-
Posts
19838 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halbina
-
szczeniak Junior porzucony na śniegu ma już dom :)))
halbina replied to justynavege's topic in Już w nowym domu
No to świetnie! Wszyscy zadowoleni! Asior, może Ty lepiej zablokuj aukcję, bo się nie opędzimy od chętnych! :evil_lol: -
szczeniak Junior porzucony na śniegu ma już dom :)))
halbina replied to justynavege's topic in Już w nowym domu
Powiedz mu, że ktoś miejscowy się zakochał i wziął prosto z boksu... A ci, którzy go wzięli, to z Allegro byli? -
szczeniak Junior porzucony na śniegu ma już dom :)))
halbina replied to justynavege's topic in Już w nowym domu
no... no... no... nie każdy taki przystojniak chyba?... :roll: -
Iliada, cudowny Golden Retriever, którego całym światem był kojec 2x2m
halbina replied to Ania_w's topic in Już w nowym domu
I co ze zdrówkiem kotki? -
No to coś się wykluwa dla Chappiego... Oby się tylko wszystko udało: transport i aklimatyzacja w nowym domku... On trochę dominant jest... Próbuje mi tu ustawiać doga i kota - kastrata... tak po męsku... :evil_lol: Za kotami chwilami gania, zwłaszcza jeśli te próbują przemknąc obok, a jeszcze Platon doskoczy... Jak Byron sobie leży, to nawet go nie zauważa... Zresztą psiak wyraźnie się pobudza, kiedy chce na spacer, a pańcia udaje, że jeszcze nie pora...[URL="javascript:void(0);"][IMG]http://www9l.incredimail.com/gcontent/animations/dogs/barking_dog.gif[/IMG][/URL]
-
szczeniak Junior porzucony na śniegu ma już dom :)))
halbina replied to justynavege's topic in Już w nowym domu
JUŻ????? To Asior ma taką rękę, mnie się do tej pory nie udało tak szybko znaleźć domku... To zasługa przepięknie zrobionej aukcji... i - oczywiście - zdjęć! A gdzie? kto? piszcie coś... -
szczeniak Junior porzucony na śniegu ma już dom :)))
halbina replied to justynavege's topic in Już w nowym domu
Aukcja na Allegro trwa dopiero kilka godzin, a już dwóch chętnych... I czego ryczysz, Asior? :cool3: :lol: -
Iliada, cudowny Golden Retriever, którego całym światem był kojec 2x2m
halbina replied to Ania_w's topic in Już w nowym domu
Sublokator piękny!... -
Spróbuje ,spróbuję !!!Jamniś długowłosy ale kaleka!!!/ ma dom!
halbina replied to gamoń's topic in Już w nowym domu
Biedactwo, chodzić nie może, a po domek musi skakać... :-( -
Dziewczyny, jesteście wielkie! A Patia jest po prostu OLBRZYMKĄ!!!
-
Jamniczka miniaturka...taka drobinka potrzebuje domku...
halbina replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Fajnie, że się maleństwu udało! :multi: :multi: :multi: -
Szczeniak po parwo nie żyje :(, Katowice
halbina replied to Jaaga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mnie także jest bardzo przykro i smutno. Zwłaszcza, że ta walka była dramatyczna, szczególnie dla Jaagi. Biegaj, maluszku, za TM... -
szczeniak Junior porzucony na śniegu ma już dom :)))
halbina replied to justynavege's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asior']zrobiłam allegro jakieś 10 minut temu :crazyeye: to jak na 10 minut 22 wyświetlenia to wystarczająco jest :p a aukcja jest pogrubiona[/quote] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: -
szczeniak Junior porzucony na śniegu ma już dom :)))
halbina replied to justynavege's topic in Już w nowym domu
Ależ proszę, dziękować nie ma za co... Prawie wszystko w teksćie to parafraza Waszych opisów... a co do odległości... to był cytat!... :cool3: :evil_lol: Ale widzę, że zleceniodawca uważnny i wymagający, prawda, Asiorku?... :evil_lol: -
Łódź-Niesamowty collie-od 2 lat żyje w ruinach fabryki-MA DOM!!!!
halbina replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Domku, domku... jesteś poszukiwany przez Prince'a! -
szczeniak Junior porzucony na śniegu ma już dom :)))
halbina replied to justynavege's topic in Już w nowym domu
Asior, nie mogę zasnąć przez niego spokojnie, rób to Allegro: [FONT=Times New Roman][SIZE=3][B]Było zimno, wiosna, ta kalendarzowa, miała zawitać do nas dopiero nazajutrz, kiedy 20 marca znaleziono pod drzewem to zziębnięte miniaturowe, maleńkie cudo. Szczeniaka miał najwyżej cztery tygodnie, kiedy oderwano go od matki i porzucono na śniegu. Przemarzniętego malucha w reklamówce przyniosła do schroniska pani, która go znalazła. [/B][/SIZE][/FONT] [COLOR=black][FONT=Verdana][B]W Uciechowie zajęto się nim, na ile pozwalają na to warunki schroniskowe. Ogrzano malca, zrobiono mu kojec w biurze (bo to najcieplejsze pomieszczenie). Otulono kocykami i zadbano, żeby malec miał jak najcieplej i jak najbezpieczniej.[/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana][B]Maleństwo miał swoje posłanko w specjalnie zrobionym dla niego kojcu w biurze. Tam nie powinien marznąć. Ale na pewno było mu smutno, gdy się obudził i nikogo przy nim nie było. [/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana][B]Mały jest nie tylko przepiękny, ale i bardzo towarzyski, zaprzyjaźnił się z kotami. Jest też ciekawski i inteligentny. Szuka wrażeń i nade wszystko towarzystwa do zabawy. Dlatego, dla własnego bezpieczeństwa, został umieszczony w boksie.[/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana][B]Boks, a tym bardziej schronisko to nie miejsce dla szczeniaka. Dlatego szukamy mu domu i odpowiedzialnych opiekunów, dla których stanie się członkiem rodziny.[/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana][B]Szczeniak został odrobaczony. [/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana][B]Przebywa w Uciechowie koło Dzierżoniowa (dolnoślaskie) 80 km od Wrocka.[/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana][B]Kontakt: Robert 510433322 lub [/B][EMAIL="[email protected]"][COLOR=black][B][email protected][/B][/COLOR][/EMAIL][/FONT][/COLOR] -
Polubiłam tego szkraba jak Bąbla kiedyś. Jest taki wierny i przytulaśny. Takie małe psiaki bardzo szybko przywiązują się do człowieka i tak ufają, że ten wielki przywódca stada nie tylko nakarmi i ogrzeje, zaakceptuje, ale i pokocha, że będzie bronił i przytulał... Martwię się trzydniową wycieczką klasową, znów zostawię swoje stado pod opieką koleżanki i jej córki... ale co zastanę po powrocie?... Już opracowuję plan i rozkład zajęć dla Justyny oraz zestaw poleceń. Tylko co będzie z naszym gościem - Chappim? Czy znajdzie przez najbliższy tydzień domek?... :roll:
-
Święta, Święta... i po Świętach... jeszcze tylko majowy dłuuuuuugi weekend i przez ponad miesiąc czeka mnie ciężki miesią - matury... Zwłaszcza w weekendy nie ma co marzyć o odpoczynku, pracuję w komisji maturalnej... w tygodniu siedzę i słucham prezentacji maturalnych, a piątki, soboty, niedziele i poniedziałki sprawdzam arcydzieła wypowiedzi pisemnych na temat literatury, a raczej na tematy poboczne :p Trochę się martwię, jak zniosą ten czas moje psy, bo na porządne spacery to mogą liczyć raczej tylko wieczorne... zamierzam jednak zrekompensować im swoją nieobecność wycieczkami rowerowymi... nocnymi... ale, czy to się uda? muszę wreszcie przeprowadzić próbę... Na razie martwię się trzydniową wycieczką klasową, znów zostawię swoje stado pod opieką koleżanki i jej córki... ale co zastanę po powrocie?... Już opracowuję plan i rozkład zajęć dla Justyny oraz zestaw poleceń. Tylko co będzie z naszym gościem - Chappim? Czy znajdzie przez najbliższy tydzień domek?... :roll:
-
Jamniczka miniaturka...taka drobinka potrzebuje domku...
halbina replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Bozie mój, maleńka.... :-( -
Ależ cudeńko słodkie!