przyjechali! wyadoptowałam kociuszka!-przemiła para, żeby nie zapeszyć ,ale bardzo mi sie podobali, no i nic nie zrażeni,że kocia trzeba leczyć![B] Paros, dziękuję Ci, Dobra Kobieto, i Tobie Zojka!!:iloveyou::buzi:[/B]
na dozynki jakoś sie zorganizujemy, będę ja, moja psiapsiuła, moze ktos jeszcze się namysli? :modla:mało pisze bo mam zajęcie ze znalezionym kociakiem-np .dzisiaj: od 12 .00 czekam na ludzi którzy byli zdecydowani- i nic...:niewiem: moze rozmyslili sie po informacji,ze mały ma zapalenie jamy ustnej i trzeba podawac antybiotyk...syf w uszach juz opanowany w zasadzie..:grab:
Rudzik to superfajny psiak. Trzeba mu znależć superfajny domek, zojka - nie dołuj się!Myśl pozytywnie! " -Spiewać i tańczyć przed obliczem Pana! Po prostu dlatego,że skarga nie przyda się na nic.." [Miłosz, "to";) ]
dziewczyny, siedze na walizkach- wrzuciłam malutki bazarek-[psi album ]dla Tili. podnoście pliss, bo mnie nie bedzie przez tydzień - [URL="http://www.dogomania.pl/threads/190469-Na-umieraj%C4%85c%C4%85-Til%C4%99%21%21-quot-Pies-historia-w-obrazach-quot-do-14.08-g-22.00?p=15146377#post15146377"]http://www.dogomania.pl/threads/190469-Na-umieraj%C4%85c%C4%85-Til%C4%99!!-quot-Pies-historia-w-obrazach-quot-do-14.08-g-22.00?p=15146377#post15146377[/URL] tutaj syn ma pilnować;) przekopiowałam piękny tekst lilik_a -mam nadzieje ,że sie nie pogniewa:oops:
może dzieki temu więcej ludków zdecyduje się na psa? -skoro zostawia sie im furteczkę-w razie duzych kłopotów?
-a moze w pakiecie kotek?-właśnie od wczoraj mam kotka,na widok którego wetka powiedziała-" raz w zyciu widziałam kota w takim stanie-tamten nie przezył":-(
mój kotek jak przezyje 2 doby, to ma szanse.
dziewczyny, 05-09 są "dożynki " w Michałowicach[trasa wawa-Pruszków]-interesuje nas taki "iwent"?troche daleko z Rasztowa...ale bedzie pewnie sporo ludków