-
Posts
19838 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halbina
-
KRAKÓW ZAKATOWANY PRAWIE NA ŚMIERĆ BOLEK udało się go sprowadzić.
halbina replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
to nieprawda, reklama jest "wysublimowana", ale niebezpieczna - ktoś nieuważny odnosi takie wrażenie, a państwo pozbyć chcą się długu! I na pewno lubią zwierzęta, bo mają pięknego doga, a jak tylko im się udaje pozbyć tego długu, biorą kota! -
Simba i Bambo - zakochana para. SIMBA szczęśliwa w nowym domu!!!
halbina replied to Aleksandra_B's topic in Już w nowym domu
:thumbs: :thumbs: :thumbs: :happy1: :happy1: :happy1: :tree1: :x-mas: -
[Warszawa] Cudowne psy do adopcji z Azylu pod Psim Aniołem.
halbina replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
Przyłączamy się do tych wspierających psiny! Jak się ma taki patronat, to już połowa sukcesu! A teraz domki, znajdujcie się! -
AZORKU - nareszcie !!!! Kuna zwiała przez wentylacje!!!!
halbina replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
Ciocia halbina też Azorka podniesie! -
Tylko się cieszyć!
-
Bąbel !Ma nowych kochających opiekunów!!! na stałe:))
halbina replied to Formica's topic in Już w nowym domu
tak, poćwicz, Formico, celność, poćwicz... bo jak się zacznie to skakanie z radości, to może być kłopot, żeby złapać Bąbla w kadrze! -
*** DOG NIEMIECKI -ma w końcu upragniony DOM!!!***
halbina replied to Pokahontas's topic in Już w nowym domu
Odezwij się do mnie, Norbitko na gg, proszę - tzn. podaj swoje dane, bym mogła przesłać obiecane 50 zł. -
mix boksie maja domki-Filka i Sonia szczesliwe!!
halbina replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Platon i Bąbel wbiegają do Formicy jak do siebie, Bąbel zawsze grzecznie podzieli się moczem... tzn oleje nogę stołu :evil_lol: taki wdzięczny za uratowanie życia! Ale jak ciocia Formica cokolwiek zaczyna przy nich robić (nie daj Boże ze strzykawką w ręku) obydwa potrafią wyrazić swój protest takim histerycznym skowytem, że inni pacjenci uciekają, zupełnie jak ludzie u dentysty sadysty! -
Gliwickie schr. husky, wyzel i inne.. szukaja domu..
halbina replied to Ania_w's topic in Już w nowym domu
Teraz Ania w choruje, Formica nie ma czasu chwilowo. Ale podnosić możemy! -
[quote name='ma-ja']Kochani przedstawiam Wam moja nowa milosc :loveu: Niestety ja jestem juz zajeta (z nadwyzka!) Ale chlopak jest do wziecia :p A wyglada [URL="http://www.rsoz.superhost.pl/images/zoom/EMJKPL/Jolek.jpg"]TAK[/URL]: [SIZE=1](uwaga jest ryzyko absolutnej utraty zdrowego rozsadku! zimny prysznic nie pomoze!)[/SIZE] [SIZE=1] [SIZE=1]Zakochane panie (i panow! :cool3:) zapraszam do Rzeszowa, szczegoly [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=20205&page=63"]TUTAJ[/URL][/SIZE] [/SIZE][/quote] Nie zaglądać! Naprawdę grozi utratą zdrowego rozsądku i miłością od pierwszego wejrzenia!
-
Bąbel !Ma nowych kochających opiekunów!!! na stałe:))
halbina replied to Formica's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://upload.miau.pl/2/6902.bmp[/IMG] Formico! Miłe stadko, całkiem miłe!... W sobotę będę w domu, więc może by tak wizyta domowa weterynarza? z aparatem?... niekoniecznie rentgenowskim... :evil_lol: -
Bąbel !Ma nowych kochających opiekunów!!! na stałe:))
halbina replied to Formica's topic in Już w nowym domu
Bąbel i tak ma szczęście! Żyje, ma gdzie spać i co jeść... Nie marznie... Ba! ma się do kogo przytulić! :lol: -
*** DOG NIEMIECKI -ma w końcu upragniony DOM!!!***
halbina replied to Pokahontas's topic in Już w nowym domu
:kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :x-mas: :tree1: :happy1: :happy1: :happy1: :happy1: :happy1: -
*** DOG NIEMIECKI -ma w końcu upragniony DOM!!!***
halbina replied to Pokahontas's topic in Już w nowym domu
To będzie sąsiadem dożycy Dody vel Saby? Jola się ucieszy na pewno z tej informacji! A może to ona sama... choć wątpię, ma samca jeszcze i koty... -
AZORKU - nareszcie !!!! Kuna zwiała przez wentylacje!!!!
halbina replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
Jest jeszcze paru świętych na których można liczyć, mam nadzieję!... np. święty Walenty... u mnie trzy lata temu tak się rozochocił miłośnie, że aż pożar wybuchł w mieszkaniu... -
AZORKU - nareszcie !!!! Kuna zwiała przez wentylacje!!!!
halbina replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
Azorku, szukaj domku! A Ty, święty Mikołaju, pomóż! -
Bąbel !Ma nowych kochających opiekunów!!! na stałe:))
halbina replied to Formica's topic in Już w nowym domu
przyniósł kosteczki, gryzaczki i uszka świńskie... poszedł jeszcze na długi spacer ze swoimi urwisami, jak tylko ogarnął jako tako chałupę... tylko czy to był święty Mikołaj?... -
*** DOG NIEMIECKI -ma w końcu upragniony DOM!!!***
halbina replied to Pokahontas's topic in Już w nowym domu
Wiedziałam, zawsze wiedziałąm, że święty Mikołaj naprawdę istnieje!!! :multi: -
Bąbel !Ma nowych kochających opiekunów!!! na stałe:))
halbina replied to Formica's topic in Już w nowym domu
Dziś mija miesiąc od czasu, kiedy w naszym domu gości Bąbel. Bąbel to psiak niekłopotliwy, przeuroczy, kochany i przytulny taki, że i tak nie uda mi słowami oddać ani tego spojrzenia pełnego miłości i prośby o wzajemność, ani tej pieszczoty delikatnej wyrażanej lizaniem rąk i twarzy, jeśli tylko się uda dosięgnąć... Dziś mija miesiąc, jak dzielimy z Bąblem i michę, i posłanie. Taka mała rocznica pierwszego spotkania... Ale smutny to czas... czas refleksji nad dolą i niedolą naszych braci mniejszych... Tych porzuconych w cierpieniu jak Bąbel właśnie, tych "humanitarnie" uśpionych, tych skazanych na śmierć w męczarniach głodu i tęsknoty, tych wypchniętych z samochodu na środku autostrady, tych wreszcie wegetujących w schroniskach aż po kres istnienia... Prześladują mnie też oczy orlenowskiego Kuby... [IMG]http://mcsboston.home.pl/kuba/kuba_duzy.jpeg[/IMG] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Patrzę w te oczy pełne przerażenia[/SIZE][/FONT] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]Świadome jakby życia zagrożenia[/FONT][/SIZE] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]I pełne jeszcze niemego błagania[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]o jeden gest litości za lata oddania![/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Patrząc w te oczy smutnie zadumane[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Nad dolą zwierząt na tym łez padole,[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Wspominam wszystkie hasła wydumane…[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]I myślę sobie: tam w rurze, na dole,[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Gdzie Kuby serce rozpękło na dwoje, [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Zdechło gdzieś dumne człowieczeństwo moje! [/SIZE][/FONT] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=35101&[/URL] [URL]http://www.orlenowskikuba.pl/[/URL] [URL]http://www.orlenowskikuba.pl/[/URL] PS: Przepraszam za powtórzenie własnego postu z wątku Platona, ale tak się jakoś nakręciłam... Chciałam się podzielić twórczością, refleksją i wzruszeniem z jak największą ilością osób. -
Dziś mija miesiąc od czasu, kiedy w naszym domu gości Bąbel. Bąbel to psiak niekłopotliwy, przeuroczy, kochany i przytulny taki, że i tak nie uda mi słowami oddać ani tego spojrzenia pełnego miłości i prośby o wzajemność, ani tej pieszczoty delikatnej wyrażanej lizaniem rąk i twarzy, jeśli tylko się uda dosięgnąć... Dziś mija miesiąc, jak dzielimy z Bąblem i michę, i posłanie. Taka mała rocznica pierwszego spotkania... Ale smutny to czas... czas refleksji nad dolą i niedolą naszych braci mniejszych... Tych porzuconych w cierpieniu jak Bąbel właśnie, tych "humanitarnie" uśpionych, tych skazanych na śmierć w męczarniach głodu i tęsknoty, tych wypchniętych z samochodu na środku autostrady, tych wreszcie wegetujących w schroniskach aż po kres istnienia... Prześladują mnie też oczy orlenowskiego Kuby... [IMG]http://mcsboston.home.pl/kuba/kuba_duzy.jpeg[/IMG] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Patrzę w te oczy pełne przerażenia[/SIZE][/FONT] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]Świadome jakby życia zagrożenia[/FONT][/SIZE] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]I pełne jeszcze niemego błagania[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]o jeden gest litości za lata oddania![/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Patrząc w te oczy smutnie zadumane[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Nad dolą zwierząt na tym łez padole,[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Wspominam wszystkie hasła wydumane…[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]I myślę sobie: tam w rurze, na dole,[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Gdzie Kuby serce rozpękło na dwoje, [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Zdechło gdzieś dumne człowieczeństwo moje! [/SIZE][/FONT] [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=35101&[/url] [URL]http://www.orlenowskikuba.pl/[/URL] [URL]http://www.orlenowskikuba.pl/[/URL]
-
Bąbel !Ma nowych kochających opiekunów!!! na stałe:))
halbina replied to Formica's topic in Już w nowym domu
I minął miesiąc... :mad: Gdzie ten domek?... -
Bąbel !Ma nowych kochających opiekunów!!! na stałe:))
halbina replied to Formica's topic in Już w nowym domu
:x-mas: :tree1: Mikołaju Święty! Przynieś nam prezenty, a Bąblowi dobry dom! -
AZORKU - nareszcie !!!! Kuna zwiała przez wentylacje!!!!
halbina replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
Mikołaju Święty! Przynieś nam prezenty! A psiakowi DOM!