-
Posts
19838 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halbina
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
:turn-l: :knuje: :ices_bla: :saint1: :hand: -
Te , które przeżyły mają już super domki!!!!!!
halbina replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia super, tylko chyba ciut za duże... :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Też podwójny znak, tyle że wodny, a ja powietrzny... wbijam 6100 wpis i mykam do łóżeczka! Dobrej nocki, Menrzusiu! -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Ja - bliźnieta jestem, ale astrologiczne...:evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
święte słowa... -
Wielka Ruda Morda pobiegła w stronę światła...
halbina replied to Neris's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Rudasku, będziemy cię duchowo wspierać... -
wielgachne... robiła wataha wrażenie, facet jeden nas opiprzył, że potwory spuszczamy, bał się przejść przez mostek... dzieci pytały, co to za zjazd, a jak i m powiedziałam, że dogowisko, bo nazwa od rasy dog, to jeden stwierdził, że jak jego wujek ma dobermana, to ich zjazd dobermanisko się nazywa...
-
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
halbina replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
Trzymamy kciuki! -
Figo tęskni za człowiekiem i prosi o dom!
-
Grafitowa pięknośc -ma domek od dzisiaj u mojego brata!!!
halbina replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
No to gratulujemy mamusi i cioteczce Wanduli! Oj, długo sobie - jak widzę - nie odpoczęłaś od maleństw... -
Te , które przeżyły mają już super domki!!!!!!
halbina replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
Bardzo dobra wiadomość, ale z tego co wiem, Wandulka nie odpoczywa i tak... :evil_lol: -
AZORKU - nareszcie !!!! Kuna zwiała przez wentylacje!!!!
halbina replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
Grunt, że mamy pewność, iż Azor ma już dom... Zbliżamy się do setnej strony wątku... chcielibyśmy wreszcie odetchnąć i zobaczyć fotki Azorka w nowym domu, szczęśliwego pana na własnych włosćiach... Chcielibyśmy przeczytać tytuł: "Azor bezpieczny i szczęśliwy w swoim domku!", chcielibyśmy setną stronę wątku i przygody Azora oblewać "już w swoim domku"... Marzymy o tym! -
Odeszła za TM. Przeżyła niewiele czasu, a wiele bólu. :-( Życie bywa podłe... A czasem bywa piękne, wzniosłe... A czasem nawet... szczęśliwe... Chyba więc rację miał Marek Edelman, chcąc "żdążyć przed panem Bogiem" i walcząc o godność nawet w śmierci. On walczył o godność ludzi, my - o godność zwierząt, nawet kiedy już odchodzą za TM...
-
Życie bywa podłe, Neris... A czasem bywa piękne, wzniosłe... A czasem nawet... szczęśliwe... Chyba więc rację miał Marek Edelman, chcąc "żdążyć przed panem Bogiem" i walcząc o godność nawet w śmierci. On walczył o godność ludzi, my, a szczegółnie Ty, o godność zwierząt, nawet kiedy już odchodzą za TM...
-
AZORKU - nareszcie !!!! Kuna zwiała przez wentylacje!!!!
halbina replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
Mam podobne pytanie, co Jola K... -
Wczorajszy dzień był aktywny i pełen wrażeń. Chappi spędził u nas w gościnie ostatnie godziny wypełnione mizizniem, zabawą, spacerkami, spankiem i jedzonkiem. Do cioci Formicy odprowadziliśmy go o 15.00. Poszedł z nią jak ze swoją pańcią, ale jak już u niej zagościł, to oczywiście odstawił jojczenie i szczekanie, za co ponoć dostał od babci dwa razy szmatą. Nawiasem mówiąc... należało mu się. Jednak nie zagościł tam na długo, vo już dziś pojechał do Bielska-Białej, gdzie jego prawdziwa już na zawsze pani spędza czas u swojej córki. Za jakieś dwa tygodnie pojadą już razem do swojego domu w Krośnie, gdzie czeka zakochany w Chappim pan i reszta stada: jamnik i kot. Życzymy ci, Chappiku, żebyś był szczęśliwy i kochany. Byliśmy też wczoraj na dogowisku z prawdziwego zdarzenia. Spotkanie miało miejsce na ulicy Nad Kanałem, przybyli: czarna hańcza (moja była uczennica i dogomaniaczka Justyna) ze swoję sunią arlekinką (praktycznie pozbawiona jednak czarnych plam, za to mająca piękne jasnoniebieskie oczy) Sissi, państwo z młodym pręguskiem Jumbo Jazzem, a tkże my: błękitka Inka i żółty (może nie dog,ale...) Platon i ja, z godzinkę póżniej dotarł jeszcze Ampak z Rumorem... Jednym słowem... dogowisko! Psy trochę pobiegały, trochę pobaraszkowały, nie obyło się bez kilku kotłowanin, no i Platon znów próbował powalczyć z Rumorem (chojrak!), ale ogólnie było raczej spokojnie, gdyż psom było gorąco i jeszcze nie przestawiły się na temperatury wiosenne.
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Też tak dziś piliśmy tę samą wodę... na dogowisku w Zabrzu... Inka i Platon...