Jump to content
Dogomania

mimiś

Members
  • Posts

    4849
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by mimiś

  1. Zoja, nie panikuj.dzwoniłam do pana. Cyguś zrzygał sie w samochodzie bez fantazji, ale pan twierdzi,że w domu już ok - obwąchuje kąty-"zwiedza". Pan zapewnia,że pies bedzie u niego miał jak w puchu..poprosiłam Pana o mozliwość krótkiej wizyty juz jutro[synek pojedzie]-pan odniósł sie pozytywnie,.poczekamy co wywiad doniesie.będzie dobrze.
  2. jak zobaczyłam ,że taki piękny ,to pomyslałam,że i beze mnie bedzie tłok do piesia, i pewnie wiele osób poleciało do tych brzydkich,starych, mało adopcyjnych... a pudliszon powinien znależć domek błyskawicznie-ma ogłoszenia?
  3. oż kurcze,wczoraj miałam impreze i nie wchodziłam na dogo[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/shake.gif[/IMG] bo skontaktowałabym sie z p.z Komorowa i moze cos by sie poradziło...a tak dopiero dzisiaj przeczytałam pv od Basi.. jedyna nadzieja ,że sunia nie pojechała do Słomczyna gdyby sunia wylądowała w Komorowie chetnie skontaktuje sie z dt i postaram pomóc[ogłoszenia, szukanie domu,wsparcie moralne;)]
  4. Mimiś, przepraszam bardzo, że Cię nie powiadomiłam, ale to wszystko zaczęło się kilka dni temu i to wszystko robimy na wariackich papierach, na ostatnią chwilę, a do tego ja jeszcze muszę jezdzić z Sabą do lecznicy, bo po badaniach krwi, wyszło, że Saba najprawdopodobniej oprócz złamanej nogi ma białaczkę. Jutro znowu jadę, bo będą jej robili USG i jakieś dodatkowe badania, po których będzie pewność jak z tą białaczką. Szczerze, to nie mam głowy do tych dni ziemi. Aleksandry, zadzwońcie do mnie jutro po południu żebyśmy zastanowili się jak będzie z tą jazdą. Mimiś, jak chcesz, to możesz przywiezć co tam masz na zbyciu (wszelkie piredółki) typu maskotki i inne gadzetki, najlepiej umów się z Zoją, to na pewno nas znajdziecie.[/QUOTE] Jolu, to ja przepraszam-zażartowałam sobie tylko, to było tak bardziej do Zoi[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] ale ona zarobiona teraz jak kuń..a na Pole przyjadę ,jasne.
  5. nie wiem..moze mi sie coś pomieszało..to były dwa samce, takie wilkowate w kształcie a hienki z umaszczenia..w Krężelu była taka dorosła suka i prawdopodobnie jej dzieci:3 szczylki-2 pieski i suczka [Figa] pewnie ,że nic nie pomoże juz tym psiakom, niestety , tylko niedawno miałam telefon od pani która adoptowała Figę-i przemiłe opowieści ,że Figunia sypia z państwem w łóżku..i pomyslałam jak to przypadek determinuje cały psi los ..
  6. [quote name='zoja.'] Mimiś[/B], jak to jaka loteria?! Ty się głupio nie pytaj tylko kasiorę na losy szykuj :) - tak, bo mię to sie nic nie mówi,bo mię się pomija w przygotowaniach do loterii[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/obrazic.gif[/IMG]
  7. jaka to malizna ten Tofik!!
  8. [quote name='EVA2406']Będzie loteria, psy i pomoc jest b. potrzebna[/QUOTE] - jaka loteria? potrzene są fanty?
  9. oz kurcze, jaki tu tłok[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] ale moze wszystkie ciotki poszły na bazarek dla Tinki?
  10. zagląda ,tylko pomysłów brak[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG]
  11. jaki dziadeczek wyskubany..najbardziej mi takich szkoda
  12. jak tak czytam,to sobie pomyslałam,że ,może to dziecko jakiejś zdziczałej suczki i nienawykła do ludzi, dlatego na początku było jej ciężko zaufać?
  13. Odi, sledzę wątek, bo do schronu pojechały 2 lata temu dwie hienki z Krężela.trzeci szczeniak-sunia ,była u mnie na dt i ma świetny dom [z którym utrzymuje kontakt].ale nie mogę przeboleć jej braci,którzy wylądowali w Wieluniu i jak sie domyślam los ich jest nieznany... mogę tylko życzyc Wam siły i wytrwałości
  14. Zoja,tak opisujesz te psiaki,że widzę je oczyma duszy jak zywe! ale nie opalaj sie pod wulkanem, bo to szkodzi na urodę -chyba ,że wtarłaś w kark i łopatki pipetę fiprexu?:eviltong: a książki bym dorzuciła ,ale jak?
  15. czarujący brzydal, coś jak Gerard Depardieu:evil_lol: niby nic specjalnego, a podbija wszystkie serca..
  16. koniec swiata.!-tAKI przepiekny psiak szuka domu? przeciez po niego powinna sie ustawic kolejka![IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/shake.gif[/IMG]
  17. Trzynascie??? -Zoja, ratunku!a skąd te koty? PS. żadnych alterglobalistów na wątku??? - [url]http://www.dogomania.pl/threads/183644-jeszcze-raz-na-ratuj%C4%85cy-psie-zycie-fiprex-dla-Rasztowa-ksi%C4%85%C5%BCki!-do-24.04[/url]
  18. Zojeczko, bo ludzie patrzą powierzchownie, widzą zwykłe, pospolite kundle ,nawet nie w "typie rasy",a nie widza jak sie przytula ,jak staje słupka[Rudzik;)] jakie to inteligentne i wyraziste osobowości
  19. Malami, tu większość zapsiona...trudno pomóc,choć bardzo bysmy chcieli..
  20. No to jeszcze raz apel: pomózmy supergodze utrzymać Tinkę w hoteliku![doba=15zł][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/Hail.gif[/IMG]
  21. katik,ależ on jest teraz PRZEPIĘKNY!! [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/new_multi.gif[/IMG]
  22. " własny chłop się tak do mnie nie tuli [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/icon_wink.gif[/IMG]" - kup mu swińskie ucho, to ich bierze!:evil_lol:
  23. Supergoga, przykro mi,ze jest nas tak mało na tym wątku...zainteresował sie ktoś Tinką?
×
×
  • Create New...