Kto to wie?... Ale ja dostałam z... Sosnowca, czyli z Zagłębia... :evil_lol:
A bullowatych przybywa... Supergoga wynalazła takie cudo:
[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img479.imageshack.us/img479/7405/dscf0396cz2.jpg[/IMG][/URL]
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=73561[/URL]