[IMG]http://photos.nasza-klasa.pl/1947923/197/other/std/828dd35533.jpeg[/IMG]
tak się dyskryminuje palaczy... zakazali nam palić podczas imprezy, to paliłam w kominku... ale to poważnie wpłynęło na pewne życiowe decyzje podjęte przeze mnie... :p
[quote name='psiama'][SIZE=5][COLOR=red][B]H A L B I N O[/B][/COLOR][/SIZE],
bo my jestesmy na przymusowym odwyku !!! :evil_lol:[/quote]
na odwyku to jestem ja... nie palę od wtorku... :cool1:
[url=http://picasaweb.google.com/halbinka.jonek/SIMozaurAutorstwaInnych]Picasa Web Albums - halbinka.jonek - SIMozaur auto...[/url]#
pierwsze z albumu są z tamtego roku ze Sławy (ta piękna Inka w zieleni) a potem z tego roku...
Dorothy, od dwóch dni biję się z myślami... ale w końcu postanowiłam, że nie biorę szczeniaków. Jestem w trakcie ustalania terminu malowania, być może wyjadę na kilkudniową wycieczkę we wrześniu, nie dam rady. :shake: