Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jakby sie ktoś pytał.... żyje .... ide z samcami na psacer :eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]
  2. [quote name='Hala']Miejmy nadzieję, że psiaka szukaja kochajay właściciele... :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]obawiam sie że nie.... przetrzepałam wszystkie okoliczne portale ogłoszeniowe- nigdzie żadnej wzmianki o zaginionym psie :shake: pewnie jako niepełnowartościowy (jednojajeczny) przynosił włascicielom wstyd i hańbe :mad: więc się pozbyli.... obym sie myliła :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]oby do poniedziałku i zobaczymy czy hodowca od którego piesek pochodzi poczuje się do odpowiedzialności za "SWOJEGO szczeniaka"[/B][/COLOR][/FONT]
  3. [CENTER][IMG]http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/a080.gif[/IMG][IMG]http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/a080.gif[/IMG] [IMG]http://www.cosgan.de/images/midi/frech/g040.gif[/IMG] [/CENTER]
  4. [quote name='BUDRYSEK']To juz wiecie dlaczego tak bardzo chce mu pomóc!!!!:lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nooo wiemy... żeby Alicja przestała ssać kciuk i nie śliniła sobie rączek :grins: miejmy nadzieje że znajdzie szybciutko SUPER domek :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  5. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wysłałam na jasnet kolejne ogłoszenie i napisałam w nim.... że to jednak [U]HUSKY[/U] z tatuażem :shock::mdleje: no to wysłałam kolejne że jednak Malamut :evil_lol::stupid: mam nadzieje że opublikują to drugie :errrr::errrr:[/B][/COLOR][/FONT]
  6. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]chalimala... zmień tytuł ;) masieńko... i jak Husky czy malamut... dla mnie one oba są identyczne chyba że mam porównanie- jak postawisz mi razem SH i AM to bede wiedziała który jest który :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT]
  7. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]śliczny jest ............[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wyciągłaś mi to z ust :cool1: jest śliczny :loveu: [/B][/COLOR][/FONT]
  8. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]W Żorach na Sikorskiego mieszkają 2 reproduktory ze ZK w Rybniku ...najlepiej tam pytać Adresy są w zakładce reproduktory na str. ZK w Rybniku widzę ze to są 2 w jednym domku [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]już sprawdzone- to nie od nich :shake:[/B][/COLOR][/FONT]
  9. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no i już wiemy... psiak jest ze związku kyn. w Rybniku masz chalimala namiary:;)[/B][/COLOR][/FONT] [URL]http://www.zkwp.pl/zg/index.php?n=odd&l=pl&odd=000T[/URL] biuro czynne także w poniedziałek ;) [URL]http://www.zkwp.rybnik.pl/viewpage.php?page_id=3[/URL] Biuro Oddziału jest czynne w: [B]poniedziałki, środy i piątki[/B] w godzinach [B]od 16.00 do 19.00[/B] [B]Telefon/fax:[/B] 0-32-4235852 [B]e-mail:[/B] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [B]Konto:[/B] Związek Kynologiczny w Polsce Oddział w Rybniku Ul. Kościuszki 17, 44-200 Rybnik
  10. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]najnowsze wieści... Chalimala właśnie buja sie od weta do weta i.... [SIZE=4]to malamut- troszke zabiedzony ale malamut... i ma tatuaż :multi::multi:[/SIZE] czyli szukać w ZK?? związek powinien mieć dane własciciela bądź hodowcy??? cholewcia nie wiem, nigdy nie szukałam hodowców psa zagubionego :roll::oops: próbują rozszyfrować numera.... oby psiak był zagubiony.... [/B][/COLOR][/FONT]
  11. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Luzikowa... kochana.... :mad: nie odbieraj naszych słów źle.... dopytujemy bo wiesz że Qdłacz nie jest nam obojętny, i naprawde już schizowałam że MOZE UCIEKŁ... MOŻE COŚ SIĘ WYDARZYŁO...może coś nie tak.... a Ty boisz sie powiedzieć.... :shake: wiesz że jak na szpilach czekamy na jakiekolwiek info, o nim o postępach w nauce.... nie musisz codzień wstawiać jego fotek- wiem że masz ręce pełne roboty i praca w stowarzyszeniu jest ważniejsza , ale raz na jakiś czas 1 fotka i podpisik- "żyje ma/mamy sie dobrze". a śpiący sierściuch miodzio :loveu: futrzana kanapa super :cool1: buziaki dla Was ;) [/B][/COLOR][/FONT]
  12. [quote name='BUDRYSEK']Wydaje mi się,ze dobrze?! Na pewno tęskni , ale mam nadzieję, ze jest mu tam dobrze?! Najgorsze jest to, ze za niedługo znowu zmieni m-ce zamieszkania!!![/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]taki psi żywot :-(:-( jak długo może zostać u tego chłopaka u którego jest teraz??? jest jakiś limit czasu??? [/B][/COLOR][/FONT]
  13. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Amikat słońce :razz::razz: 1 foteczke mamci na mailika wyślij :modla::modla: wiem żeś zabiegana ale porobimy ogłoszonka ... choć kilka na tych najczęściej poczytnych portalach ogłoszeniowych ;)[/B][/COLOR][/FONT]
  14. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no to wymiziaj bidulke od cioteczki ;) i daj cmokala w nochala :p i powiedz że jeszcze bedzie grzała doopsko w domeczku- niech sie już nie smuci :-( [/B][/COLOR][/FONT]
  15. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]witam stałych bywalców i tych nawróconych :multi::multi: wstałam dziś przed czasem :p[/B][/COLOR][/FONT]
  16. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a zagladałaś za tatuażem?? i jak bedziesz jeździć po wetach niech jak któryś ma spróbuje go machnąć czytnikiem do czipów.... w razie czego Budzik ma... a nóż widelec .... jak piesio szkolony, leczony, zadbany to jest szansa że może sie zgubił... :roll:[/B][/COLOR][/FONT]
  17. [quote name='chalimala']madziu oblukej poczte! ja ide się kimnąć bo padam na cycki... ciężki tydzień za mną i jak widac weekend tez do spokojnych należeć nie bedzie... ech...dobranoc!!!rano ciąg dalszy walki...[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]oblukałam ... mom to...;) uważaj na cycki :evil_lol::evil_lol: dobranoc- ja też już ide popaść w nogi Clockworka :p[/B][/COLOR][/FONT]
  18. [quote name='chalimala']bylismy z banda na dworze. psiaczek spoko tylko wkurzają go biegające nasze dziewoje dwie :) dzisiaj dziewczyny śpią z pancią w sypialni a panowie w duzym pokoju...madziu podaj mi maila to podesle ci treść ogloszenia... numer do mnie podawaćd :) zaraz bede montowala ogloszenia... a miala byc spokojna nocka...[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]na jasnet już dałam mam nadzieje że pójdzie ;/ krótko że znaleziono bo tam ograniczona liczba znaków ... to ty nie masz do mnie maila??? :crazyeye::crazyeye::mad: [email][email protected][/email] [/B][/COLOR][/FONT]
  19. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Sikorskiego to które osiedle ?? to gdzie Lidl itp ?? bo dobrze na takich większych sklepach zawiesić ogłoszenia [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]po drugiej stronie świateł.... gdzie kiedyś był minimal ;)[/B][/COLOR][/FONT]
  20. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wrzuć tu..i tam ;) ja nie mam treści ogł... [URL]http://www.zory.dlawas.pl/ogloszenia2.php[/URL] [URL]http://www.gieldarow.pl/index.php?typ=3&page=drobne&subid=58[/URL] ja jutro wrzuce na jasnet bo dziś limit dzienny darmowy wykorzystany- rozumiem że tel do Ciebie podać?? [/B][/COLOR][/FONT][quote name='chalimala']Madziu znaleźlismy go pare godzin temu... jutro podzwonie po lecznicach bo możektorys z wetow go rozpozna! oglosilam go na zorskim portalu i jutro porozwieszam jakieś ogloszenia. do schronu nie ma bata żeby go oddać...[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] no jak parch był leczony to może któryś wet skojarzy ;)[/B][/COLOR][/FONT]
  21. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]czy ogłaszałaś gdzieś psiaka???[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]na lokalnych portalach??[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie pisz o jajku... dobrze mieć w zanadrzu coś czym bedzie sie mógł wykazać teoretyczny własciciel :roll:, żeby nie trafił do kogoś obcego który przedstawi sie jako własciciel....[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] sprawdź czy może ma tatuaż ... ucho, pachwina....[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] cholewcia- jak trafi do schronu to po nim :-([/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] jak długo będzie mógł zostać u koleżanki w Wodzisławiu??[/B][/COLOR][/FONT]
  22. [quote name='Gonitwa']Hejo;)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ELLO ;)[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]mi Ozzulek zrobił podubkę o 6.30 ....taki miał kaprys :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no i gut- nie ma spania do południa :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] :roll:....:crazyeye::crazyeye:...............Klocusiowa [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:oops:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nooooo???? :roll:[/B][/COLOR][/FONT]
  23. [quote name='Alicja'][B][FONT=Arial][COLOR=Red] klikam i klikam i klikam na GG i dostałam ignora [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-655.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=Red] no to przyjszłam Ci tutaj powiedzieć Dzieńdoberek [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-451.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] eeeeeeeeeeeeeeeee... a to nie z Tobą klikam na gie?? :hmmmm: eeee to z kim??? [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='zuzolandia']hello...........ja tez jak mam nieróbstwo to wstaje tak jak dzisiaj czyli o 11-30 plus minus hihihihihi............fajowo tak...... doberek;-)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]przesadzasz.... do 11:30??? :crazyeye: toż to lenistwo pełną gębą :loveu: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Fenris']Doberek póki jeszcze ranek :p Wy to se macie dobrze, ja od 4 co godzina pobudka :shake:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:evil_lol: no ale Ty dla przyjemności wstajesz....nakarmisz, odcedzisz, zmęczysz ptaszka i zaś w kimono;)[/B][/COLOR][/FONT]
  24. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ja.. jako ta niewybredna obejrzałam fotaski :multi::multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  25. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Marlenko- dzięki za info... Rozmawiałam też z Kasią ze stowarzyszenia więc wiem że jest ok. ale powiedz sama- nie martwiłabyś sie gdybyś dopytywała a ktoś ewidentnie ignorowałby Twoje posty??? już jestem spokojna... martwiamy bo wiemy że Qdłacz nie jest łatwym psem... a wieści żadnych poza wykrętnymi odpowiedziami... lub brakiem odpowiedzi. Wiem że luzikowa pomaga w stowarzyszeniu, ale bywa na dogo i wystarczyłoby napisać"dziewczyny- Pamir ma sie dobrze,ciągle pracujemy nad nim, nie mam aparatu (choć dla kotka sie znalazł) jak tylko bedzie możliwość wrzuce 2 foty" czy to tak wiele?? a wogóle brakuje mi tego sierściucha :placz::placz: ja tam kiedyś pojade :diabloti: [/B][/COLOR][/FONT]
×
×
  • Create New...