-
Posts
5627 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by clockwork
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wie już :cool1: i musi z tym żyć :diabloti::diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]mmmm....denaturat :drinking::iloveyou:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] buuhahahha gooopia :evil_lol::evil_lol: idźcie spać bo w życiu nie pójde :mad::mad:[/B][/COLOR][/FONT] -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
clockwork replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] o masz ....a nie możesz napisać tak po prostu ........grypsujemy :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a dlaczemu wy psujecie te gry :roll::roll: przecież je to boli :placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] serio mogłabyś? :) :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] :evil_lol::evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:razz::razz: mały wężyk- albinosek jest na sprzedaż :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]no to co palimy :grins: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]głupa... palimy.... [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]palicie.... [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]palą.... tak ONE palą :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]jaki fioletowy jęzor ma kolega długi :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]od denaturatu :cool1: albo kolega dusiciel go dopadł :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]mam takie jedno pytanie... czemu wszystko co fajne to daleko ode mnie :placz::placz: ja też chciałabym takiego ponosić i pomiziać :loveu::loveu: a nie znam nikogo kto miałby takiego cudaka w domu... podobnie zresztą jak z legwankiem :placz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]oć do jebia :cool3::cool3: ja cie zaprowadze do pana co ma długi i oślizły :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
clockwork replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Selket']KlockowaTy mnie tak namiętnie nie poprawiaj.... U nas tak siem mówi:eviltong:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:splat: ehhh to wasze narzecze... narzeka?? :hmmmm: :niewiem: ide spać paaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ;)[/B][/COLOR][/FONT] -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
clockwork replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Selket']Doceniam, doceniam...........Fakti ż specjalnie dla mnie nauczyłaś się tegóż jakże trudnego słowa......... [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]BA! nawet poszukam w słowniku wyrazów z narzecza ... co ono znaczy:cool1:[/B][/COLOR][/FONT] Jestem podziwu i zachwytu nad Twym poswięceniem :mdleje::diabloti::eviltong: [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]PEŁNA!!!![/B][/COLOR][/FONT] Jestem [B][U]PEŁNA[/U][/B] podziwu i zachwytu nad Twym poswięceniem :mdleje::diabloti::eviltong: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
clockwork replied to Selket's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]puk puk... hipokrytko :p:eviltong: siem witam!!!! [/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]JOŁ Rudo z Halymby :multi::multi::loveu: ale qdłate foty i ta no... wiadomo kto :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
-
" Miesieczniny" Agata - przerodzilo sie w galerie.
clockwork replied to sota36's topic in Owczarek francuski briard
[FONT=Arial]:multi::multi::multi: aaa jakie pienkne fotecki pana psa i kuniuff :multi::multi::loveu:[/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]proszę nie stosować trudnych wyrazów :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wyrazów których nie rozumiem :cool1: hipo..cośtam;) [/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]przyszłam potrzymać Krosia za jajka... tfu tfu przyszłam potrzymać kciuki za Krosia i za jajka ;)[/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Selket']To nie do chyba, so?:oops::angryy::mad::crazyeye::cool3:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie do.. co :razz::razz::razz::cool1::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]gooopieeeeee :scream_3: :errrr::errrr::errrr:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]no paczaj .....a siem nie pochwalił :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]serioo :roll: pozwole ci wrazić ręke następną razą :cool1: [/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Selket']Jakie cuda :loveu: One są takie miliusie w dotyku i takie przyjazne:loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]milusia w dotyku i przyjazna to ja jestem a nie one :grins: :cool1: Jola... w kieszeni to Pawcio ma :roll:;) [/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]u mnie była :grins: i były my na wizycie przedadopcyjnej :grins: i Ala sie załapała na długie i obślizgłe do ręki :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/213/511b5bc3e828c8d1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/213/773845f60bb60a76.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/213/9d5de10c2c62159b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/213/60587ffdfeab1cea.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/213/953abd065e8fe5b3.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/213/f27cde656cf3ffdb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/213/3a19174028d2ecd8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/213/ef86dddd5c113912.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/213/0fd424f7576eec7b.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]berczysławek.... były my z Alicją na wizycie przedadopcyjnej..... i trafiły my na wstrętne gadziny:look3::smhair2: pogłaskałam ale do ręki nie wzięłam.... Ala oczywiście, bo ona lubi mieć długie obślizgłe w rękach :errrr::errrr: wiecej fotek u niej .......... [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/213/57290966108bd56b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/213/46046a2ba5121f4c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/213/390499ced08a2cd5.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
Bolton, 2,5roczny pitt bull. W nowym domu!! :))))))))))
clockwork replied to Jola_K's topic in Już w nowym domu
[B][FONT=Arial][COLOR=Blue]jestem na TAK, dzwoniłam do BUDRYSKOWEJ... ale wyszedł dylemat... po rozmowie z Budrysek okazuje sie że to pitt bull, a w tytule macie [/COLOR][/FONT] [quote][B] Bolton, 2,5roczny amstaf. Podaruj mu dom[/B][/quote][FONT=Arial][COLOR=Blue]trza więc poinformować gościa o tym fakcie :lmaa::lmaa: no i teraz jeszcze jedno pytanko bo BUDRYSEK ma obawy.... czy Bolton zaakceptuje boxerka-rezydenta... jeżeli jest jakieś ryzyko że nie, to nie wiem czy jest sens ryzykować .. bo w razie czego 14-to letni staruszek boxerek nie ma szans... a ja bym sobie nie wybaczyła jakby sie co stało, bo boxik jest oczkiem w głowie pana.... [/COLOR][/FONT][/B] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wrzuce tu bo tu najwięcej rozgoryczonych kibiców :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [url]http://proca.pl/pokaz/1164/anulowac_wynik_meczu_polska-austria[/url]
-
Bolton, 2,5roczny pitt bull. W nowym domu!! :))))))))))
clockwork replied to Jola_K's topic in Już w nowym domu
[quote name='_bubu_']przesyłam umowę na maila podanego wyżej.[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]oki- odebrałam..... mam taką samą ;)[/B][/COLOR][/FONT]