-
Posts
5627 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by clockwork
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i nawet tu te 2 babsztyle nagadały :mdleje: cześć jabuszko :multi::multi: jako że wczoraj mnie nie było grzecznie mówie dzień dobry i jeszcze dzieńdobry za dziś bo pewnie zaś mnie nie bedzie :evil_lol: a wy sobie dziewczynki nie przeszkadzajcie- kontynuujcie bajere :cool1: [/B][/COLOR][/FONT]
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ooo ty moja zakręcona :multi::multi::multi: a do mnie czego tam nie wysłałaś?? :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT] [CENTER]:loveu::loveu: :loveu:[/CENTER] -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
clockwork replied to Selket's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]yyyyyyyyyyyyyyyyy chciałam powiedzieć..... dobranoc :roll::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]w końcu dotarłam... szłam cały dzień do Cia... bo asfalt zwinęli i przez pola musiałam dreptać i zabłądziłam i wogóle....................... i wogóle tom sie zgorszyła [IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/d020.gif[/IMG] [url]http://images32.fotosik.pl/288/faefc887f22abe0c.jpg[/url] i chciałam Ci dać pyska [IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/liebe/h053.gif[/IMG] i panu C.[IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/muede/s015.gif[/IMG] też [IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/liebe/d010.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
jastrzębski schron-czy nikt nie chce pomóc tym psom???
clockwork replied to clockwork's topic in Schroniska
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]doopa tam wielka i kochana.... chce coś zrobić... ale oni nie chcą :angryy: a psiaki jak znikały tak znikają.... STOWARZYSZENIE NIE WYGRAŁO PRZETARGU!!!!!!:angryy: odrzucili ich... wygrał Pan Lech tu obecny... na pół roku- czyli nawet jakby chciał to nie ma szans na stanięcie na nogi i faktyczne zadbanie o psy :placz::placz: [/B][/COLOR][/FONT] -
Psia Matka i jej dzieci juz bezpieczne ... potrzebna pomoc finansowa!
clockwork replied to amikat's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]o jaaacie... jakie kluchy :mdleje: mamuśka też urocza.... i dzielna :loveu::loveu: rozumiem że ponad miesiąc na szukanie domków??? czy mogę prosić fotkę samej mamusi??? na [EMAIL="[email protected]"]maila[/EMAIL] bo te z imageshita mi sie nie otwierają w większych rozmiarach :shake: oryginalne rozmiary poprosze- przerobie i wrzuce gdzieniegdzie :razz: [/B][/COLOR][/FONT] -
Bolton, 2,5roczny pitt bull. W nowym domu!! :))))))))))
clockwork replied to Jola_K's topic in Już w nowym domu
[URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1413149_pitbull_amstaff_bolton_pilnie_szuka.html[/URL] [CENTER][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=111600"][IMG]http://images6.fotosik.pl/216/ffd38b5c4ca5f487.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] -
Bolton, 2,5roczny pitt bull. W nowym domu!! :))))))))))
clockwork replied to Jola_K's topic in Już w nowym domu
jakie miasto/ województwo pisać?? kontakt tylko tel? czy mail też?? jak tak to jaki?? -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jedyne co moge zrobić dla Brendy....:-([/B][/COLOR][/FONT] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=112724"][IMG]http://images6.fotosik.pl/216/775b8567e4e3a721.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=112724"][IMG]http://images6.fotosik.pl/216/18665c53d092c9f1.jpg[/IMG][/URL]
-
Bolton, 2,5roczny pitt bull. W nowym domu!! :))))))))))
clockwork replied to Jola_K's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie obiecuję ale pogrzebie za czymś na bazarki.... mus ogłaszać. nie mam zbyt wiele czasu na robienie ogłoszeń ale wklepcie tu text do ogłoszeń z danymi kontaktowymi to na pewno kilka osób poogłasza Boltonka to tu to tam.... przydały by się ze 3 fotki gdzie Boltonek jest dobrze widoczny... ehhh jak mi go szkoda- kolejny psiak który zostaje oddany bo pam za chlebem MUSI wyjechać :-( [/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:hand: nooo obijam sie obijam bo jakoś mi czasu brakuje :roll: w pracy 7 godzin sie nudziłam to se mogłam śmigać po dogo a tera :roll: a wogóle jestem jakaś takaś...:hmmmm: nie wiem jaka... do doopy taka...:-([/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ehhh... za co... pytam za co te psiny tak cierpią :-( a mnie szlag trafia że nawet na tymczas nie mogę wziąć... i serce mi sie kraja jak widze te smutne oczęta :placz::placz: i jeszcze mnie dobili tą Interwencją na polsacie o walkach psów.... :placz::placz: i jak patrze na takie słodziaki to dziada bym rzuciła krokodylom na pożarcie :angryy: ehhh czy kiedyś w tym kraju sie coś zmieni :-([/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]my tu gupoty o walkach... a ileż psiaków trafia w niewłaściwe ręce :placz::placz: [/B][/COLOR][/FONT] [URL]http://interwencja.interia.pl/news?inf=1129090[/URL] -
[quote name='furciaczek']Czy Kreos tez nalogowo lize sucze siuski?? Tak mnie to wkurza u Prezia:shake: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]czy jak ja Ci odpowiem że Klok też ma ten nałóg to pocieszy cie to??? :razz:[/B][/COLOR][/FONT] Zagladne do was wieczorkiem...doba powinna miec 48h... [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]minimum 48 :cool1: też mi brakuje czasu :shake: ić do mnie szybciutko- są walki psów :diabloti: do wieczora te babska zagadają :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]widziałam prawdziwy hardcore :) dziecko w walce psów :crazyeye::crazyeye: rewelacja :) [URL]http://images6.fotosik.pl/215/60d8065fa201898f.jpg[/URL] :diabloti::diabloti: piękne połknięcie czachy !!! :) :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Saba zrobiła Klockowi gastroskopie- przewód pokarmowy... stan dobry ;):evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER][SIZE=3][COLOR=Green][B]jeden wymiękł.... tera ino ta sucz :mad:[/B][/COLOR][/SIZE] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/215/fc5e6a2c3f9e2f4e.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=3][COLOR=Green][B]zjedz coś... bo marnie wyglądasz :shake:[/B][/COLOR][/SIZE] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/215/58846fdcb57cc6d8.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=3][COLOR=Green][B]i z widelca go ... każdy chwyt dozwolony...:diabloti:[/B][/COLOR][/SIZE] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/215/87f6ef223510464b.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=3][COLOR=Green][B]o mamciu.... i Wy je nazywacie mordercami :evil_lol: no nie wytrzymam :evil_lol:[/B][/COLOR][/SIZE] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/215/70a82539813ff5a4.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER][SIZE=3][COLOR=Green][B]no co cffaniaczku :razz: bijesz sie dalej? [/B][/COLOR][/SIZE] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/215/0ecc935497fb8ad5.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=3][COLOR=Green][B]posile sie i wracam ;)[/B][/COLOR][/SIZE] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/215/966d02c6fa0b1355.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=3][COLOR=Green][B]rozkminiam strategie :cool1:[/B][/COLOR][/SIZE] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/215/2d3e23d81d19b592.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=3][COLOR=Green][B]oko w oko.... [/B][/COLOR][/SIZE] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/215/8b4f912077bef710.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no i nie ma to tamto..... reanimowaliśmy Kloca bo jeszcze musiała sie odbyć walka na 8 łap, 2 ręce i 2 nogi.... dla urozmaicenia i efektywności.... między psy wrzucamy.......... dziecko :diabloti: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/215/dc80568c85b256df.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/215/fc560c354383aec7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/215/8fb943ec7114c45e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/215/e915eeef165d891b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/215/d5653370746c16e4.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] robiłam to co każdy normalny człowiek robi po wstaniu z łóżka ;) :eviltong: [/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]piłaś kawe i paliłaś papierochy ... :roll::roll: czy że niby jestem nienormalna:hmmmm: [/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Nie Jezu, będę Ci wdzięczna jak dasz znać, nastawie sobie budzik :evil_lol: [FONT=Arial][COLOR=Blue]dopsze.... ;)[/COLOR][/FONT] *** mamy już wrzesień wiecie? była listonoszka (i to nie byłam ja), przyniosła polecony (uaaa...skąd ja to znam) i kazała mi wpisać date...a ja wpisałam [SIZE=3][U]16.08.08 [/U][/SIZE]i dopiero teraz się kapnęłam :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]sierpień :cool1: bynajmniej u nas na ślunsku 08 to sierpień.... ;) :eviltong::eviltong: [/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='furciaczek']Wy nie jestescie normalne:evil_lol: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]prawda??? też mi sie wydaje że ONE nie są.... :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] Klockowa a Ty kiedy do mnie na english tea wpadniesz:diabloti::evil_lol: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:niewiem: z psem nie ma szans... niańk do psa nie mam... więc chyba nieprędko :placz: a mamy zaproszenie do Londka... ale P. pewnie sam pojedzie :placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT] Preziowa noga dzisiaj juz OK, nie daje mu biegac niech se chlopak odpocznie. W zwiazku z tym ze Prezio wporzadku kolej na Fure... zezarla cos i chyba jej stanelo w przelyku bo co chwile stara sie to "cos" wypluc:shake: Plus taki ze chociaz koty spokojne i nawet nie koopkaja po katach:lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]o matko..... one ci to robią chyba na złość..... żebyś sie nie nudziła :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER]:roll::cool1: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/215/60d8065fa201898f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/215/a90183adf6ae44fb.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/215/44ce30f608e73da5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/215/0bfaf9b6abfc2114.jpg[/IMG][/URL] :placz::placz::placz: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/215/19161ac267664123.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER][INDENT][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/215/d0337d341fa33820.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/215/63cc6119f9b9e152.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/215/39cff1bb7c9d314a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/215/e50dadec913536da.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/215/4c74ef964602c5eb.jpg[/IMG][/URL] [/INDENT][/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]zaczne delikatnie... potem bedzie ostro :cool1::diabloti: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/215/c15469dee45e1cb0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/215/d6f5db256ca4b1d7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/215/7373ffafc63cddde.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/215/0633b444d3381a11.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/215/c24545b99ce1c470.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/215/61aa961a582ade17.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]