Parosku, Twoje skarby wzieła Zoja na bazarek, ale uszczuplone o wodę toaletową -którą ja zakupiłam za 25 zeta ,co piszę tutaj,żeby była jawność i żeby nikt nie posądził nas o konsumpcję tejże wody na DZ.
a w ogóle to strasznie miło było Was poznać, Dziewczyny!!