Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] a Magdalena co tu się tak chwali że Klocuś zawładną i ukradł dziecku łóżeczko :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a Ty co sie wcinasz między poważne dyskusje dorosłych :roll::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]
  2. hihi ... faaaajne foty :multi::multi: uwielbiam jak psy tracą głowe ;):evil_lol:
  3. [FONT=Arial]jaki WASZ/NASZ:cool1: serwer ?? :razz::razz: nie to żebym była ciekawska :roll:;) widziałam..... wszystko widziałam... psiowe spacerosy i Gutka zarośniętego pajęczyną :evil_lol::evil_lol: i miałam deja vu ;) cześć słońce :multi::loveu:[/FONT]
  4. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ulala... widziałam polowanko na kleszcze :razz::razz: ale miały raj :multi::multi: kleszcze... nie psy :evil_lol::evil_lol: cze Rudo :multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  5. [quote name='eria']nie wiem co was tak śmieszy w braku jednej kreseczki w literce ' ł ' :diabloti::diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaa to o CIUŁANIE chodzi..... :roll: a ja myślałam że FUNciakowa wyciula angielski urząd skarbowy tudzież królową Elke i bedzie obiektywik :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]
  6. [quote name='jonQuilla'] [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]o jeeezuuu...to Ty tak waliłaś w te drzwi :crazyeye: sory, nie miałam siły się podnieść i otworzyć :) :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] nie jeeezuuuu, nie jeeezuuuu.... ino to JO-KLOCKOWA :grins: byłam, waliłam, i lipa... już wróciłam do domku i nie wiem kiedy zaś wybiore sie nad morze :shake: dziś na pewno nie- bo nie mam czasu, ale jak bede przy okazji to wcześniej dam znać ;):evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  7. [quote name='Selket']Niunio wychodzi z założenia, że łóżko jest jego i koniec... A z pańciem nie bardzo śpi, bo go pańcio przepycha i nie pozwala się psu wygodnie rozłożyć....A pańcia też się zwinie, przykryje piesia, podrapie byleby mu dobrze było jak spi....Trzeba będzie zainwetsować w deski i materac i zrobić łóżeczko 2x2m ;) Cześć:multi::multi::multi:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Kloc miał... ale wyrósł :roll::roll:[/B][/COLOR][/FONT] [IMG]http://th.interia.pl/10,ga8acee471107524/i386652.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/10,ga8acee471107524/i386650.jpg[/IMG]
  8. łał.... fajny ten skansen... :multi::multi: grywasz na skrzypcach??? :razz::razz:
  9. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]melduje przybycie..... ;)[/B][/COLOR][/FONT]
  10. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cze dziewczynko, suczko i inne ptoki i żułfie :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]
  11. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]po pierwsze- widziałam FUR w lustrze :loveu: piękna MOJA :roll: po drugie- zdrówka dla Prezia, po trzecie:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='furciaczek'] Niestety 18-55mm... chociaz mysle ze na poczatek wystarczy :) Teraz bede [B]ciulac[/B] na cos lepszego:lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ciulaj ile wlezie i szybciutko kupuj lepsiejszy :evil_lol::evil_lol: po czwarte: HELL..ooooo P.S. Pawcio jedzie na wyspy... zaś beze mnie :placz::placz: [/B][/COLOR][/FONT]
  12. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wpadłam, żeby sie przywitać.....[/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/verschiedene/a010.gif[/IMG][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] ale widze że cie nie ma .... to ide... wróce później ;)[/B][/COLOR][/FONT]
  13. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cze japko.... fajnie ci... urlop, 2 mies :razz: a ja biedna bezrobotna nawet o urlop nie mam kogo poprosić :placz::placz::placz: :evil_lol::evil_lol::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]
  14. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cze selkecikowa.... a mój czarnuch to ani paznokietka nie postawi na połówce Pawcia.. bo to pancia połówka i nIE WOLNO wchodzić :mad::mad: u panci to można... wręcz trzeba... potem pancia śpi pozwijana jak domek ślimaka bo maleńkiemu pieseczkowi miejsce trza zrobić :roll::roll:[/B][/COLOR][/FONT]
  15. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ooo jak miło popatrzeć na mecza gdzie walka jest taka zacięta :roll: kto wygrał??? samce czy psy?? :razz::razz: cze moja koffaniutka rureczko :multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  16. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dzień dobry... czy ja załapie sie na kawe???? choo do mła- walki psów som :grins: :roll:[/B][/COLOR][/FONT]
  17. [CENTER] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/215/4ea993de648c9a2a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/215/8a0e583d7e30eea1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/215/76e6390b922a6f3f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/215/0de53a003030811c.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B] mam jeszcze z serii DRASTYCZNE... :roll::cool1: nie wiem czy moge tak w dzień.... na forum... :hmmmm: :niewiem: [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/CENTER]
  18. [CENTER] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/215/36521970c598a9eb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/215/403f3771a86c1951.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/215/8d8d55b7b8cb478a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/215/fd926f87448ff6ff.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  19. [CENTER] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/215/3e5d44092c73b64f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/215/40903f704d1a9c89.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/215/3fdd2f79f0df2f86.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/215/e9b64fe47ef887c5.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  20. [CENTER] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/215/882d8ecdd545024f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/215/372aaf6fd6ee6e49.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/215/f4fc80a69ea4bc93.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/215/aaabfeec42ba8799.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/215/50bed1e2f05247f5.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  21. [quote name='lolka75']witski Madzius:multi: widze ze wystawilas Klotza do walk:evil_lol:...super[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no ba!! na żarcie trzeba zapracować :grins: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='BeaC'][U][URL]http://images6.fotosik.pl/215/42d6279b20fdec51.jpg[/URL][/U] [COLOR=DarkRed][B]tańce hulanki swawole:diabloti:[/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ooo natańcowały sie oojjj :shake: kloc dalej śpi ;)[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Selket']Cześć :multi: Zagryzyły Ciem :([/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie :grins: jestem :sg168:[/B][/COLOR][/FONT]
  22. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]o hooo...siakieś walki widzę :) :evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ano :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Widziałam że organizujesz nielegalne walki psów:diabloti: Hej Madzialeno:loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]eeee tam nielegalne od razu... mój pies to robie se z nim co chce :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:multi:sześć porannie słonecznie bezdeszczowo :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]zachmurzono :cool1: witalec:multi:[/B][/COLOR][/FONT]
  23. [CENTER][FONT=Arial][/FONT] [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/215/c4cd6541d4e53063.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/215/8533dc4f81803a73.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/215/1b65609c38a0f1b8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/215/8b207740ae37fb39.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/215/42d6279b20fdec51.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]dobranoc :hand: [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/CENTER]
  24. [quote name='Alicja']:razz:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz:sępy widzę [URL]http://images6.fotosik.pl/215/a8de12119164f520.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]to nie było sępienie a wymowne spojrzenia w przerwie między walkami :razz: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/215/b1f184e7e4c08cbf.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  25. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]witanko:multi::multi: byli my na psich walkach.... oto zawodnicy :razz::razz: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/215/a8de12119164f520.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]więcej fotek jutro..... dobranoc :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/CENTER]
×
×
  • Create New...