Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [quote name='furciaczek']Suuuper:multi: A do Londka przyjezdzasz czy gdzies indziej:cool3: Moge za przewodnika porobic:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]do LONDKA... chyba :roll: [/B][/COLOR][/FONT] [CENTER]:loveu::loveu::loveu: [/CENTER]
  2. [FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Blue][B]HELL[SIZE=3].........................................................oooooooooooooooooooo[/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie mam weny jakoś.... więc nie bede sie wynaturzać.... :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
  3. [url]http://images30.fotosik.pl/235/2679f7df45ff5012.jpg[/url] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]przemoc w rodzinie :cool1: baby górą :multi: FUNciakowa :razz: we wrześniu jada do Cia na TEA :razz: mam nadzieje że bedzie okazja sie spotkać ... jak nie z Tobą to chociaż z FURIĄ :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  4. [quote name='Estera']Dziewczyny jesteście boskie :loveu: Super, że sprawa tak się zakończyła :loveu: Temacik przenoszę ;)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]przenoś przenoś.. do działu już w STARYM domku ;) ehhh ileż spraw rozwiązałoby jakiekolwiek oznaczenie psa :roll: [/B][/COLOR][/FONT]
  5. [quote name='Marysiaczek']jaka śliczna suńcia, aż mi serce podchoszi do gardła jak patrze na oczka zapłakane. pomóc za bardzo nie moge bo daleko jestem, ale mogę poogłaszac jak tylko jakieś fotki sie pojawią[/quote] [FONT=Arial][COLOR=RoyalBlue][B]teraz już nawet oczek nie widać ..bo suńka nienawidzi świata i nie wychodzi nawet z budy :shake: nie patrzy swoimi pięknymi oczętami w strone człowieka :-(:-([/B][/COLOR][/FONT]
  6. [quote name='karjo2']Dziewczyny wielkie brawa dla WAS!!! Jak dobrze widziec takie zakonczenia, oby wiecej! :cunao: Nawiasem mowiac, w koncu mamut czy husky ;) ?[/quote] [quote name='chalimala'][B][COLOR=purple]malamucik :D [/COLOR][/B][/quote] :cool1::cool1::cool1:;)
  7. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ja wezme tą kase:multi::multi:... daj adres :evil_lol::evil_lol: no ludziska nie wierzą że można coś z potrzeby serca.... mi też nie wierzą że o tak bez zysku... :shake::shake: nie w tych czasach :shock: a na kawe to JO ale nie tera a jakoś kiedyś ;)[/B][/COLOR][/FONT]
  8. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B][URL="http://nasza-klasa.pl/forum/16/634/1?page=4"]i hicior[/URL] :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [QUOTE] Mojm zdaniem najgorszym jest walki psów.Bo psy gdy przegrajom som wyrzucane.[/QUOTE] :eek::eek::eek:
  9. [quote name='chalimala'][COLOR=purple][B]na szczęście kosztowala mniej bo dużo bialego ma :D ale coż...kochamy ją jak swoje dziecię wiec nawet może być gremlinkiem :D[/B][/COLOR] p.s meldowac się która kaj na naszyj klasie! zaraz wylapie ;-)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] [URL="http://nasza-klasa.pl/profile/10803172"]aa Sonia.. [/URL]moja nowa przyjaciółka :razz::razz: ulubienica moja :razz::razz: [/B][/COLOR][/FONT] [CENTER]:loveu::loveu::loveu: [/CENTER] [URL="http://nasza-klasa.pl/forum/16/1678"]psełdohodowca[/URL] ti piszemy o psełdo chodowcach [URL="http://nasza-klasa.pl/forum/16/1696"]spomnienia[/URL] tu piszemy o zwierzetach które nam zdecjł [URL="http://nasza-klasa.pl/forum/16/1261"]najbrzydziece i najładnijsze rasy psów[/URL] Która waszym zdanie jest najbrzydzaca rasa psuw a która naj ładnijsza. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i inne ... zapraszam do lektury na fora Soni :multi::multi: [/B][/COLOR][/FONT]
  10. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuhahahha... chalimala :roflt::roflt: a co zrobiłas z ta astmanką którą niedawno kupiłaś???? dałaś na pożarcie gremlinowi??? :evil_lol::evil_lol: stara... jak bede miała transporta to nie ma bata że ja tam nie przyjade do Twojej suczy... Ciebie może nie być w domu :grins: :eviltong: [/B][/COLOR][/FONT]
  11. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dotarłam se do siebie.... ja i moja nowa przyjaciółka, idol mój naszoklasowy Sonia :B-fly::B-fly:[/B][/COLOR][/FONT]
  12. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]supcio!!!! chalimala buzior, Olu mi nieznana .. też buziak dla Ciebie :loveu: były my w kontakcie telefonicznym z chalimalą więc wiedziałam już dawno :eviltong: ale cieszkam jak pierun że taki Happy End :multi::multi: i ciągle nie dowierzam że on ma 13 lat ... mój rocznik :roll::grins: [/B][/COLOR][/FONT]
  13. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie dobry [IMG]http://www.animated-gifs.eu/meteo-rain/0028.gif[/IMG] se wstałam i se pije kaff ... a potem se spadam do firmowych papierów bo od 1 lipca chyba ta praca w schronie.... wszystko na takich wariackich papierach że sie mi odechciewa .......:roll: [/B][/COLOR][/FONT]
  14. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]noooo trzymamy kciukasy.... napisz coś więcej... gdzie, co jak.. czy ma już pewny domek, czy jak?? :razz:[/B][/COLOR][/FONT]
  15. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]pies znaleziony to skąd kto ma wiedzieć co i jak..... jutro chalimala dotrze do hodowcy wtedy wszystko się wyjaśni- ile lat, jak znalazł się na ulicy itd.... musimy czekać do jutra wieczora :roll:[/B][/COLOR][/FONT]
  16. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]już nie śpie :multi::multi::roll: zakładam berecik i szoruje [IMG]http://www.animated-gifs.eu/buildings-churches/0009.gif[/IMG] [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B];)[/B][/COLOR][/FONT] [/CENTER]
  17. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] :hmmmm: na pysk to wczoraj padała ...teraz padła na zol ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]mientka ona jakaś [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-461.gif[/IMG] jeden maleńki alaskan husky :evil_lol: i tak nam sie dziewcze wykończyło [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-342.gif[/IMG] chalimalo.... oby do poniedziałku [/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-480.gif[/IMG]
  18. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]kulululu [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][IMG]http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/a080.gif[/IMG][IMG]http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/a080.gif[/IMG][IMG]http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/a080.gif[/IMG][IMG]http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/a080.gif[/IMG] [/B][/COLOR][/FONT][LEFT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]idem se spać dziewczynki... chyba czas zacząć terapie bo mi rąbie do dekla :cool1: jednym słowem jebnyta jestem po lekku :eviltong: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Arial][/FONT][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-161.gif[/IMG][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]baj baj [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-165.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER]
  19. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]chalimala chyba nam padła na pysk :niewiem: :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  20. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nooo super :angryy: uwielbiam takie zdecydowane domki :angryy:[/B][/COLOR][/FONT]
  21. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]eeeeeeeeeee.... stoi mi w kuchni po obiadku grillek... czeka na umycie ... ale nie o tym chciałam .... [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/219/70b48bb0eab235a7.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/FONT][LEFT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]czy jak siadam do niego i chce klikać :cool1: to już powinnam sie o siebie martwić?? czy jeszcze dać se szanse?? :roll::cool1: klikłabym... ale nie znalazłam myszki [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-536.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/LEFT] [/CENTER]
  22. [quote name='chalimala'][B][COLOR=purple]może od tego czasu troche mu się schudlo... kutwa bo ja zawsze się w coś wpakuje...[/COLOR][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]widać sie nudzisz :cool1: choo do Jastrzebia... jest pare psów do wyłapania [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-557.gif[/IMG]:roll: a tak serio nie ma tak źle- jest tatuaż więc namierzysz szybciutko hodowce... on własciciela... i oby sie sprawdziły przepowiednie że własciciel nie ogłasza na necie- plakaty w Jastrzebiu na pewno nie wisiały... oglądam każdy z zagubionym psem :cool1: takie moje zboczenie :grins: [/B][/COLOR][/FONT]
  23. [quote name='Jagoda444']Ten alaskan kilka dni temu przebiegał przez Szeroką.Myślę ,że on nie jest z Żor .[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a może z Jastrzębia w takim razie.... cholewcia- jakieś 2 mies. temu malamut szlajał sie na Bziu (dzielnica Jastrzębia). pozagryzał wszystkie kury mojemu kolesiowi i jego sąsiadom i go pogonili.Na pewno nie był niczyj stamtąd... błąkał sie .... ale on mówił że to wielkie bydle było.... ale to już jakiś czas temu :niewiem: [/B][/COLOR][/FONT]
  24. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no to dupa blada....:roll: nie da rady do poniedziałku izolować??? zamknąć do kojca i już .... wakacje- hoteliki full, z tymczasem na pewno nie bedzie tak hop :shake: chłopak rozkojarzony bezdomny- z miejsca na miejsce:-(- może jutro mu przejdzie :roll::roll:[/B][/COLOR][/FONT]
×
×
  • Create New...