&tbnw=110&ei=WMxYSNjIOYOo1gbfhPHZCA&prev=/images%3Fq%3Dpapierosy%26start%3D18%26gbv%3D2%26ndsp%3D18%26hl%3Dpl%26sa%3DN"][IMG]http://tbn0.google.com/images?q=tbn:IkO_7CsWlK0jFM:http://polskaludowa.com/codzienne/jpg/papierosy_popularne_1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/217/b86dfe0113671df5.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] [/LEFT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
pfff.... dość że przylazły jak ja śpie to jeszcze mam je obsługiwać i kawe serwować :shake: co to kawiarnia??? [CENTER][URL="http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://ledsigns-csd.co.uk/images/JO%2520002D%2520coffe.gif&imgrefurl=http://ledsigns-csd.co.uk/images/&h=300&w=300&sz=27&hl=pl&start=223&sig2=H7YLNKxpFL6hNXdvAZ5_9A&tbnid=Mn4GUdQB30w-YM:&tbnh=116&tbnw=116&ei=w8hYSLfnE43C0QTp1ennAQ&prev=/images%3Fq%3Dcoffe%26start%3D216%26gbv%3D2%26ndsp%3D18%26hl%3Dpl%26sa%3DN"][IMG]http://tbn0.google.com/images?q=tbn:Mn4GUdQB30w-YM:http://ledsigns-csd.co.uk/images/JO%2520002D%2520coffe.gif[/IMG][/URL][/CENTER] ehhh ta dzisiejsza młodzież :shake: za moich czasów ...............:eviltong: nie bede taka... prosze, częstujcie sie: [B][IMG]http://www.headlineleisure.co.za/pics/coffe.jpg[/IMG] [/B][CENTER][IMG]http://www.dziennik.pl/files/archive/00038/FR_sxc_457985_521854_38608e.jpg[/IMG] [/CENTER] [RIGHT][IMG]http://www.abcgospodyni.pl/herbata.jpg[/IMG] [/RIGHT] -
[quote name='pędzelopka'][COLOR=Black]Doberek ciotka:sweetCyb: kaff piję , zdjęcia obejrzane cudne portreciki:loveu: i jak czytam wasze teksty to prawie nic nie rozumiem:placz: czy wy musicie z clockwork gwarom godoć :scared: [/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] eeee :roll: toś ty jeszcze zuzoli chyba nie czytała... nawet ja nie wiem co ona pisze tak jedzie tym ślunskim :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='pędzelopka']:hmmmm: yyyy....yyyyy...:hmmmm: dajcie translatora jakiegoś ..." ja tu jeszcze wrócę, wszystko pochytam i wszystkiego się nauczę.."[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]oo prosze jak ładnie- chyte chytej mosz recht, na nauka nigdy nie jest za późno ;) cze Alutka...... cmoknij odemnie pana C. i powiedz że martwiam o niego :-( [/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
Psia Matka i jej dzieci juz bezpieczne ... potrzebna pomoc finansowa!
clockwork replied to amikat's topic in Już w nowym domu
[quote name='amikat']Jasne ino jutro ciotka bo ja juz dzisiaj ledwo dycham.....[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a czy dziś dychasz???? to czekam ;) poda namiary na siebie tel, mail.... bede wrzucać w ogłoszeniach... w jakim mieście jest mamcia i bąble?? w Katosach?? [/B][/COLOR][/FONT] -
DOBERMANKA Ivanka w Niemcach ;) dziękujemy cioteczki
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='amikat']Dla Ivanki - szykuje sie dom przez fundacje niemiecką. Teraz ja sterylizujemy i czipujemy. Nasza strona sos dla zwierząt - dopiero za 2 tygodnie nabierze rumieńców. Wtedy będzie zaktualizowana/. DO tej pory - najważniejsze były zwierzaki - nie strona zaniedbałyśmy ja trochą a i do informatyków - wolontariuszy szczęścia nie miałyśmy .... Co do Ivanki - sierść piękna, zaufanie wzrasta - juz tak bardzo sie nie boi - i BARDZO lubi sie przytulać!!!!![/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Amikat.. o tej stronce nie napisałam złośliwie:shake: wiem że macie full roboty przy psiakach, ale warto znaleźć kogoś kto będzie uaktualniał stronke na bierząco, bo to być może większa pomoc i dla Was i dla psiaczków.... no i koniecznie cegiełki na allegro- to bardzo duża pomoc ludzi nie z dogomanii... [/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ooo mamciu :-o tyle gości .. a ja se śpie :roll::oops: cześć laseczki- kawke, herbatke??? co mi proponujecie?? :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]oooo :crazyeye: byłam wszędzie ino nie TU :evil_lol::evil_lol::evil_lol: dogobranoc :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]widziołach kunia... ino mie go nie przykludzej dla legwana :mad:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no to witaj w klubie :calus: chociaz doberek powiem doberek :roll:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
clockwork replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'] do lekarza jutro :placz: nie cierpię kurna... i w ogóle jaki beton - muszę iść do domowego, żeby dostać skierowanie do laryngologa - qrwa nie mam co robić tylko w dwóch kolejkach stać - a gabinety prawie obok siebie :angryy: poszłabym prywatnie ale kurna NIE - nie po to te zusy co miesiąc płacę:angryy:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nooooo i módl sie żeby nie kazali ci sie zapisać na najbliższy wolny termin:roll: jak ja złamałam łape 10 grudnia to w ortopedycznej powiedzieli że już limity sie pokończyły w tym roku i prosze przyjść 2 stycznia zapisać sie na termin bo jeszcze nie mamy wytycznych co do nowego budżetu :roll::mad: 2 stycznia zapisać mnie chcieli na drugą połowe lutego- ale z racji kończącego L$ MUSIELI mnie przyjąć natychmiast ;] [/B][/COLOR][/FONT]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]puk puk.... wpadłam Ci pomachać :hand: i obejrzyć cierpliwca boxia :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT]
-
Czarno-czarni Czyli o Dwóch Takich Co Ukradli Moje Serce
clockwork replied to ATLANTYDA's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nooooo :razz: mizianiec dla Bonka :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
clockwork replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dobereczek :hand: poczeka... krzykne głośniej [SIZE=5]:scream_3: DOBERECZEEEEEEK!!!! :evil_lol::evil_lol:[/SIZE] i chyba pierwszy raz zaciskam kciuki za grzyba :kciuki: i za ucho twe ;) [/B][/COLOR][/FONT]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
clockwork replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Selket']Hmm......A co się kryje pod tą długą wypowiedzią monoliterową?:cool3: Dobranoc :sleep2:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]musiałam jakoś zacząć zdanie :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]