Jump to content
Dogomania

halbina

Members
  • Posts

    19838
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halbina

  1. to nieprawda, reklama jest "wysublimowana", ale niebezpieczna - ktoś nieuważny odnosi takie wrażenie, a państwo pozbyć chcą się długu! I na pewno lubią zwierzęta, bo mają pięknego doga, a jak tylko im się udaje pozbyć tego długu, biorą kota!
  2. :thumbs: :thumbs: :thumbs: :happy1: :happy1: :happy1: :tree1: :x-mas:
  3. Przyłączamy się do tych wspierających psiny! Jak się ma taki patronat, to już połowa sukcesu! A teraz domki, znajdujcie się!
  4. Ciocia halbina też Azorka podniesie!
  5. tak, poćwicz, Formico, celność, poćwicz... bo jak się zacznie to skakanie z radości, to może być kłopot, żeby złapać Bąbla w kadrze!
  6. Odezwij się do mnie, Norbitko na gg, proszę - tzn. podaj swoje dane, bym mogła przesłać obiecane 50 zł.
  7. Platon i Bąbel wbiegają do Formicy jak do siebie, Bąbel zawsze grzecznie podzieli się moczem... tzn oleje nogę stołu :evil_lol: taki wdzięczny za uratowanie życia! Ale jak ciocia Formica cokolwiek zaczyna przy nich robić (nie daj Boże ze strzykawką w ręku) obydwa potrafią wyrazić swój protest takim histerycznym skowytem, że inni pacjenci uciekają, zupełnie jak ludzie u dentysty sadysty!
  8. Teraz Ania w choruje, Formica nie ma czasu chwilowo. Ale podnosić możemy!
  9. [quote name='ma-ja']Kochani przedstawiam Wam moja nowa milosc :loveu: Niestety ja jestem juz zajeta (z nadwyzka!) Ale chlopak jest do wziecia :p A wyglada [URL="http://www.rsoz.superhost.pl/images/zoom/EMJKPL/Jolek.jpg"]TAK[/URL]: [SIZE=1](uwaga jest ryzyko absolutnej utraty zdrowego rozsadku! zimny prysznic nie pomoze!)[/SIZE] [SIZE=1] [SIZE=1]Zakochane panie (i panow! :cool3:) zapraszam do Rzeszowa, szczegoly [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=20205&page=63"]TUTAJ[/URL][/SIZE] [/SIZE][/quote] Nie zaglądać! Naprawdę grozi utratą zdrowego rozsądku i miłością od pierwszego wejrzenia!
  10. [IMG]http://upload.miau.pl/2/6902.bmp[/IMG] Formico! Miłe stadko, całkiem miłe!... W sobotę będę w domu, więc może by tak wizyta domowa weterynarza? z aparatem?... niekoniecznie rentgenowskim... :evil_lol:
  11. Bąbel i tak ma szczęście! Żyje, ma gdzie spać i co jeść... Nie marznie... Ba! ma się do kogo przytulić! :lol:
  12. :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :x-mas: :tree1: :happy1: :happy1: :happy1: :happy1: :happy1:
  13. To będzie sąsiadem dożycy Dody vel Saby? Jola się ucieszy na pewno z tej informacji! A może to ona sama... choć wątpię, ma samca jeszcze i koty...
  14. Jest jeszcze paru świętych na których można liczyć, mam nadzieję!... np. święty Walenty... u mnie trzy lata temu tak się rozochocił miłośnie, że aż pożar wybuchł w mieszkaniu...
  15. Azorku, szukaj domku! A Ty, święty Mikołaju, pomóż!
  16. przyniósł kosteczki, gryzaczki i uszka świńskie... poszedł jeszcze na długi spacer ze swoimi urwisami, jak tylko ogarnął jako tako chałupę... tylko czy to był święty Mikołaj?...
  17. Wiedziałam, zawsze wiedziałąm, że święty Mikołaj naprawdę istnieje!!! :multi:
  18. Dziś mija miesiąc od czasu, kiedy w naszym domu gości Bąbel. Bąbel to psiak niekłopotliwy, przeuroczy, kochany i przytulny taki, że i tak nie uda mi słowami oddać ani tego spojrzenia pełnego miłości i prośby o wzajemność, ani tej pieszczoty delikatnej wyrażanej lizaniem rąk i twarzy, jeśli tylko się uda dosięgnąć... Dziś mija miesiąc, jak dzielimy z Bąblem i michę, i posłanie. Taka mała rocznica pierwszego spotkania... Ale smutny to czas... czas refleksji nad dolą i niedolą naszych braci mniejszych... Tych porzuconych w cierpieniu jak Bąbel właśnie, tych "humanitarnie" uśpionych, tych skazanych na śmierć w męczarniach głodu i tęsknoty, tych wypchniętych z samochodu na środku autostrady, tych wreszcie wegetujących w schroniskach aż po kres istnienia... Prześladują mnie też oczy orlenowskiego Kuby... [IMG]http://mcsboston.home.pl/kuba/kuba_duzy.jpeg[/IMG] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Patrzę w te oczy pełne przerażenia[/SIZE][/FONT] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]Świadome jakby życia zagrożenia[/FONT][/SIZE] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]I pełne jeszcze niemego błagania[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]o jeden gest litości za lata oddania![/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Patrząc w te oczy smutnie zadumane[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Nad dolą zwierząt na tym łez padole,[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Wspominam wszystkie hasła wydumane…[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]I myślę sobie: tam w rurze, na dole,[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Gdzie Kuby serce rozpękło na dwoje, [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Zdechło gdzieś dumne człowieczeństwo moje! [/SIZE][/FONT] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=35101&[/URL] [URL]http://www.orlenowskikuba.pl/[/URL] [URL]http://www.orlenowskikuba.pl/[/URL] PS: Przepraszam za powtórzenie własnego postu z wątku Platona, ale tak się jakoś nakręciłam... Chciałam się podzielić twórczością, refleksją i wzruszeniem z jak największą ilością osób.
  19. Dziś mija miesiąc od czasu, kiedy w naszym domu gości Bąbel. Bąbel to psiak niekłopotliwy, przeuroczy, kochany i przytulny taki, że i tak nie uda mi słowami oddać ani tego spojrzenia pełnego miłości i prośby o wzajemność, ani tej pieszczoty delikatnej wyrażanej lizaniem rąk i twarzy, jeśli tylko się uda dosięgnąć... Dziś mija miesiąc, jak dzielimy z Bąblem i michę, i posłanie. Taka mała rocznica pierwszego spotkania... Ale smutny to czas... czas refleksji nad dolą i niedolą naszych braci mniejszych... Tych porzuconych w cierpieniu jak Bąbel właśnie, tych "humanitarnie" uśpionych, tych skazanych na śmierć w męczarniach głodu i tęsknoty, tych wypchniętych z samochodu na środku autostrady, tych wreszcie wegetujących w schroniskach aż po kres istnienia... Prześladują mnie też oczy orlenowskiego Kuby... [IMG]http://mcsboston.home.pl/kuba/kuba_duzy.jpeg[/IMG] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Patrzę w te oczy pełne przerażenia[/SIZE][/FONT] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]Świadome jakby życia zagrożenia[/FONT][/SIZE] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]I pełne jeszcze niemego błagania[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]o jeden gest litości za lata oddania![/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Patrząc w te oczy smutnie zadumane[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Nad dolą zwierząt na tym łez padole,[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Wspominam wszystkie hasła wydumane…[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]I myślę sobie: tam w rurze, na dole,[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Gdzie Kuby serce rozpękło na dwoje, [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Zdechło gdzieś dumne człowieczeństwo moje! [/SIZE][/FONT] [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=35101&[/url] [URL]http://www.orlenowskikuba.pl/[/URL] [URL]http://www.orlenowskikuba.pl/[/URL]
  20. I minął miesiąc... :mad: Gdzie ten domek?...
  21. :x-mas: :tree1: Mikołaju Święty! Przynieś nam prezenty, a Bąblowi dobry dom!
  22. Mikołaju Święty! Przynieś nam prezenty! Trampikowi - DOM!
  23. Mikołaju Święty! Przynieś nam prezenty! A psiakowi DOM!
×
×
  • Create New...