Jump to content
Dogomania

halbina

Members
  • Posts

    19838
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halbina

  1. [quote name='tupadlo']Ja zapobiegawczo : 1) W zwiazku z praca w nowym dziale udoskonalili mi w pracy kompa i nie moge juz z domu laczyc sie z internetem :-( 2) w zwiazku z bazarkami - zapycha mi sie skrzynka z waszymi PW Dlatego uprzejmie proszę wszystkich ktorym ewentualnie jeszcze za cos nie wplacilam o wyslanie mi informacji na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] co kupilam od kogo i ile wplacic na jakie konto. Net, taki zeby uruchomic konto bankowe, mam teraz tylko u mamy - w innym miescie ... Z wplata nie bedzie problemow, tylko prosze o ciut ciut cierpliwosci pozdrawiam i przepraszam z utrudnienia[/quote] A ja właśnie wpłaciłam Ci, Ewuniu, swoje zaległości... :roll:
  2. ja bardzo przepraszam, ale ponieważ mam konto Murki (bo sponsorowałam już jednego zabrzanina), to przelałam bezpośrednio na jej konto... 40 zł. :oops:
  3. zdjęć nie widać... krzyżyki, ale aukcja ok!
  4. [IMG]http://lh5.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/SqLGPnZU2xI/AAAAAAAABto/I4vuTyPIbyk/ChomikImageCAEVR9F4.jpg7.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/SqLGQKOa9kI/AAAAAAAABts/XWhyhT0xZ9I/ChomikImage.jpg8.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/SqLGQS8H68I/AAAAAAAABtw/K32ICqttoXk/ChomikImage.jpg9.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/SqLGR4z7n3I/AAAAAAAABt8/KH_4yErhBR4/ChomikImageCAATZQ8P.jpg14.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/SqLGSM0Ir5I/AAAAAAAABuA/Ovd5CWqAANE/ChomikImageCANOS0SQ.jpg14.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/SqLGSsXAlTI/AAAAAAAABuE/tTgkR8lN44M/ChomikImageCAPZPY93.jpg15.jpg[/IMG]
  5. [IMG]http://lh6.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/SqLGLPS3QcI/AAAAAAAABtI/m4KNehPqBOQ/ChomikImage.jpg6.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/SqLGLvurpCI/AAAAAAAABtM/QGDE2UI8FQ8/ChomikImageCADBFZ8F.jpg11.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/SqLGL1Ma-FI/AAAAAAAABtQ/BPmj_V3rn_A/ChomikImageCARSWH9B.jpg12.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/SqLGMXQNMqI/AAAAAAAABtU/xNyjtRk3JTM/ChomikImageCA12SXW3.jpg16.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/SqLGOoJ43fI/AAAAAAAABtc/Rz6TVdONMjk/2.jpg[/IMG] Kolega nie rzucał się na grill... miał zamiar przemawiać z podwyzszenia...
  6. [IMG]http://lh6.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/SqKzTZn-1OI/AAAAAAAABsA/TtU3r-CuEgQ/DSCN9229.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/SqKzT-AEltI/AAAAAAAABsE/9L8XRcEB84I/DSCN9230.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/SqKzUT6hNyI/AAAAAAAABsI/JNCVWAMw80U/DSCN9098.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/SqKzU3un4pI/AAAAAAAABsM/duzGOjR714Q/DSCN9099.JPG[/IMG] a tu... trzepoczę rzęsami... :evil_lol:
  7. [IMG]http://lh6.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/SqFSA6t1p7I/AAAAAAAABn0/__gb_xt-GcQ/DSCN9106.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/SqFSCkGNVSI/AAAAAAAABn8/ras20DYWCc4/P1110344.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/SqFSEZKnjoI/AAAAAAAABoM/gxleV7cIfcw/P1110467.JPG[/IMG]
  8. [IMG]http://lh4.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/SqFRqt9Q4ZI/AAAAAAAABls/pvIRTlYPTGY/DSCN9135.JPG[/IMG] chciałam, żeby była widoczna... latareczka... a tak pańcia wygląda w latareczce... :evil_lol: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/SqFR_sufjVI/AAAAAAAABno/5WvNxF6T_ZU/DSCN9127.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/SqFSACkPEtI/AAAAAAAABns/goLWuMkgdNg/DSCN9128.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/SqFSAbs7YRI/AAAAAAAABnw/ugiVd8GMTtE/DSCN9129.JPG[/IMG]
  9. no to jeszcze "pokradzione" foty innych SIM-ozaurów: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/SqFRnSNMpPI/AAAAAAAABlU/EA8puovPLwU/DSCN9221.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/SqFRoP4Qc6I/AAAAAAAABlY/uSfp86bvf-g/DSCN9224.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/SqFRpNpAeOI/AAAAAAAABlg/ePKxhQOe0Bg/DSCN9225.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/SqFRptZVSBI/AAAAAAAABlk/u80MnXlGE2M/DSCN9133.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/SqFRqPpKGKI/AAAAAAAABlo/v8hsGj1-3lQ/DSCN9134.JPG[/IMG]
  10. piekne fotki! i nareszcie widać obie połóweczki DG32 :evil_lol: a jamnisie... fantastyczne!!! muszę sie wybrać na paradę... może z Inką?... :diabloti:
  11. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/194/94a431c80cf7101dmed.gif[/IMG][/URL] śliczne są... mam malowanie za chwilę... eeeeeeeeeech...
  12. W kwestii dt u mnie - nie mam wolnego. Mam swoje dwa psy i kocura i dwa europejskie biało-czarne koty na tymczasie. Najprawdopodobniej będę brała znów szczeniaki w potrzebie (jest ich aż siedem, może ktoś ma dt dla kilku? [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/szczenieta-7-tyg-blagam-pomocy-za-tydzien-schron-smierc-145910/[/url] Zaproponowałam pomoc kilkudniową, bo sytuacja tego wymagała i miałam pewność, że Puchatkowo wywiąże się z ustnej umowy, iż to tylko kwestia kilku dni, by zorganizować transport i bardziej odpowiedni dom. Na persach sie nie znam, więc nie mogłabym odpowiednio się nim zająć.
  13. zdjęcia rodziców i maluchów to podstawa...
  14. taaaaaaaaak, baaaaaaaaaaardzoooooooooooo...za mały miś... :evil_lol:
  15. przeczytałam wątek, na panią słów brak... niestety ani samochodu, ani dt nie mogę zaoferować... podesłałam wątek znajomym ze Śląska i Krakowa... Formica napisała tak: Formica 17:49:26 ja będę w niedziele w CHrzanowie pod Krakowem, jeśli trzeba będzie to mogę psa przewieźc do KAto wracając Ja 17:49:50 napisać na wątku? Formica 17:50:54 możesz tzn ten Chrzanów to tak w połowie drogi między Kato a Krakowem :) ale przewieźc mogę, o ile go ktoś tam podwiezie niestety nijak więcej nie pomogę
  16. wracam po krótkim urlopiku... Nerisku, guuuuuuupolami się nie przejmuj!
  17. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/slaski-duet-mix-spaniela-mix-jamnika-ka-dachowiec-pers-niufek-benka-117618-post10606103/?posted=1#post10606103"][IMG]http://images27.fotosik.pl/300/ff2082afab5a89e8.jpg[/IMG][/URL] to może i banerek trzeba uaktualnić?... czy pieniążki za pralkę wpłynęły na konto fundacji?
  18. ja mam w różnych kolorach... biało-czarno-szaro-buro-żółtym :evil_lol: byłysmy z Inką w Korbielowie... może nas odwiedzicie na wątku... mamy fotencje :razz:
  19. [quote name='Glutofia']Dzięki Rafał niestety poza Tobą i ciotką Moniką nikt o niej nie pamięta...[/quote] :roll::roll::roll: a ja?:mad::mad::mad:
  20. [quote name='izulkabu']Rufi w ciągu kilkunastu dni zamieszka w nowym domu ze wspaniałymi ludźmi :lol: Dzięki Halbinko za "cynk" :loveu: Rybc!a niestety w zupełnie drugą stronę pojedzie, bo do Stargardu Szczecińskiego.[/quote] :loveu::multi::multi::multi:
×
×
  • Create New...