Jump to content
Dogomania

halbina

Members
  • Posts

    19838
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halbina

  1. No, nieładnie, cioteczki... Czy tylko ja podnosze ten wątek?... :mad:
  2. Trzymamy bardzo, bardzo mocno kciukasy za płaczącą sunię!
  3. A my sobie dogowiska urządzamy, ale fotek nie będzie na razie... bo fotograf nie ma dostępu do netu... pozdrowionka wiosenne!
  4. daj... daj... daj... daj... :megagrin: :errrr: :megagrin: :errrr: :bye:
  5. Dudusiu, nie możemy wspomóc kaską, ale wspieramy i odwiedzamy!
  6. A za trafienie godziny 0.00 też mi się coś należy... :diabloti:
  7. Jak tak dalej pójdzie, to uda się sto postów wstukać i nową promocję zdobyć... :eviltong: :evil_lol:
  8. Nie dajemy zapomnieć cioteczkom o wątku i potrzebie pomocy!
  9. No to w promocji... mizianko na dobranoc! :loveu: :loveu: :loveu:
  10. [quote name='halbina']Coś ciut senna ta fotorelacja... aż i ja pomyślałam o pójściu spać...[/quote] Ależ ja kocham takie senne fotorelacje, od razu widać, że psinka czuje się jak u Pana Boga za piecem...
  11. Właśnie... kaganiec... to trop, który powinien zostać wzięty pod uwagę, u nas się raczej porzuca psy w lesie, ale dla pewności przywiązuje do drzewa... :angryy:
  12. Panie naszych braci mniejszych, zmiłuj się nad Synusiem!
  13. Fajnie się wylegiwał, ale w drodze też mu do twarzy :cool3:
  14. ja myślę... a co do skrzynki e-mailowej, nie wiem, czy promocyjna przesyłka przejdzie... :placz:
  15. Zajrzyjcie na wątek Samuela, zwłaszcza ludzie związani z adopcją dogów i poradźcie Karusi, jak pomóc siedmiomiesięcznej marmurkowej rodowodowej dożynce, głodzonej i uwiązanej do łańcucha... :-( :-( :-( [U][URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=30590&page=102[/URL][/U] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showth...30590&page=102"][/URL]
  16. a potem się jeszcze dziwi, że ja trafiam w promocyjne posty... :eviltong:
  17. Dobrej nocy, Syneczku! Śnij słodko o tym, że nie tylko wyzdrowiejesz, ale i znajdziesz swój wspaniały dom!
  18. Hmmm... ładnie to tak zwodzić, że jutro dopiero foteczki będą?... Czy ja mam czuwać 24 godziny?...
  19. Poświątecznie, ale wiosennie pozdrawiamy! Pora dogowisk, wiosna piękna, czekamy na foteczki!
  20. Pora dogowisk... Ciekawe, czy Samuel ma okazję do takowych większych czy jedynie ze swoją damą spaceruje...
  21. Byliśmy wczoraj na dogowisku... pięknie było... A Wy bywacie?... Jolu, piękna wiosna w tym roku, pstrykaj foteczki Sabie i opowiadaj, co słychać...
  22. Cisza bywa upragniona i piękna, ale nie w tym przypadku... :shake:
  23. No i powrót do puszczy cywilizacyjnej nadszedł nieubłaganie... A my będziemy tęsknić za dogowiskiem wspólnym i za fotkami z tego wczorajszego...
  24. [quote name='halbina']Zdjęcia super, tylko chyba ciut za duże... :evil_lol:[/quote] O... już się zrobiły mniejsze... :cool3:
  25. Tak, cieszymy się! I czekamy na opowieść Formicy, a potem może jeszcze jakieś wieści od Chappiego, bo o fotkach nawet marzyć nie śmiem... Podałaś, Kasiu, adres wątku Chappiego jego nowej pańci?... Jeśli nie, spróbuj to jeszcze zrobić e-mailowo może...
×
×
  • Create New...