Pani Lidko! Błędów nie popełnia tylko ten, kto nic nie robi! Mam dla Pani ogromny szacunek za to, że nie tylko dała Pani Melbie dom, ale i - mimo tych tragicznych chwil - nie oddała Pani Melby spowrotem do schroniska.
To jest właśnie odpowiedzialne i dojrzałe zachowanie. Dziękuję Pani!