-
Posts
5627 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by clockwork
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Selket']Phi jak sobie wolicie jeść takie truskafki sztuczniaste to trudno :obrazic: Ja się staram Was uchronić a te swoje.... Phi....[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:evil_lol::evil_lol: Alutka mi przywiozła wczoraj takie pychotki z poletka prosto- bezołowiowe.. mniam ;)[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Selket']No wiesz :obrazic: Ja tylko zwróciłam Ali uwagę, że chce Cię otru c tymi truskafkami:cool1: Widziałam ;) Chociaż raz mnie nie opierniczasz:eviltong:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ooojjj już nie przesadzaj... wcale po tobie nie krzycze :calus:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:obrazic: ffcalenie otrułam ..... [/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]smaczniste zaniosłam [/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-543.gif[/IMG][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]potwierdzam... były pyszniutkie :loveu: był koktailik, truskaffki do zeżarcia i ponad kilo sie mrozi na koktajlik na zime :loveu::multi:[/B][/COLOR][/FONT] -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
clockwork replied to Selket's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aha- możesz też wejść w folder gdzie masz foty które chcesz wstawić... zaznaczyć 10 do wgrania [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]kliknąć prawym przyciskiem myszki i wybrać opcję "Dodaj do Fotosik.pl", a obrazek zostanie wgrany na nasz serwer. Po chwili otworzy się okienko z kodami do wgranego obrazka. i tu też szukasz kodów PEŁEN ROZMIAR NA FORUM :razz: p.S. ta opcja dostępna tylko w przypadku gdy korzystasz z Mozilli FRAJERfox ;) [/B][/COLOR][/FONT] -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
clockwork replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Selket']Muszę to przeanalizować:crazyeye::crazyeye::crazyeye: Dziękuję :Rose:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dasz rade- proste to jak ułożenie dawki pokarmowej dla kunia ;) napisałam ci krok po kroku ;) [/B][/COLOR][/FONT] -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
clockwork replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B].wklikujesz go w to [U][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/editor/createlink.gif[/IMG][/U]i już masz [/B][/COLOR][/FONT][U][FONT=Arial][/FONT] [/U][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a po co w[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B][U][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/editor/createlink.gif[/IMG][/U].......:crazyeye: :roll::roll: [COLOR=Blue]w życiu tak nie robiłam :crazyeye::crazyeye: normalnie link w okienko textowe[U]:razz::razz:[/U][/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Selket']Cześć :multi: Też tu jestem :obrazic:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]widze widze ino myślałam że z Ala se dyskutujesz więc nie chciałam sie wcinać w dyskusje :evil_lol::evil_lol: za to byłam u Cia z wykładem :razz:[/B][/COLOR][/FONT] -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
clockwork replied to Selket's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]selketowa... jak sie zalogowałaś na fotoszita to ściągnij [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i zainstaluj[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] sobie z ich stronki [SIZE=3][COLOR=Black]FOTOSZIT MANAGER[/COLOR][/SIZE] [URL]http://www.fotosik.pl/narzedzia.php[/URL] potem klikasz na ikonke którą masz na pulpicie i wrzucasz 10 fot od strzału przez widoczną tam zakładke [SIZE=3][COLOR=Black]WIELE OBRAZKÓW--> DODAJ PLIKI DO LISTY.[/COLOR][/SIZE] zaznaczasz które foty chcesz wrzucić i [SIZE=3][COLOR=Black]WYŚLIJ[/COLOR][/SIZE]. pojawia ci sie okienko gdzie [U]możesz [/U]wrzucić je bezpośrednio do utworzonego albumu, np. Gonzik.... zaznaczasz [SIZE=3][COLOR=Black]ZASTOSUJ TE USTAWIENIA DLA WSZYSTKICH OBRAZÓW.[/COLOR][/SIZE] w czasie wysyłania bedziesz miała okienko w którym widoczne bedzie ładowanie a na dole pasek z linkami do zdjęć- ustawiasz tam [SIZE=3][COLOR=Black]PEŁEN ROZMIAR NA FORUM[/COLOR][/SIZE]. potem ino kopiujesz te wszystkie linki i wklejasz na blogasa. oddziel Enterem każdy link o 1 linijke ;) wrzucając przez fotomanagera wogóle nie masz potrzeby wchodzić na fotoszita ;) [/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Alkil... masz to samo co ja... mój Pawcio chciałby węża, ale powiedziałam mu że jak przywlecze i wsadzi mu choć jedno żywe stworzonko do terrarium to wrzuce jego do tego terra :diabloti: weszka... ja też paluchem pogłaskałam z daleka od głowy :roll::cool1: ale tera żałuje że nie wzięłam do łapki :razz: cze dilerze truskafków... masz jeszcze??? :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] ffcale Cię nie przyszłam obudzić ...[/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.pic4ever.com/images/hanghead.gif[/IMG] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no przeca wiem bo nie śpie od.... 10:30 :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B].......... Dobereczek [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-456.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]boberek :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='malawaszka']qrka ale mam zaległości :mdleje: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie mart sie- ja też nie byłam u Cia od....:hmmmm: dawna... jakoś brak mi czasu na wsjo:oops: ale ja TAM wróce :cool3:[/B][/COLOR][/FONT] [URL]http://images6.fotosik.pl/210/73c02b518ca9a057.jpg[/URL] hihi artystyczna kropelka makro :loveu: [URL]http://images6.fotosik.pl/211/440ac304b8da5fdb.jpg[/URL] czemu wylizałaś koledze?... [SIZE=1][COLOR=LightBlue]palce[/COLOR][/SIZE] :errrr: [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]jadł szekulade i zmazał łapki :evil_lol:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL]http://images6.fotosik.pl/211/1eac6a58fc20a32e.jpg[/URL] cudny :loveu: [URL]http://images6.fotosik.pl/213/ef86dddd5c113912.jpg[/URL] :mdleje: długi, obślizgły i z taaakim wypustkiem :errrr: :mdleje: [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]......:cool1: Ali sie spodobał [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] :klacz: jament :loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bereczek ludziska- idem do mam na kaffe i łobiod :multi:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='evaxon']czesc wysłańcy szatana:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no cześć... własnie... też zapomniałam ich przywitac :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Selket']No to czemu go nie złapiesz tylko na forum glindzasz???????????????[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bo to jest tak....[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jak ma okres godowy- a najprawdopodobniej ma :roll: to ucieka z terrarium (aktualnie dzień w dzień) więc jeżeli teraz go łapne to bedzie próbował zaś... i wyjdzie za godzine kiedy ja bede z psem na spaceru.... więc jak ma łazić to niech łazi teraz kiedy mam go na oku i w razie czego łapię go w locie...:roll:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]mogłabym zabezpieczyć terrarium żeby nie wychodził... ale .... szkoda mi go:roll: widać że lubi przechadzki po domu, a to tez pomaga w socjalizacji z nami i psem, jak go bede na siłę wrzucać do terra to lipa z pracy nad zaufaniem.... [/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wolałabym żeby nie wychodził no ale jak już musi :niewiem: czasem mnie to wkurza bo demoluje chałpe ale co ja zrobie- "cierp ciało jak chciało" ... więc sie powściekam, poużalam.... ale i tak go kocham :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Poproś Orangusia to ci pomoże:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no tos narobiła.... właśnie słysze jak otwiera sie szybka i tipsiki stukaja o panele :mad::mad:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]rozbolało mnie w boku ze śmiechania :evil_lol: ja wiem .......kciałaś Pawciowi cygara przywieść :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :cool1::cool1: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]taaa.. orginalne, prosto z Kuby kręcone na spoconym udzie kubanki :diabloti: a póki co marze o wyjeździe na urlop chociaz na 3 dni [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:placz::placz: niech bedzie i park zdrojowy [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:placz::placz: 11 lat nie byliśmy nigdzie [/B][/COLOR][/FONT]
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
clockwork replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='gops']hej :) nie przeczytalam wszyskiego bo w polowie przestalam rozumiiec :diabloti: co tam u Gonzika?[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:turn-l::turn-l: jak padło słowo hipo...coś tam ?? ja też ale nie ważne :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]fajne fajne ;)...i Magda pewnie żałuje ze nie miała go na rączkach :p cześć Dżapuszko :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a no pewnie że TERAZ :roll: żałuje ... ale ja tam jeszcze pojade :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:multi::multi::multi: :hand: ide sie brać za odgruzowywanie mieszkania.... gosposia zaś na urlopie :watpliwy::watpliwy::nonono2: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/verschiedene/a055.gif[/IMG] [/CENTER] [FONT=Arial][/FONT] -
DOBERMANKA Ivanka w Niemcach ;) dziękujemy cioteczki
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='jotka']A na hotelik to tylko dwie osoby się dorzuciły:roll:, a każdy dzień kosztuje, oj, tak!:placz:[/quote] bo to jest tak... sam wątek jest za mało widoczny, zbyt mało ludzisów tu zagląda... bazarki ogólnie stoją :shake: psów w potrzebie jest setki ale trzeba dotrzeć do ludzi. Ja sama zaglądam tu codzień,oczekując nowych wiadomości- wskazówek co i jak... w związku z powyższym mam pytanie: co dalej z Ivanką, czy już jest gotowa do adopcji??? pytałyśmy czy potrzeba jakis ogłoszeń???? z wątku wynika że nikt nie potrzebuje pomocy w jakiejkolwiek kwestii choć ja wiem że tak nie jest... AMIKAT! napisz konkretnie czego oczekujesz. Ogłoszenia?? szukanie domu?? a powiedzcie mi dziewczynki- czy Wy jako Fundacja możecie robić cegiełki na Alegro??? to na dzień dzisiejszy najlepszy sposób na pozyskanie pieniędzy na utrzymanie psa- na tym opiera się większość organizacji prozwierzęcych. walnąć aukcje- ogólnie na zwierzęta pod opieką S.O.S dla zwierząt-200 cegiełek za 2 zł.w zamian zrobione na kompku (wysyłane mailem- mogę zrobić;) ) podziękowania "dziękujemy że pomagasz pomagać" z wizerunkami psów/kotów- podopiecznych SOS dla zwierząt.... na dogomaniaków nie ma co zbytnio liczyć- wszyscy wyprówają żyły dla setek bid:-( no i weszłam na stronke Fundacji- macie teoretycznie 2 pieski w potrzebie... licho licho... aktualizacja by sie przydała, bo ludziska na to patrzą... wchodząc na waszą stronke- myślą sobie "ee 2 psy- dadzą rade" i lecą wspomóc fundacje zawaloną zwierzętami na maxa ..... -
Bolton, 2,5roczny pitt bull. W nowym domu!! :))))))))))
clockwork replied to Jola_K's topic in Już w nowym domu
no i dałam czas na przemyślenie sprawy potencjalnemu domkowi.... i chyba lipa- miał być amstaff jest pit, no i cholewcia ten boxiu- ryzyko. Chłopczyna ledwo stoi na nogach- staruszek:-(. w domciu u teściów na dole jest jeszcze sunia jamnik i 2 psy. z izolowaniem psów nie ma problemu- przy boxiu tez izolują... no i żekomo kandydat za młody- 20-22 lata.... gość postanowił poczekać a ja obiecałam być z nim w kontakcie i szukać jakiegoś pewnego psiaka który na 100% nie ruszy boxia. bo dziadunio nie da rady walczyć o pozycje w stadzie, hierarchii :shake:boxiu ma przed sobą kilka mies życia, może tygodni :-( jest pod stałą opieką weta i jeżeli wet powie że to już męczarnia dla psa............ dałam kolesiowi namiar na wątek- jezel zgodzi się zaryzykować zadzwoni do Ciebie Budrysku, jeżeli jednak nie.... sorki za zamieszanie i złudną nadzieje :oops: -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:shake:...nie wytrzymałaś ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]niiieeee no co ty ... wytrzymałam..... :roll::roll::cool1: chciałam mu rozhuśtać gula :eviltong::eviltong::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies