Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bardzo zabawne te dziewczynki które wirtualnie przygarnęły se Wasze pieski :mad: niespełnione goowniary.... a wogóle to jestem, poczytałam i miziam... Mańka 2x :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  2. [quote name='evaxon'] hihi oki masz to jak w banku tylko numera podaj:lol: cze M.:multi:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]zapisuj... 0700 72772 :cool1: i w każdym mieście 997 :p poczytałam jak na poprzedniej stronie sie użalasz :calus::calus:[/B][/COLOR][/FONT]
  3. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]coś ciekawego sie wydarzyło pod moją nieobecność??? nie mam czasu nadrabiać :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
  4. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]przyszłam bo doszli mnie słuchy że teren czysty... nie ma cie to posiedze se chwilke u Ciebie, pozwól że sie rozgoszcze [URL="http://www.zolnierz.pl/doodatki/tmp/2008/02/fisher_flushed.gif"][IMG]http://www.zolnierz.pl/doodatki/tmp/2008/02/fisher_flushed.gif[/IMG][/URL][/B][/COLOR][/FONT]
  5. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jeju jeju.. satanusia :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  6. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cze wyjcu:diabloti: [url]http://images25.fotosik.pl/233/3387728574894bfa.jpg[/url] strasznie dużych listonoszy tam macie.... takich wypasionych :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
  7. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ALA.......................................:razz: puszcza bąka... niech sie błąka :cool1::cool1: biedny samotny bączek :placz: :diabloti: :hand: [/B][/COLOR][/FONT]
  8. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]co ON robi :hmmmm: balwana lepi :crazyeye::crazyeye::crazyeye: [URL]http://images6.fotosik.pl/221/27079b874bc7ec70.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuahhahaha... kula... koze... nostre :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
  9. [quote name='Selket']:placz: :placz: :placz: :mad: :mad: :mad: :obrazic: :obrazic: :obrazic:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]czego wyje [IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/cheeky/img/010.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT]
  10. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tera już serio koniec... zaległych :cool1: bierzących NIE MAM :placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT]
  11. [CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]pająkowo :cool1: osoby z ANARCHOfobią :evil_lol::evil_lol: nie patrzą ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/221/18980789d295e6f8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/221/ac95078eda4da3b2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/221/25955d8ca3b1acfd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/221/27079b874bc7ec70.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/FONT][/CENTER]
  12. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/221/3250b0a66e32294c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/221/9a12a41115c48dd7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/221/89fecb0046086667.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/221/4335aac11b08fdd3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/221/883b5be67ac77853.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  13. [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/221/fbf158c9731be802.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/221/4697cafe254803a7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/221/16ff22437d0d8aca.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  14. [CENTER] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/221/76814efb8b2d639b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/221/73d863045cd2e8e0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/221/10e13f212202f575.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/221/ec7e42fc62e457f3.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  15. [quote name='Alicja']:evil_lol:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol:jojkami do góry śpi [URL]http://images6.fotosik.pl/221/9894e050b5527b8e.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nooo ... podejrzał Ozziego :mad: a jak chrapał przy tym :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='chalimala']tak bym tąmorduchnę wytarmosila... uuhuhuhuhuhuh...[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]musze cie zmartwić- Pawcia nie ma w domu- poszoł na próbe :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  16. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]żartowałam że już koniec fotek :cool1: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/221/9894e050b5527b8e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/221/a07130369e3a34da.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/221/1df6c19dd6761120.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/221/774e26df2390b663.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  17. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]zadyma fajnista :cool2: a Ony czego sie tak cieszkają :razz::razz: [URL]http://images6.fotosik.pl/221/ee55f6794f8ff5ec.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a cieszą jak murzyn baretyjką :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='chalimala'][B][COLOR=purple]przyczajony tygrys schowany smok :)[/COLOR][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]UKRYTY :diabloti: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER] [SIZE=3][COLOR=Green][B]SMOK [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/221/59a7e907ab30e96c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/221/f1550d5e052faded.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]
  18. [CENTER][SIZE=3][COLOR=Green][B]zadymiarz.....:cool1: [/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=Green][B][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/221/6483e853b4b73859.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=Green][B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/221/d55ee7706563490e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/221/4d7e807e3585207b.jpg[/IMG][/URL] Pawcio i jego nowy mastiff [/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=Green][B]:cool1:[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=Green][B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/221/ee55f6794f8ff5ec.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/221/e88815a9ce981f7f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/221/32974ac5e800d2ff.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/SIZE] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/221/68774e1c9bdc7c18.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]noooo kuniec.... cobyście sie nie rozbestwiły :diabloti:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/CENTER]
  19. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:roll:..ola la ....ale mu spuchli :razz: [URL]http://images6.fotosik.pl/221/ecd56ee4d05052e1.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]po lekku :roll: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][COLOR=Green][SIZE=3][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/FONT] [/CENTER]
  20. [quote name='chalimala'][B][COLOR=purple]yyyyyyyy... okej chyba że wcześniej spakuje moje towarzystwo i kawe do ciebie przywieziemy [/COLOR][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]daj ino znać dzień wcześniej kiedy... i zapraszamy :multi: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][SIZE=3][COLOR=Green][B] i buteleczką...... :roll: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/221/2ca923a6e41f2f85.jpg[/IMG][/URL] romantyś :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/221/72d20a923ce8b3b8.jpg[/IMG][/URL] spajder :diabloti: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/221/8080a1e75c826e37.jpg[/IMG][/URL] z wielkimi jajami :cool1: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/221/ecd56ee4d05052e1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/221/2dac1cd413b080e0.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]
  21. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a za to że mnie prawie wcale nie ma na kompecku i za to że was nie nawiedzam ... kara... fotecek kilka zaległych .... [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][SIZE=3][COLOR=Green][B]gdzie jest Klocuś :hmmmm: [/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=Green][B][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/221/7e6e3a94d5f47348.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=Green][B] musiał tu być bo glut wisi :diabloti: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/221/29cb8d434d793c06.jpg[/IMG][/URL] ooooo jest!!!! majty komuś porwał ;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/221/4fa876d18fe4f787.jpg[/IMG][/URL] i patyczkiem sie pobawi.... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/221/4cca3364fd45c439.jpg[/IMG][/URL] i buteleczką sie zadowoli :multi: dobry pies :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/221/bd0d0b800240244f.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]
  22. [quote name='Alicja']:placz:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]we wrześniu jedzie co by mnie nie zabrać :placz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='teqquila'][B]Witanko Klocusiowa :) na wakacje sie juz szykujesz :diabloti:[/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]taaa... na wczasy pod gruszą :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='chalimala'][B][COLOR=purple]guten morgen :D czekam na zapowiedź na kawe!!!!!w tej materii będe upierdliwa :D [/COLOR][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jak tylko zrobie auto bo spoceni pasażerowie ze 101 wcale mnie nie rajcują.... i nie wpuszczą Klotza do awtobusa, a bez niego nie jade :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
  23. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a mi ręce opadły.... znalazłam na lokalnym portalu ogłoszenie treści:[/B][/COLOR][/FONT] [quote]Oddam za symblicznego grosza 4 cudowne pitbulle mix. Do odbioru za tydzień. Zdjęcia wyśle na e-maila. [B][email protected][/B][/quote][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]więc czym prędzej krótki mail [/B][/COLOR][/FONT] [quote] [FONT=Arial][I]Błagam... uważaj komu oddasz psiaki- na takie ogłoszenia czyhają zwyrodnialcy którzy "bawią sie" w walki psów. Nie chcę (choć powinnam ) Cię umoralniać w sprawie rozmnażania psów,w momencie kiedy schroniska pękają w szwach a psy się z głodu zagryzają, ale uwierz że bullowate-walczące to nie bajka wyssana z palca ... miej oczy szeroko otwarte- to nie pies dla każdego... nie chcemy kolejnych psich lub ludzkich ofiar ;( my- wolontariusze odmawiamy jakimś 70% chętnych, ponieważ nie spełniają wymogów gwarantujących dobro psa...[/I][/FONT][/quote][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]co dostałam w odpowiedzi??? [/B][/COLOR][/FONT][quote]Powiem ci, że co do tych psow jestem pewna. Moja suczka pitbulla nie jest z 100% rasy, i jest łagodna jak owieczka. A teraz małe szczenięta w dalszym momencie nie styknęły się z tą rasą. Jestem pewna, iż będą kochanymi pieszczochami. Wszystko będzie zależeć od wychowania. I lepiej oddać w czyjeś ręce niz od razu do schroniska![/quote]:2gunfire::2gunfire:[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:2gunfire: nóż mi się w kieszeni otworzył i coraz to częściej widzę że to walka z wiatrakami :flaming: oczywiście nie omieszkałam odpisać dziewczynie i tym razem jej nawrzucać... pojechałam po całości :mad: [/B][/COLOR][/FONT]
  24. [quote name='furciaczek']Ty mi lepiej zapodaj plan swojej wycieczki:diabloti: Musze sie mentalnie przygotowac:evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] 24-29 wrzesień.... Londek Zdrój :cool1: więcej nic nie wiem :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  25. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B][url]http://images26.fotosik.pl/235/3cef4e5ef562511c.jpg[/url] jaaaapierdziu :crazyeye::crazyeye: jakie zajebiaszcze, złowrogie, piekielne chmurzyska :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
×
×
  • Create New...