Jump to content
Dogomania

mimiś

Members
  • Posts

    4849
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by mimiś

  1. [quote name='alekso']przelałam pieniążki na konto OTOZu (200 zł) - i to jest konkretna pomoc!!
  2. nie wiem jaka skuteczność maja takie petycje, ale podpisuje sie pod jej treścią .wysłałam .
  3. jest przepiekny,uprac go ,uczesać...-gdyby tak znalazł sie tymczas,ten psiaczek dostałby szansę...
  4. jest piękny! ten hienowaty brzydal jest naprawdę piękny![IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/new_Eyecrazy.gif[/IMG]
  5. wpłaciłam parę zł na konto Stowarzyszenia - same najlepiej wiecie jakie sa potrzeby...
  6. piekne allegro-bardzo "przemawiający" opis[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] -
  7. oż kurcze..co tu robić?[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/shake.gif[/IMG] az sie boje spytac jak stoicie z opłatami za hotelik..
  8. Jolu...kochana , tak mi przykro-ratowałaś te sunieczkę jak mogłaś najlepiej - niestety, nie zawsze sie udaje..
  9. śledze wiadomości, mam rodzinę w Ciszycy, po drugiej stronie Wisły- miejmy nadzieje ,że najgorsze juz minęło
  10. "i kupić cokolwiek swojego, aby nie można było już z psami nas wyrzucić." - i to jest faktycznie priorytet, a loterie- , w takiej np .szkole,,mozna zrobić bez fizycznej obecnośći Joli-bo ona ma i tak co robić. ja troche fantów jeszcze podrzuce do Zoi ,tylko tez muszę zmobilizowac deklarowiczów[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_mad.gif[/IMG]
  11. ja bym dodała wielkość[bo ze zdjęć mozna sie tylko domyślać] i jeśli mozna sprawdzić-stosunek do kotów
  12. [quote name='Marta67']idziemy na to?[/QUOTE]- nie wiem, to była tylko podpowiedź;) -ale zobaczyłam na mapie,żę to daleko jak cholera z Rasztowa.[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/shake.gif[/IMG]
  13. odnośnie festynów: 18.06 jest Dzień Łomianek
  14. Rany Boskie! tyle tych chorowitków! skąd ty bierzesz siły na to wszystko, dziewczyno! alekso: Niech żyje tesciowa i niech dalej obdarowuje![IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/evil_lol.gif[/IMG]
  15. biedak, ale zawsze jest nadzieja- tylko zdjecia konieczne!
  16. oj Kapselku....NIEDOBRY PIES!!![IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/nono.gif[/IMG]
  17. na pewno jest bliżej, nie dalej! Fanty baardzo sie przydały:loveu: [ a jaja sama sobie nabyłam od Joli!;)]
  18. [quote name='alekso']to bardzo, BARDZO się cieszę że fanty są OK - bałam się że się nie będą się nadawały :oops:[/QUOTE]-są naprawdę super![IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/klatsch.gif[/IMG] Zoja, Smerfetko -co za czarnowidztwo tu uprawiasz![IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/nono.gif[/IMG] [sprawdziłam prognozy-bedzie lało albo nie!:evil_lol:]
  19. aha, dzieki.a Ty, Malagosku nie wybierasz sie?-może napiłybysmy sie tego piwa...[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/evil_lol.gif[/IMG]
  20. [quote name='malagos']Jeśli wybieracie sie na SGGW z psami, warto zajrzeć na watek o tym dniu. Psy muszą być przebadane rano o 8 przez studentów.[/QUOTE] wiecie cos o tym? a poza tym, czy wejscie na teren kampusu jest darmowe?-na stronie sggw nie ma info a z dobrych wiadomości to przechwyciłam fanty od alekso- bardzo sliczne!![IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/love.gif[/IMG]
  21. niestey . psy przychodzą i odchodzą...-żeby zrobic miejsce tym bardzo potrzebującym, tym które nie zaznały domowego ciepła..
  22. i jakieś zdjęcia by sie obejrzało[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/peinlich.gif[/IMG]
  23. [quote name='elmira']Witam. Mimiś swojego czasu pytała mnie o fanty na loterię. Mam sporo pluszaków. Nie są nowe, bo po moim dziecku, ale nie zniszczone i byłyby wyprane. Dodatkowo będę miała jakieś takie drobiazgi reklamowe. Przepraszam, ze piszę tutaj, ale nie mogę znaleźć wątku o Waszej zbiórce.[/QUOTE] Elmirko, jak masz fanty to odbiore od Ciebie [jesli podasz adres]np.jutro wracam z pracy po 14.00-chyba że wolisz wybrac sie do mnie?no i z góry serdecznie dziekuję:lol: -zadzwoń jak ci pasuje-albo wyczyść skrzynkę:evil_lol: a co do loterii-ja bym zrobiła-nic to nie kosztuje, więc w razie porażki ...-a ja i tak przydźwigam fanty ,żeby wam,dziewczyny przekazać na loterie w szkołach -aha ,i Krzys odebrał fanty od alekso- serdecznie dziekujemy!!:multi:
  24. świetny psiak, charakter wspaniały ,no i to sterczące ucho...
×
×
  • Create New...