-
Posts
19838 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halbina
-
[B][SIZE=2]Agunda napisał:[/SIZE][/B]Co to będzie jak dzieciątko wyfrunie z gniazda Jak to co będzie, ja będę beczeć, ze mną jeszcze parę osób, a Abiśka odetchnie [IMG]http://picsrv**********/images/smiles/icon_wink.gif[/IMG] Tosia rośnie, rozrabia, uczy się pilnie i pozdrawia swoich fanów. A żeby nie było, że zawsze tak różowo, niewinnie i grzecznie, spójrzcie co też panienka dzisiaj wyczyniała. Z racji tego, że jutro jedziemy do kliniki było jej wybaczone [IMG]http://picsrv**********/images/smiles/icon_biggrin.gif[/IMG] Poranek rozpoczął się tak... [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images38.fotosik.pl/184/94cc88049aaefe7emed.jpg[/IMG][/URL] I tak... [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images47.fotosik.pl/189/746077ec3a1fc2e1med.jpg[/IMG][/URL] A potem było tak... [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images38.fotosik.pl/184/41bd94d57539b934med.jpg[/IMG][/URL] I się zaczęło... [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images37.fotosik.pl/184/77d3d9e48d4c3ca9med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images44.fotosik.pl/189/95b7403e6950512amed.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images49.fotosik.pl/187/8f5c06740a6bbf4cmed.jpg[/IMG][/URL] Podgryza roślinki.. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images48.fotosik.pl/187/51b19f768904486cmed.jpg[/IMG][/URL] Że co, że niby to ja [IMG]http://picsrv**********/images/smiles/icon_wink.gif[/IMG] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images50.fotosik.pl/187/397c0f57c6b01bc1med.jpg[/IMG][/URL] Rodzinka [IMG]http://picsrv**********/images/smiles/icon_biggrin.gif[/IMG] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images43.fotosik.pl/187/36c413754440d8aamed.jpg[/IMG][/URL]
-
U Tosi wszystko jak trzeba, z niecierpliwością czekamy na piątek.Tosia rośnie jak na drożdżach, coraz bardziej rozrabia, ale uczy się pilnie dziewczynka [IMG]http://picsrv**********/images/smiles/icon_biggrin.gif[/IMG] Była dzisiaj w lesie i parę razy w baseniku, garnek z wodą też zaliczyła. Tosia uwielbia wodę, czuje się w niej doskonale. Parę dzisiejszych foteczek [IMG]http://picsrv**********/images/smiles/icon_biggrin.gif[/IMG] Zajęcia świetlicowe [IMG]http://picsrv**********/images/smiles/icon_wink.gif[/IMG] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images40.fotosik.pl/182/f6fce353d9a7b7a0med.jpg[/IMG][/URL] Abi już biegnę na ratunek... [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images47.fotosik.pl/187/e37608b8260305d2med.jpg[/IMG][/URL] Słodka istotka [IMG]http://picsrv**********/images/smiles/icon_razz.gif[/IMG] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images45.fotosik.pl/187/f271275600bd29d2med.jpg[/IMG][/URL] U wodopoju... [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images50.fotosik.pl/187/cb7725de48d794d2med.jpg[/IMG][/URL] Tosia buszuje w rabatkach... [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images39.fotosik.pl/183/fb86194800ba3a3emed.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images40.fotosik.pl/181/4822117d9a95b7c7med.jpg[/IMG][/URL] Poobserwuję... [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images49.fotosik.pl/185/9cf08e8d0cf61bbbmed.jpg[/IMG][/URL] I pójdę się pomiziać do pani... [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images49.fotosik.pl/185/0049505f97091edemed.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images45.fotosik.pl/186/a9bcd78b4961b51fmed.jpg[/IMG][/URL] Coś sobie wyłowiłam... [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images47.fotosik.pl/186/2626e36a3bb463f7med.jpg[/IMG][/URL] Ale jestem mokra... [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images47.fotosik.pl/186/6821df0df0b6fa2dmed.jpg[/IMG][/URL] Odpocznę... [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images38.fotosik.pl/181/c399627efb3ba6a2med.jpg[/IMG][/URL] Poszaleję z Abiśką i Brandkiem... [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images37.fotosik.pl/181/f2d0bd5192345f2fmed.jpg[/IMG][/URL]
-
Ale w lesie jest cudnie... [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images43.fotosik.pl/185/f114fc30df65612fmed.jpg[/IMG][/URL] Jeszcze tam nie byłam... [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images44.fotosik.pl/186/f3e5e7629917df66med.jpg[/IMG][/URL] Schowałam się w trawie... [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images41.fotosik.pl/181/508ac7e82996c610med.jpg[/IMG][/URL] Tu jestem... [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images47.fotosik.pl/186/4b54b101b257f028med.jpg[/IMG][/URL] Po spacerze kąpiel... [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images38.fotosik.pl/181/24c94fb84d05b69emed.jpg[/IMG][/URL]
-
niedziela, 23 sierpnia: Tosia wita wszystkich swoich fanów [IMG]http://picsrv**********/images/smiles/icon_biggrin.gif[/IMG] Na początku muszę się pochwalić rezultatem ćwiczeń. Do mnie, siad, daj łapę Tosia ma opanowane na 100 %. Nie sądziłam, że takie małe fiu bździu tak szybko może to załapać. Rano byliśmy z wszystkimi psiołami na spacerze w lesie. Tosia maszerowała dziarsko, w szelkach było jej znacznie wygodniej. Po spacerze zafundowała sobie kąpiel i poszalała z Abiśką i Brandkiem. Tosia jest rewelacyjna, wesoła, żywiołowa, śmiała, szybko się uczy i mam nadzieję lada moment będzie zdrowiutka. Jutro będę znała termin badań. A oto fotorelacja z dzisiejszego przedpołudnia. Tosia w lesie, musi zajrzeć do każdej nory... [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images40.fotosik.pl/181/3b2f62239651f563med.jpg[/IMG][/URL] Posiedzę i popatrzę... [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images44.fotosik.pl/186/57ee30eb39403283med.jpg[/IMG][/URL] Z patolem pobiegam... [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images43.fotosik.pl/185/c8df4d498a145839med.jpg[/IMG][/URL] Brando daj kawałek swojego patyka... [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images37.fotosik.pl/181/5b379487c0ed519cmed.jpg[/IMG][/URL] Dał, jak fajnie... [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images46.fotosik.pl/185/c54c65d52e514629med.jpg[/IMG][/URL]
-
Obiecane filmiki z Tosią w roli głównej [IMG]http://picsrv**********/images/smiles/icon_smile.gif[/IMG] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=5-oawrjklJE"][COLOR=#444444]http://www.youtube.com/watch?v=5-oawrjklJE[/COLOR][/URL] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=Vz7r_H1QVpc"][COLOR=#444444]http://www.youtube.com/watch?v=Vz7r_H1QVpc[/COLOR][/URL] miłego oglądania [IMG]http://picsrv**********/images/smiles/icon_biggrin.gif[/IMG]
-
[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images37.fotosik.pl/180/6fa53a3b66b3fa8bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images45.fotosik.pl/185/222b88a8b76a182cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images48.fotosik.pl/185/51b60beed3f3b1f3med.jpg[/IMG][/URL] Tosia w nowych szelkach [IMG]http://picsrv**********/images/smiles/icon_biggrin.gif[/IMG] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images50.fotosik.pl/184/52c95ca5731aac94med.jpg[/IMG][/URL] Goldenowo... [IMG]http://picsrv**********/images/smiles/icon_wink.gif[/IMG] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images38.fotosik.pl/180/02933f7bb930cccbmed.jpg[/IMG][/URL] Tosia do mnie i siad opanowane na 99%, daj łapę 80%. Modelowo wykonała siad i podaj łapę dzisiaj rano, gdy podawałam jej tabletkę [IMG]http://picsrv**********/images/smiles/icon_biggrin.gif[/IMG] lekko umazianą masełkiem [IMG]http://picsrv**********/images/smiles/icon_wink.gif[/IMG]
-
Chodzić po wodzie to dla Tosi już za mało, siada w niej i próbuje się położyć [IMG]http://picsrv**********/images/smiles/icon_biggrin.gif[/IMG] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images46.fotosik.pl/184/1970a756cc17932bmed.jpg[/IMG][/URL] Bardzo się cieszę, że podobają się Wam zdjęcia, z taką modelką to nie jest trudne [IMG]http://picsrv**********/images/smiles/icon_biggrin.gif[/IMG] Dzisiaj Tosia była na pierwszym spacerze w lesie. Pierwsze kroki za ogrodzeniem były niepewne, ale jak zobaczyła Abiśkę i Brandka ganiających po łące nabrała odwagi i dziarsko ruszyła do przodu [IMG]http://picsrv**********/images/smiles/icon_biggrin.gif[/IMG] Bardzo chciała pogonić z nimi i bardzo ciągnęła. Obróżka Kleksia nie zdała egzaminu, dusiła Tosię [IMG]http://picsrv**********/images/smiles/icon_sad.gif[/IMG] Kupiłam dzisiaj Tosi szelki, może będzie łatwiej ją prowadzić. A w lesie było tak [IMG]http://picsrv**********/images/smiles/icon_biggrin.gif[/IMG] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images39.fotosik.pl/181/acd4e5b039abbcb1med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images45.fotosik.pl/185/85816cc4799e2fe0med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images46.fotosik.pl/184/2c5199c7ab0a4363med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images40.fotosik.pl/180/1fc99948aad46288med.jpg[/IMG][/URL]
-
SzP - Aris, owczarek szkocki.Adopcja-klapa.Potrzeba domu tymcz. MA DOM
halbina replied to halbina's topic in Już w nowym domu
:loveu: piękni jesteście! absolutnie! -
to?... nie wiem... wieża... przed Katowicami (droga z Bielska) - zrobiłyśmy sobie postój i w parku takie cuś stało... a to foty sprzed roku, robione w Sławie podczas poprzedniego zlotu... warto zerknąć, kilka stron, ale Inka śliczna! i widoczki też! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f85/czterej-pancerni-platon-inka-byron-junior-halbinka-o-ogromnym-sercu-32488/index199.html[/URL]
-
[quote name='malawaszka']aaaaaaa :splat: aż głupio mi się przyznać co pomyslałam :evil_lol: że to zlot maniaków gry komputerowej SIMS :evil_lol::evil_lol::evil_lol::oops:[/quote] :-o :cool1: :crazyeye: [url=http://www.pck.pl/pages,9_117.html]Społeczny Instruktor Młodzieżowy PCK - POLSKI CZERWONY KRZYŻ[/url]
-
[IMG]http://lh3.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/SpvtDlw9cWI/AAAAAAAABgQ/IT1NAwb3aPE/s512/P8301173.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/SpvtIHcqlTI/AAAAAAAABgU/rcONkKE5O8o/s512/P8301174.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/SpvtMEDQrUI/AAAAAAAABgY/_u3-0lJj3-U/s640/P8301175.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/SpvtPyjDvoI/AAAAAAAABgc/RqvL-dyF3Hc/s640/P8301176.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/SpvtXa7LwuI/AAAAAAAABgk/RHpiG9oWJeo/s640/P8301178.JPG[/IMG]
-
[IMG]http://lh6.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/Spvsmr9ooEI/AAAAAAAABfk/VAuqj27w3ck/s640/P8301161.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/SpvssZ_BuLI/AAAAAAAABf0/Z4utQN69GwI/s512/P8301164.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/SpvsutaiAPI/AAAAAAAABf4/gtNkTJYFzUg/s512/P8301165.JPG[/IMG] no i powrót... [IMG]http://lh5.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/Spvs4ojbx-I/AAAAAAAABgE/oGUSpBI03zk/s640/P8301169.JPG[/IMG]
-
[IMG]http://lh4.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/SpvsT2rJAXI/AAAAAAAABfI/0o6hYeUVT78/s512/P8301152.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/SpvsWvNhOEI/AAAAAAAABfM/TgfAiWIcqzg/s512/P8301153.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/Spvse00jYYI/AAAAAAAABfY/cvfv1sEOp7k/s512/P8301157.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/Spvsh_6ICHI/AAAAAAAABfc/aQ6ThVNsqys/s640/P8301158.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/Spvsknz-4BI/AAAAAAAABfg/JTh9q3cXKs4/s640/P8301159.JPG[/IMG]
-
[IMG]http://lh5.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/Spvr90c63eI/AAAAAAAABew/vFMZsYDV3sQ/s640/P8301145.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/SpvsBA6Xm6I/AAAAAAAABe0/efIllNa9iEI/s512/P8301146.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/SpvsGmu4fUI/AAAAAAAABe4/nUPTxgySUmU/s512/P8301147.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/SpvsN9sbj7I/AAAAAAAABfA/TF2qw-Wutm4/s640/P8301150.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/SpvsRkJfhmI/AAAAAAAABfE/Mo0B2AWKB3U/s512/P8301151.JPG[/IMG] lokal polecamy! zaraz pokażę, jak było w środku... mniam...
-
[IMG]http://lh3.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/SpvrlYQW0sI/AAAAAAAABeY/8c_vU3SeI8A/s640/P8301140.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/SpvrqM4QqaI/AAAAAAAABec/TZxcFGiAyyg/s640/P8301141.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/Spvru8q8-NI/AAAAAAAABeg/HabF8JQ3UU4/s640/P8301142.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/Spvr0GmZ6bI/AAAAAAAABek/3weqRXFD_5I/s720/P8301143.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/Spvr4wA9BfI/AAAAAAAABeo/XBOnZVQLh4o/s640/P8301144.JPG[/IMG]
-
[IMG]http://lh5.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/SpvkZPiND5I/AAAAAAAABco/dGIRP4DxLLk/s640/P8301108.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/SpvqrCc-b1I/AAAAAAAABdE/cMi3GbhrEgM/s512/P8301112.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/Spvqu17HjfI/AAAAAAAABdM/tNZ9oa_LLuc/s640/P8301114.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/Spvq4HLfgnI/AAAAAAAABdY/UgHn_uJ1Tuo/s640/P8301117.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/Spvq8etwgWI/AAAAAAAABdc/fn5ALgVORGI/s640/P8301118.JPG[/IMG]
-
[IMG]http://lh5.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/Spvj8GbJhiI/AAAAAAAABb4/wCxz1kRaEc0/s512/P8301097.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/Spvj-Xx2_7I/AAAAAAAABb8/tADapnCEXGI/s512/P8301098.JPG[/IMG] napis... eeeeeeeeeech... :diabloti: [IMG]http://lh6.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/SpvkNjtER8I/AAAAAAAABcU/2aCdJDPm3gg/s512/P8301104.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/SpvkPeZpVhI/AAAAAAAABcY/Y9rHLwQdE3k/s512/P8301105.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/SpvkSUUR41I/AAAAAAAABcc/bXHhTgXFGx0/s640/P8301106.JPG[/IMG]